Ga naar inhoud

BANDEN VDS

Actief
BVopgericht 20197 jaar actiefBellestraat 4C, 8691 Alveringem, BelgiëKBO/BCE: BE 0730.816.410
Samenvatting

BANDEN VDS is actief sinds 2019 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 230.615 en een nettoresultaat van € 149.735. Het eigen vermogen groeit met ongeveer 54% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 38% van 9.701 sectorgenoten (NACE 46, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,3% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen
NACE 46720NACE 95315
8ste grootste bedrijf op balanstotaal in Alveringem, sector Groot- en detailhandel1 vestiging
Schaal
€ 731.816balanstotaal 2025
Personeel
0,9 VTE
Eigen vermogen
€ 230.615
Winst
€ 149.735
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
85 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,3%
Structuur
Jaarrekening 24 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 85verhoogt risicoOpgericht in 2019verlaagt risicoCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 13-01-2026)Omvang: 0,9 VTE, balanstotaal € 731.816Liquiditeit 1,29, liquide middelen € 143.657Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
85 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 48% van de sectorgenoten (NACE 46, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 57-13
eigen vermogen 31,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 49+3
kortlopende schulden 50,9% · geldmiddelen 19,6%
Rentabiliteit 94+5
rendement op activa 20,5%
Faillissementskans, 12 maanden
0,3% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (26.876 ondernemingen, NACE 46, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,4% 12-2024: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,6%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,9%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 01-2025hoogste waarde 03-2025: 0,3%▼ -0,6 procentpunt t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,3%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 01-2026laagste waarde 03-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 02-2026laagste waarde 04-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 03-2026laagste waarde 05-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2026laagste waarde 06-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 19.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,29 tegenover 1,95 in 2024, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 50,9% en geldmiddelen: 19,6% van het balanstotaal), en 68,5% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 46, micro): beter dan 41% op solvabiliteit, 49% op liquiditeit, 88% op rentabiliteit en 16% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 18-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 13-01-2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: 0,9 VTE, balanstotaal € 731.816
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2019
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 1,29, liquide middelen € 143.657
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-06-2025 moest tegen 31-01-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 07-01-2026, 24 dagen voor de termijn.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
24 dagen vroeg
2024
op de dag
2023
20 dagen vroeg
2022
18 dagen vroeg
2021
14 dagen vroeg
2020
39 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 19 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 46) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 30-06-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-01-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 13 januari neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
30-06-2026 einde boekjaar18-10-2026 vandaag31-01-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Hoogste resultaat van 2020 tot 2025netto € 149.735 ▲29,6%
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · verkort schema

Opvallend

  • Positief: 8ste grootste bedrijf op balanstotaal in Alveringem, sector Groot- en detailhandelin de Checked-ranglijsten nr. 8 Bekijk
  • Positief: Altijd op tijd neergelegdjaarrekening telkens binnen de termijn 6 jaar Bekijk
  • Positief: 6 jaar op rij winstwinst boekjaar 2025: € 149.735 6 jaar Bekijk
  • Let op: Eigen vermogen daalde in 2025van € 316.174 naar € 230.615 ▼ 27,1% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 731.816
Winst
€ 149.735
Solvabiliteit
31,5%
Balanstotaal▲ 3,3%
Nettoresultaat
20202025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
10
Sinds
2020
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-01-2027
  1. 11-01-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 30-06-2023Eigen vermogen boven € 200.000
  3. 13-01-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigenNACE 46720
Opgericht
18-07-2019
Boekjaar eindigt
30-06
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.