Baeyond
ActiefSamenvatting
Baeyond is actief sinds 2023, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Baeyond een eigen vermogen van € 83.428 en een nettoresultaat van € 33.247. Het eigen vermogen groeit sinds 2023 met ongeveer 118% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 87% van de 21.166 ondernemingen in de sector computerprogrammering en consultancy (NACE 62, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 01-07-2023 Normale toestand
- Activiteit
- Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten NACE 62200
- Vestigingseenheid
- 2.346.955.382 9120 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht, sinds 01-07-2023
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 29-02-2024
Bestuur en eigendom
- BAEYENS StefBestuurder · sinds 01-07-2023
- BAEYENS Stef100 aandelenakte van 05-07-2023
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- < 0,1%
- Brutomarge
- € 48.464
- ▲ 4,0%
- Omzet
- ≈ € 170.000
- geschat
- Winst
- € 33.247
- ▲ 2,0%
- Eigen vermogen
- € 83.428
- ▲ 66,3%
- Balanstotaal
- € 93.416
- ▲ 54,0%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOpgericht in 2023verlaagt risicoLiquiditeit 8,28, liquide middelen € 68.372Sector Computerprogrammering en consultancy (NACE 62)Eigen vermogen € 83.428 (89,3% van het balanstotaal)Toon onderbouwing
Checked score
Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 62, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 85% van hen, de liquiditeit beter dan bij 92%, de rentabiliteit beter dan bij 82% en de groei beter dan bij 84%.
De faillissementskans is berekend op 04-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 31-12-2025.
Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse zeer laag op 30-06-2025 ging 0,1% binnen twaalf maanden failliet.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 85 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 62) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 33% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, microschema
Jaarrekening 2025 neergelegd op 05-03-2026 PDF alle 3 neerleggingen
Alle cijfers per boekjaar
Het bedrijfsresultaat van 2025 is 1% hoger dan in 2024 en het hoogste sinds 2023. Dat is de tweede stijging op rij.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Investeringen
| Post | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 6.632 | € 9.613 | € 1.056 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 619 | € 2.545 | € 3.432 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2023 tot 2025 (staat van de vaste activa)
| Post | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 619 | € 2.545 | € 3.432 | ▲ 34,8% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | € 116 | € 0 | € 435 | - |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 17.952 | € 46.620 | € 48.464 | ▲ 4,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 17.217 | € 44.074 | € 44.597 | ▲ 1,2% |
| Financiële opbrengsten75/76B | € 16 | € 0 | - | - |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 16 | € 0 | - | - |
| Financiële kosten65/66B | € 1.253 | € 2.989 | € 2.529 | ▼ 15,4% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 1.253 | € 2.989 | € 2.529 | ▼ 15,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 15.980 | € 41.085 | € 42.068 | ▲ 2,4% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 3.380 | € 8.505 | € 8.821 | ▲ 3,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 12.600 | € 32.580 | € 33.247 | ▲ 2,0% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 12.600 | € 32.580 | € 33.247 | ▲ 2,0% |
| Post | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||
| Totaal activa20/58 | € 41.086 | € 60.675 | € 93.416 | ▲ 54,0% |
| Vaste activa21/28 | € 6.013 | € 13.081 | € 10.704 | ▼ 18,2% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 6.013 | € 13.081 | € 10.704 | ▼ 18,2% |
| Installaties, machines en uitrusting23 | € 4.030 | € 4.387 | € 2.276 | ▼ 48,1% |
