BEAUTY CROP
ActiefSamenvatting
BEAUTY CROP is actief sinds 2008, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had BEAUTY CROP een eigen vermogen van € 26.936 en een nettoresultaat van € 9.601. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 14% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 90% van de 5.717 ondernemingen in de sector persoonlijke dienstverlening (NACE 96, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,3% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 30-06-2008 Normale toestand
- Activiteit
- Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen NACE 96220
- Vestigingseenheid
- 2.173.614.503 1310 La Hulpe, sinds 13-10-2008
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 17-12-2025
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,3%
- Brutomarge
- € 13.534
- Omzet
- ≈ € 61.000
- geschat
- Winst
- € 9.601
- Eigen vermogen
- € 26.936
- ▲ 55,4%
- Balanstotaal
- € 33.743
- ▲ 22,2%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOmvang: balanstotaal € 33.7431 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatLiquiditeit 4,65, liquide middelen € 1.549verlaagt risicoOpgericht in 2008Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 96, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 93% van hen, de liquiditeit beter dan bij 43%, de rentabiliteit beter dan bij 93% en de groei beter dan bij 83%.
De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 32 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 96) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op op de laatste dag van de termijn, en 48% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
- Positief: Hogere solvabiliteit dan 89% van de sector persoonlijke dienstverleningsectormediaan 27,0% · 5.717 ondernemingen 79,8% Bekijk
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Functiewijziging: LECLERCQ Delphine, van zaakvoerder naar niet-statutair bestuurder
- · Staatsblad-akte Oprichting
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als BEAUTY CROP: schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen (NACE 96220). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 25.500 en € 41.900, opgericht tussen 2002 en 2012.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| BEAUTY CROP La Hulpe | € 33.743 | € 13.534 |
| SSAN Elsene | € 33.197 | € 16.857 |
| SCHOONHEIDSSALON CARMEN Leuven | € 41.923 | € 15.201 |
| Evita Grimbergen | € 32.532 | € 19.333 |
| CLEO SCHOONHEIDSINSTITUUT Tongeren-Borgloon | € 25.489 | € 16.347 |
| Van Roy Wendy Brasschaat | € 41.896 | € 10.898 |
| TBSA Aalst | € 36.233 | € 11.311 |
Kerngegevens van BEAUTY CROP
- Wat is het ondernemingsnummer van BEAUTY CROP?
- Het ondernemingsnummer van BEAUTY CROP is 0898.949.874. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0898.949.874.
- Waar is BEAUTY CROP gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Rue des Combattants 159, 1310 La Hulpe.Ondernemingsgegevens
- Wat doet BEAUTY CROP?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen (NACE 96220).
- Wat is de rechtsvorm van BEAUTY CROP?
- De rechtsvorm van BEAUTY CROP is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd BEAUTY CROP opgericht?
- BEAUTY CROP werd opgericht op 30-06-2008.
- Is BEAUTY CROP nog actief?
- Ja, BEAUTY CROP staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Wat is de omzet van BEAUTY CROP?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 61.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 13.534 en van 32 vergelijkbare ondernemingen (NACE 96220). Het ligt waarschijnlijk tussen € 44.000 en € 150.000. Het is een ruwe schatting. In boekjaar 2021 bedroeg de omzet € 44.779.Financieel
- Maakt BEAUTY CROP winst?
- In boekjaar 2025 boekte BEAUTY CROP een winst van € 9.601.
- Waar vind ik de jaarrekening van BEAUTY CROP?
- BEAUTY CROP legde 17 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet BEAUTY CROP de volgende jaarrekening neerleggen?
- BEAUTY CROP moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.