BD-CONSULTANCY
ActiefSamenvatting
BD-CONSULTANCY is actief sinds 2009, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had BD-CONSULTANCY een eigen vermogen van € 269.271 en een nettoresultaat van € 17.668. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 6% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 58% van de 9.396 ondernemingen in de sector burgerlijke en utiliteitsbouw (NACE 41, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,2% (zeer laag).
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 16-02-2009 Normale toestand
- Activiteit
- Algemene bouw van residentiële gebouwen NACE 41001en 6 andere
- Vestigingseenheid
- 2.176.745.425 3730 Bilzen-Hoeselt, sinds 16-02-2009
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 12-02-2025
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,2%
- Brutomarge
- € 88.179
- ▼ 48,5%
- Omzet
- ≈ € 460.000
- geschat
- Winst
- € 17.668
- ▼ 74,1%
- Eigen vermogen
- € 269.271
- ▼ 11,1%
- Balanstotaal
- € 532.162
- ▼ 12,7%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoSector Bouw van gebouwen (NACE 41)verlaagt risicoOpgericht in 2009Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 02-06-2026)Omvang: balanstotaal € 532.162Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 41, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 59% van hen, de liquiditeit beter dan bij 63%, de rentabiliteit beter dan bij 48% en de groei beter dan bij 24%.
De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 44 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 41) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op op de laatste dag van de termijn, en 46% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, microschema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 02-06-2026 PDF alle 17 neerleggingen
Alle cijfers per boekjaar
Het bedrijfsresultaat van 2025 is 56% lager dan in 2024 en het laagste sinds 2021.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort of microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Investeringen
| Post | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 13.687 | € 77.784 | € 9.491 | € 25.221 | € 15.362 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 50.302 | € 65.995 | € 70.421 | € 44.717 | € 31.475 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)
Subsidies en steun
Vlaamse overheid
2022 · 1 vermelding · € 2.505 toegekend · € 2.505 uitbetaald| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 26.053 | € 29.694 | € 48.223 | € 50.302 | € 65.995 | € 70.421 | € 44.717 | € 31.475 | ▼ 29,6% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 2.651 | € 2.028 | € 3.183 | € 2.954 | € 2.022 | ▼ 31,6% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 89.603 | € 90.738 | € 136.036 | € 148.593 | € 272.713 | € 179.621 | € 171.290 | € 88.179 | ▼ 48,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 60.014 | € 57.905 | € 85.241 | € 95.640 | € 204.690 | € 106.017 | € 123.618 | € 54.682 | ▼ 55,8% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | - | - | € 0 | € 21 | € 762 | € 88 | € 0 | ▼ 100% |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 29 | € 0 | - | € 0 | € 21 | € 762 | € 88 | € 0 | ▼ 100% |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 12.453 | € 8.398 | € 10.914 | € 16.287 | € 13.618 | ▼ 16,4% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 9.191 | € 9.600 | € 11.777 | € 12.453 | € 8.398 | € 10.914 | € 16.287 | € 13.618 | ▼ 16,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 50.852 | € 48.305 | € 73.465 | € 83.188 | € 196.313 | € 95.864 | € 107.419 | € 41.065 | ▼ 61,8% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 22.898 | -€ 7.597 | € 29.819 | € 29.092 | € 65.696 | € 33.149 | € 39.190 | € 23.396 | ▼ 40,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 27.955 | € 55.902 | € 43.646 | € 54.096 | € 130.617 | € 62.715 | € 68.229 | € 17.668 | ▼ 74,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 24.181 | € 51.251 | € 43.646 | € 54.096 | € 130.617 | € 62.715 | € 68.229 | € 17.668 | ▼ 74,1% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | |||||||||
| Totaal activa20/58 | € 553.925 | € 599.199 | € 771.437 | € 758.354 | € 615.844 | € 631.670 | € 609.660 | € 532.162 | ▼ 12,7% |
| Vaste activa21/28 | € 469.179 | € 470.379 | € 534.399 | € 497.783 | € 509.572 | € 448.641 | € 395.480 | € 379.367 | ▼ 4,1% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 469.179 | € 470.379 | € 534.399 | € 497.783 | € 509.572 | € 448.641 | € 395.480 | € 379.367 | ▼ 4,1% |