| Meubilair en rollend materieel24 | € 1.983 | € 3.183 | € 2.541 | ▼ 20,2% |
| Overige materiële vaste activa26 | - | € 5.511 | € 5.888 | ▲ 6,8% |
| Vlottende activa29/58 | € 35.073 | € 47.594 | € 82.711 | ▲ 73,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 10.261 | € 10.566 | € 12.110 | ▲ 14,6% |
| Handelsvorderingen40 | € 10.261 | € 10.565 | € 12.110 | ▲ 14,6% |
| Overige vorderingen41 | - | € 1 | € 1 | ▼ 27,3% |
| Liquide middelen54/58 | € 23.843 | € 35.679 | € 68.372 | ▲ 91,6% |
| Overlopende rekeningen490/1 | € 970 | € 1.349 | € 2.229 | ▲ 65,2% |
| Passiva | ||||
| Totaal passiva10/49 | € 41.086 | € 60.675 | € 93.416 | ▲ 54,0% |
| Eigen vermogen10/15 | € 17.600 | € 50.181 | € 83.428 | ▲ 66,3% |
| Inbreng10/11 | € 5.000 | € 5.000 | € 5.000 | = |
| Reserves13 | € 12.600 | € 45.181 | € 78.428 | ▲ 73,6% |
| Beschikbare reserves133 | € 12.600 | € 45.181 | € 78.428 | ▲ 73,6% |
| Schulden17/49 | € 23.486 | € 10.494 | € 9.988 | ▼ 4,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 23.486 | € 10.494 | € 9.988 | ▼ 4,8% |
| Financiële schulden43 | € 267 | € 352 | € 248 | ▼ 29,6% |
| Kredietinstellingen430/8 | € 267 | € 352 | € 248 | ▼ 29,6% |
| Handelsschulden44 | € 2.040 | € 1.681 | € 2.584 | ▲ 53,7% |
| Leveranciers440/4 | € 2.040 | € 1.681 | € 2.584 | ▲ 53,7% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | € 9.129 | € 8.461 | € 7.153 | ▼ 15,5% |
| Belastingen450/3 | € 9.129 | € 8.439 | € 7.153 | ▼ 15,2% |
| Bezoldigingen en sociale lasten454/9 | - | € 22 | € 0 | ▼ 100% |
| Overige schulden47/48 | € 12.050 | € 0 | € 3 | - |
| Post | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 12.600 | € 32.580 | € 33.247 | ▲ 2,0% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 619 | € 2.545 | € 3.432 | ▲ 34,8% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 13.219 | € 35.126 | € 36.679 | ▲ 4,4% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 9.613 | -€ 1.056 | ▲ 89,0% |
| Verandering liquide middelen | - | € 11.836 | € 32.693 | ▲ 176% |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Historische waarneming
In juli 2024 hadden 39.278 ondernemingen hetzelfde profiel als Baeyond nu. Twee jaar later bestond 95,8% nog en was 1,8% failliet.
- Micro
- 2 tot 5 jaar oud
- solvabiliteit 30% of meer
- winst van 5% van de balans of meer
Nog 0,1% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.
De faillissementskans van Baeyond zelf is lager: < 0,1% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over Baeyond dan alleen het profiel.
Test van de methode
De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 39.278 ondernemingen, geen voorspelling voor Baeyond. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Eigenaars en kapitaal
Aandeelhouders
- BAEYENS Stef 100 aandelen (100%) · € 5.000
Kapitaalverrichtingen
- 05-07-2023 Oprichting · € 5.000 · 100 aandelen
Statuten
- Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
- Minstens 1 bestuurder
- CommissarisEen commissaris is een bedrijfsrevisor die de jaarrekening controleert. Kleine vennootschappen hoeven er geen te hebben. Volgens de akte hoeft deze vennootschap er op grond van de wettelijke criteria geen te hebben.
- Geen commissaris
Statuten, akte van 05-07-2023
Netwerk & groep
Baeyond deelt geen bestuurder met een andere onderneming.
Moedermaatschappij volgens het LEI-register
Eigen opgave in het LEI-register: 699400LE66CQAQB44055 · LEI vervallen
Verbindingen & netwerk
1 huidige bestuurderHet netwerk vertrekt bij de bestuurders van Baeyond. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
05-07
Staatsblad-akte
OprichtingStartkapitaal € 5.000, 100 aandelen · Oprichter: BAEYENS Stef · Benoeming: BAEYENS Stef (niet-statutair bestuurder)3 punten ▸
- Oprichter, BAEYENS Stef
- Startkapitaal, € 5.000, 100 aandelen
- Benoeming bestuurder, BAEYENS Stef (niet-statutair bestuurder)
- De akte bevat nog 2 andere punten.
