Ga naar inhoud

BC THERM

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefRue de Mont-St-André 10A, 1367 Ramillies, BelgiëKBO/BCE: BE 1020.990.920
Samenvatting

BC THERM is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 26.609 en een nettoresultaat van € 21.609. De solvabiliteit is beter dan 52% van 34.356 sectorgenoten (NACE 43, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (laag).

Overzicht

Activiteit
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
NACE 43222
1 vestiging
Schaal
€ 54.876balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 26.609
Winst
€ 21.609
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
84 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Structuur
Jaarrekening 20 dagen te laat neergelegd
Waarom 84verhoogt risicoOpgericht in 2025Omvang: balanstotaal € 54.876verlaagt risicoLiquiditeit 1,77, liquide middelen € 23.856Eigen vermogen € 26.609 (48,5% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
84 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 72% van de sectorgenoten (NACE 43, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 73
eigen vermogen 48,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 74
kortlopende schulden 51,5% · geldmiddelen 43,5%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 39,4%
Faillissementskans, 12 maanden
0,5% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (47.562 ondernemingen, NACE 43, micro)
Verloop 24 maanden 04-2026: 1,9% 05-2026: 1,9%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,9%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 2,4%▲ +0,5 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 2,4%● gelijk t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,5%▼ -1,9 procentpunten t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 2.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 1,77, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 51,5% en geldmiddelen: 43,5% van het balanstotaal), maar 51,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 43, micro): beter dan 52% op solvabiliteit, 72% op liquiditeit en 93% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 1,77, liquide middelen € 23.856
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2025
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 54.876
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 26.609 (48,5% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 20-08-2026, 20 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
20 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. OprichtingBenoeming: CONRADT Boris Gabrice Jean-Michel…

Opvallend

  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 54.876 Bekijk
  • Actief sinds 2025opgericht 13-03-2025 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 54.876
Winst
€ 21.609
Solvabiliteit
48,5%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven…NACE 43222
Opgericht
13-03-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
14
Doel
“La réalisation, la commercialisation, en gros ou en détail, la fabrication, l’étude…” (akte in het Frans)
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.