| Terreinen en gebouwen22 | - | - | - | € 390.094 | € 374.680 | € 359.267 | € 343.854 | € 328.440 | ▼ 4,5% |
| Meubilair en rollend materieel24 | - | - | - | € 91.901 | € 101.279 | € 63.005 | € 17.495 | € 14.557 | ▼ 16,8% |
| Overige materiële vaste activa26 | - | - | - | € 15.789 | € 33.613 | € 26.369 | € 34.131 | € 36.369 | ▲ 6,6% |
| Vlottende activa29/58 | € 84.745 | € 128.820 | € 237.038 | € 260.571 | € 106.271 | € 183.028 | € 214.180 | € 152.795 | ▼ 28,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 2.960 | € 64.541 | € 45.957 | € 97.202 | € 88.747 | € 27.864 | € 10.831 | € 48.977 | ▲ 352% |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 90.335 | € 86.943 | € 25.535 | € 10.831 | € 47.373 | ▲ 337% |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 6.867 | € 1.804 | € 2.328 | € 0 | € 1.604 | - |
| Liquide middelen54/58 | € 80.459 | € 62.036 | € 184.812 | € 161.256 | € 16.659 | € 150.384 | € 166.510 | € 64.996 | ▼ 61,0% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | - | € 2.113 | € 865 | € 4.781 | € 36.838 | € 38.822 | ▲ 5,4% |
| Passiva | |||||||||
| Totaal passiva10/49 | € 553.925 | € 599.199 | € 771.437 | € 758.354 | € 615.844 | € 631.670 | € 609.660 | € 532.162 | ▼ 12,7% |
| Eigen vermogen10/15 | € 186.756 | € 242.658 | € 241.304 | € 277.205 | € 335.821 | € 327.035 | € 302.854 | € 269.271 | ▼ 11,1% |
| Inbreng10/11 | € 6.200 | € 6.200 | - | € 6.200 | € 6.200 | € 6.200 | € 6.200 | € 6.200 | = |
| Reserves13 | € 180.556 | € 236.458 | € 235.104 | € 271.005 | € 329.621 | € 320.835 | € 296.654 | € 263.071 | ▼ 11,3% |
| Onbeschikbare reserves130/1 | - | - | - | € 1.860 | € 0 | - | - | - | - |
| Statutair onbeschikbare reserves1311 | - | - | - | € 1.860 | € 0 | - | - | - | - |
| Belastingvrije reserves132 | - | - | - | € 8.425 | € 8.425 | € 8.425 | € 8.425 | € 8.425 | = |
| Beschikbare reserves133 | - | - | - | € 260.720 | € 321.197 | € 312.410 | € 288.229 | € 254.646 | ▼ 11,7% |
| Overgedragen winst (verlies)14 | - | - | - | € 0 | € 0 | € 0 | € 0 | € 0 | - |
| Schulden17/49 | € 367.169 | € 356.541 | € 530.133 | € 481.150 | € 280.022 | € 304.635 | € 306.806 | € 262.891 | ▼ 14,3% |
| Schulden op meer dan één jaar17 | € 300.654 | € 280.941 | € 260.523 | € 239.377 | € 217.475 | € 194.791 | € 171.296 | € 146.963 | ▼ 14,2% |
| Financiële schulden170/4 | - | - | - | € 239.377 | € 217.475 | € 194.791 | € 171.296 | € 146.963 | ▼ 14,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 66.245 | € 74.479 | € 265.736 | € 236.972 | € 60.279 | € 108.867 | € 135.510 | € 115.928 | ▼ 14,5% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42 | - | - | - | € 21.147 | € 21.902 | € 22.684 | € 23.494 | € 24.333 | ▲ 3,6% |
| Handelsschulden44 | € 22.484 | € 7.588 | € 6.742 | € 17.772 | € 2.615 | € 4.809 | € 14.218 | € 21.459 | ▲ 50,9% |
| Leveranciers440/4 | - | - | - | € 17.772 | € 2.615 | € 4.809 | € 14.218 | € 21.459 | ▲ 50,9% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 28.585 | € 19.915 | € 21.325 | € 48.395 | € 22.958 | ▼ 52,6% |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 28.585 | € 19.915 | € 21.325 | € 48.395 | € 22.958 | ▼ 52,6% |
| Overige schulden47/48 | - | - | - | € 169.468 | € 15.848 | € 60.049 | € 49.402 | € 47.177 | ▼ 4,5% |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | - | - | € 4.801 | € 2.268 | € 978 | € 0 | - | - |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 27.955 | € 55.902 | € 43.646 | € 54.096 | € 130.617 | € 62.715 | € 68.229 | € 17.668 | ▼ 74,1% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 26.053 | € 29.694 | € 48.223 | € 50.302 | € 65.995 | € 70.421 | € 44.717 | € 31.475 | ▼ 29,6% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 54.008 | € 85.597 | € 91.869 | € 104.398 | € 196.612 | € 133.137 | € 112.946 | € 49.143 | ▼ 56,5% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 30.894 | -€ 112.243 | -€ 13.687 | -€ 77.784 | -€ 9.491 | € 8.444 | -€ 15.362 | - |
| Verandering liquide middelen | - | -€ 18.423 | € 122.776 | -€ 23.556 | -€ 144.597 | € 133.725 | € 16.127 | -€ 101.514 | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Historische waarneming
In juli 2024 hadden 6.049 ondernemingen hetzelfde profiel als BD-CONSULTANCY nu. Twee jaar later bestond 95,9% nog en was 0,4% failliet.
