Ga naar inhoud

BELGADRI

Actief
BVopgericht 200521 jaar actiefKlaverstraat 4, 2520 Ranst, BelgiëKBO/BCE: BE 0874.543.783
Samenvatting

BELGADRI is actief sinds 2005 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 939.629 en een nettoresultaat van € 176.781. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 20% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 64% van 2.027 sectorgenoten (NACE 01, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Teelt van groenten, meloenen en wortel- en knolgewassen
NACE 01130
9de grootste bedrijf op balanstotaal in Ranst, sector Landbouw, bosbouw en visserij1 vestiging
Schaal
€ 1,7 mlnbalanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 939.629
Winst
€ 176.781
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
96 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Structuur
Jaarrekening 31 dagen vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 96verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 1,7 mlnCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 30-06-2026)Sector Landbouw (NACE 01)Eigen vermogen € 939.629 (54,2% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
96 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 70% van de sectorgenoten (NACE 01, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 79+8
eigen vermogen 54,2% van het balanstotaal
Liquiditeit 56+4
kortlopende schulden 16,8% · geldmiddelen 7,8%
Rentabiliteit 81-4
rendement op activa 10,2%
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (5.683 ondernemingen, NACE 01, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,3% 12-2024: 0,3%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025hoogste waarde 07-2025: < 0,1%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2026 07-2026: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026laagste waarde 08-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: < 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 90.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,69 tegenover 1,34 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 16,8% en geldmiddelen: 7,8% van het balanstotaal), en 45,8% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 01, micro): beter dan 67% op solvabiliteit, 63% op liquiditeit, 77% op rentabiliteit en 74% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 1,7 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 30-06-2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Landbouw (NACE 01)
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 939.629 (54,2% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-06-2026, 31 dagen voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
31 dagen vroeg
2024
45 dagen vroeg
2023
44 dagen vroeg
2022
27 dagen vroeg
2021
38 dagen vroeg
2020
30 dagen vroeg
2019
op de dag
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 31 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 01) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 37% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 23 juni neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
13-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · verkort schema

Opvallend

  • Let op: Personeel daalde in 2025van 9,2 VTE naar 0 VTE ▼ 100% Bekijk
  • Positief: 9de grootste bedrijf op balanstotaal in Ranst, sector Landbouw, bosbouw en visserijin de Checked-ranglijsten nr. 9 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 1,7 mln
Winst
€ 176.781
Solvabiliteit
54,2%
Balanstotaal▲ 3,7%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
24
Sinds
2007
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2023Eigen vermogen boven € 500.000
  2. 04-07-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2022Terug winstgevend
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Teelt van groenten, meloenen en wortel- en knolgewassenNACE 01130
Opgericht
17-06-2005
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.