Ga naar inhoud

BATINCO SARL

Actief Risico: niet beoordeeld
Buitenlandse entiteitopgericht 200422 jaar actiefRUE DE LA GARE 3087, 59298 BOESCHEPE, FrankrijkKBO/BCE: BE 0874.130.247
Samenvatting

BATINCO SARL heeft in de KBO de rechtsvorm “Buitenlandse entiteit”; daarvoor berekent Checked geen faillissementskans. De onderneming is actief sinds 2004 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend
Schaal
Nog geen jaarrekening neergelegd
Gezondheid
Geen score: geen cijfersFaillissementskans: rechtsvorm buiten het model
Structuur
Geen bestuurders gekend

Opvallend

  • Let op: Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Actief sinds 2004opgericht 01-05-2004 22 jaar Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
Buitenlandse entiteit
Opgericht
01-05-2004
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Kerngegevens van BATINCO SARL

Wat is het ondernemingsnummer van BATINCO SARL?
0874.130.247. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0874.130.247.
Waar is BATINCO SARL gevestigd?
De zetel is gevestigd op RUE DE LA GARE 3087, 59298 BOESCHEPE.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van BATINCO SARL?
Buitenlandse entiteit.
Wanneer werd BATINCO SARL opgericht?
Op 01-05-2004.
Is BATINCO SARL nog actief?
Ja, BATINCO SARL staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.