- Klein
- 10 tot 20 jaar oud
- solvabiliteit 30% of meer
- winst onder 5% van de balans
Dat past bij de faillissementskans van BD-CONSULTANCY zelf: 0,2% binnen 12 maanden.
Test van de methode
De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 6.049 ondernemingen, geen voorspelling voor BD-CONSULTANCY. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
Laatste 10 van 17 neerleggingen bij de Nationale Bank
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2025 | microschema | 02-06-2026 | 2026-00132748 | |
| 31-12-2024 | microschema | 02-06-2025 | 2025-00113244 | |
| 31-12-2023 | microschema | 03-06-2024 | 2024-00108182 | |
| 31-12-2022 | microschema | 20-07-2023 | 2023-00255718 | |
| 31-12-2021 | microschema | 13-06-2022 | 2022-20064644 | |
| 31-12-2020 | microschema | 25-06-2021 | 2021-25300327 | |
| 31-12-2019 | microschema | 23-06-2020 | 2020-20300259 | |
| 31-12-2018 | verkort schema | 25-06-2019 | 2019-23200486 | |
| 31-12-2017 | verkort schema | 04-06-2018 | 2018-16200570 | |
| 31-12-2016 | verkort schema | 09-06-2017 | 2017-16500063 |
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Eigenaars en kapitaal
Kapitaalverrichtingen
- 27-03-2023 Omgezet in beschikbaar eigen vermogen · € 18.600
- 27-03-2023 Omgezet in niet-opgevraagde inbreng · € 12.400
- 27-03-2023 Omgezet in beschikbaar eigen vermogen · € 1.860
Mandaathistoriek
- Bestuursorgaan
- begon eerder
| Naam | Functies en periodes |
|---|---|
| Bruninx Robin |
|
| Deraeve Sandra |
|
Statuten
- Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
- Natuurlijke persoon of rechtspersoon,al dan niet aandeelhouder, 1
Statuten, akte van 27-03-2023
Netwerk & groep
Bestuursmandaten elders
1 bestuursmandaatVerbindingen & netwerk
2 huidige bestuurdersDe bestuursmandaten staan bij Bestuursmandaten elders. In het netwerk verkent u dezelfde banden.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
27-03
Staatsblad-akte
Doel · Statutenwijziging · Wijziging rechtsvorm · Ontslagen & benoemingenDoelwijziging · Kapitaalomzetting · Samenstelling bestuur10 punten ▸
- Algemene vergadering, 09-03-2023
- Doelwijziging
- Kapitaalomzetting, Beschikbare inbrengen
- Kapitaalomzetting, Niet-opgevraagde inbrengen
- Kapitaalomzetting, Beschikbare reserves
- Statutenwijziging
- Overige bepaling, terminologische bevestiging zaakvoerders als bestuurders, bestuurders
- Samenstelling bestuur, BRUNIX Robin Kristof Marie-Josée (bestuurder)
- Samenstelling bestuur, DERAEVE Sandra Ludovica Jozefa (bestuurder)
- Kapitaal
26-01
Staatsblad-akte
Zetelverplaatsing van Bilzen naar HoeseltNieuwe zetel: Vrijhermstraat 33, 3730 Hoeselt · Vorige zetel: Kieleberg 41 bus 1, 3740 Bilzen2 punten ▸
- Bestuursvergadering, 04-01-2022
- Zetelverplaatsing, Vrijhermstraat 33,3730 Hoeselt
Toon oudere gebeurtenissen
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
1 vroegere zetel
- Kieleberg 41 bus 1, 3740 Bilzen tot 01-01-2022 · akte van 26-01-2022
Activiteiten
NACEBEL 2025Codes volgens NACEBEL 2008
Facturatie en betaling
Controleer de inhoudingsplicht Voor bouw- of schoonmaakwerk door deze onderneming gaat u vóór elke betaling na of u een deel van de factuur moet inhouden. Gebruik daarvoor het ondernemingsnummer 0809.890.018
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op het adres
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 73077C0249/00F000 | Vlaanderen | 1.336 m² | 1 · 474 m² | 8,1 m · 2 |