Ga naar inhoud

Balloons 4 you

Actief
BVopgericht 20197 jaar actiefHandelslei 187, 2980 Zoersel, BelgiëOp dit adres zijn 12 actieve ondernemingen ingeschrevenKBO/BCE: BE 0727.587.991
Samenvatting

Balloons 4 you is actief sinds 2019 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2026 toont een negatief eigen vermogen (-€ 75.858) en een nettoresultaat van -€ 1.681. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 3,9% per jaar over de neergelegde boekjaren. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,8% (laag).

Overzicht

Activiteit
Personenvervoer door de lucht
NACE 51100
1 vestiging
Schaal
€ 2.239balanstotaal 2026
Eigen vermogen
-€ 75.858
Verlies
-€ 1.681
Omzet niet gepubliceerd (verkort of microschema)
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2026
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,8%
Structuur
Jaarrekening 30 dagen vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 75.858Verlies € 1.681, het tweede op rij (boekjaar 2026)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 2.239Liquiditeit 0,03, liquide middelen € 1.975Toon onderbouwing

Checked score

Score 2026
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 29% van de sectorgenoten (NACE 51, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2025
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -3387,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 50+10
kortlopende schulden 3487,6% · geldmiddelen 88,2%
Rentabiliteit 2+2
rendement op activa -75,1%
Faillissementskans, 12 maanden
0,8% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 8 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (203 ondernemingen, NACE 51, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,7% 12-2024: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,7%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,7%● gelijk t.o.v. 04-2025laagste waarde 06-2025: 0,8%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,1%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 10-2025hoogste waarde 12-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 11-2025hoogste waarde 01-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 12-2025hoogste waarde 02-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 01-2026hoogste waarde 03-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 02-2026hoogste waarde 04-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,8%▼ -0,3 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
balanstotaal te klein voor een liquiditeitsoordeel, en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 51, micro): beter dan 9% op solvabiliteit, 44% op liquiditeit, 19% op rentabiliteit en 43% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 2.239
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 75.858
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,03, liquide middelen € 1.975
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 1.681, het tweede op rij (boekjaar 2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2026 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2026
Eigen vermogen per boekjaar
212223242526
2021 tot 2026 · laatste jaar -€ 75.858
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2026 moest tegen 31-10-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 01-10-2026, 30 dagen voor de termijn.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2026
30 dagen vroeg
2025
2 dagen vroeg
2024
2 dagen vroeg
2023
1 dag vroeg
2022
2 dagen te laat
2021
2 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 5 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 51) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-03-2027 en moet uiterlijk op 31-10-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 29 oktober neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-03-2027 einde boekjaar31-10-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2026 · verkort schema
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2026: schulden groter dan bezittingen -€ 75.858 Bekijk
  • Let op: 2 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2026 -€ 1.681 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2023jaarrekening telkens binnen de termijn 4 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2026
Balanstotaal
€ 2.239
Verlies
-€ 1.681
Solvabiliteit
-3387,6%
Balanstotaal▼ 34,5%
Nettoresultaat
20212026
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
7
Sinds
2021
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-10-2027
  1. 31-03-2024Terug winstgevend
  2. 30-10-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 02-11-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Personenvervoer door de luchtNACE 51100
Opgericht
28-05-2019
Boekjaar eindigt
31-03
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.