Ga naar inhoud

BELGIUM CHASSIS & Co

Actief
BVopgericht 20241 jaar actiefPlace de l'Abbaye 5, 6560 Erquelinnes, BelgiëKBO/BCE: BE 1017.962.144
Samenvatting

BELGIUM CHASSIS & Co is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 13.253 en een nettoresultaat van € 10.253. De solvabiliteit is beter dan 89% van 34.650 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).

Overzicht

Activiteit
Schrijnwerk
NACE 43320
1 vestiging
Schaal
€ 112.543omzet 2025
Eigen vermogen
€ 13.253
Winst
€ 10.253
Gezondheid
72 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,7%
Structuur
Jaarrekening 67 dagen vroeg
Waarom 72verhoogt risicoOmvang: omzet € 112.543, balanstotaal € 15.832Opgericht in 2024verlaagt risicoLiquiditeit 6,14, liquide middelen € 3.520Eigen vermogen € 13.253 (83,7% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
72 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 85% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 100
eigen vermogen 83,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 74
kortlopende schulden 16,3% · geldmiddelen 22,2%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 64,8%
Faillissementskans, 12 maanden
0,7% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 7 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.613 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 01-2026: 1,9% 02-2026: 1,9%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,9%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 2,3%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 2,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026hoogste waarde 06-2026: 0,7%▼ -1,7 procentpunten t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 6,14, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 16,3% en geldmiddelen: 22,2% van het balanstotaal), en 16,3% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 90% op solvabiliteit, 72% op liquiditeit en 92% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 23-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Omvang: omzet € 112.543, balanstotaal € 15.832
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 6,14, liquide middelen € 3.520
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 13.253 (83,7% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 25-05-2026, 67 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
67 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Ontslag: DE GRANDE David (bestuurder)Kwijting bestuurder
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  3. OprichtingBenoemingen: DE GRANDE David José…

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 19% op eigen vermogensectormediaan € 57.787 · 34.662 bedrijven € 13.253 Bekijk
  • Bestuurder vertrokkenlaatste wijziging 29-09-2026 · 2 in functie 1 vertrokken Bekijk
  • Omzet 2025eerste neergelegde boekjaar € 112.543 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 112.543
Winst
€ 10.253
Solvabiliteit
83,7%
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
2 leden
  • DOOMS Yoris Roger RobertBestuurder
  • NAVAUX Vincent Albert René FreddyBestuurder
Naar Bestuur & eigendom

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
SchrijnwerkNACE 43320
Opgericht
26-12-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
25

Zie de bepalingen in de akten

Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.