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
Activiteiten
NACEBEL 2025Codes volgens NACEBEL 2008
15 activiteiten
- Het verlenen van bijstand,advies en leiding aan bedrijven,privépersonen en instellingen en overheden,voornamelijk doch niet uitsluitend op het vlak van computerbeveiliging,cyber- en securitymanagement,computersoftware programma’s,computerhardware uitrusting,data-management en databases,dit alles in de meest ruime betekenis.
- Het ontwerpen van websites,computerspelen en andere computerprogramma’s.
- Het ondersteunen van informatietechnologische diensten:dit omvat webhosting,cloud services en andere ICT ondersteuning,en dit zowel met hardware als met software.
- Het produceren van publicitaire films en promotiefilms,films over technische onderwerpen of over bedrijven,films met educatieve inhoud of voor vormingsdoeleinden,videoclips.
- Het verlenen van bijstand,advies en leiding aan bedrijven,privépersonen en instellingen,voornamelijk doch niet uitsluitend op het vlak van IT,bedrijfsmanagement,administratie,marketing,productie en ontwikkeling,consultancy processing,logistieke processen,en het besturen van vennootschappen,dit alles in de meest ruime betekenis.
- De vennootschap kan zelf of als tussenpersoon alle hulpmiddelen verschaffen,bestuurdersfuncties waarnemen of laten waarnemen en diensten verlenen die direct of indirect verband houden met de voorgaande.Deze diensten kunnen worden geleverd krachtens een contractuele of statutaire benoeming en in de hoedanigheid van externe raadgever of orgaan van de cliënt.Ter uitvoering van haar opdrachten en voor het waarnemen van bestuursmandaten kan de vennootschap zich laten vertegenwoordigen door haar bestuurder of elke andere derde vertegenwoordiger,die door de vennootschap worden afgevaardigd om op te treden in eigen naam doch voor rekening van de vennootschap.
- Het beheer van vennootschappen,ongeacht hun voorwerp,het optreden als vereffenaar,de uitoefening van bestuursmandaten.
- Het geven van opleiding in deze domeinen,bij zowel publieke onderwijs instellingen als op privébasis;het publiceren van artikels en boeken.
- Het aanleggen,het oordeelkundig uitbouwen en beheren van een onroerend vermogen;alle verrichtingen met betrekking tot onroerende goederen en onroerende zakelijke rechten,zoals de aan- en verkoop,de bouw,de verbouwing,de binnenhuisinrichting en decoratie,de huur- en verhuur,de ruil,de verkaveling en,in het algemeen,alle verrichtingen die rechtstreeks of onrechtstreeks betrekking hebben op het beheer of op het productief maken,van onroerende goederen of onroerende zakelijke rechten.
- Het aanleggen,het oordeelkundig uitbouwen en beheren van een roerend vermogen;alle verrichtingen met betrekking tot roerende goederen en rechten,van welke aard ook,zoals de aan- en verkoop,de huur- en verhuur,de ruil;in het bijzonder het beheer en de valorisatie van alle verhandelbare waardepapieren,aandelen,obligaties,staatsfondsen.
- Het verwerven en aanhouden van participaties,in eender welke vorm,in alle bestaande of op te richten,industriële,commerciële,financiële,landbouw- of immobiliënvennootschappen of -ondernemingen;het stimuleren,de planning en coördinatie van de ontwikkeling van de vennootschappen en ondernemingen,waarin ze een participatie aanhoudt;het deelnemen aan hun beheer,bestuur,vereffening,en toezicht alsmede het verlenen van technische,administratieve en financiële bijstand aan deze vennootschappen en ondernemingen.
- Zij mag bij wijze van inbreng in speciën of in natura,van fusie,inschrijving,deelneming,financiële tussenkomst of op een andere wijze,een aandeel nemen in alle bestaande of op te richten vennootschappen of bedrijven,in België of het buitenland,waarvan het voorwerp identiek,gelijkaardig of verwant is met het hare,of van aard is de uitoefening van haar voorwerp te bevorderen.
- Deze opsomming is niet limitatief en de termen vermogensbeheer of advies in deze statuten vermeld zijn activiteiten andere dan deze bedoeld door de wet van zes april negentienhonderd vijfennegentig inzake de secundaire markten,het statuut van en het toezicht op de beleggingsondernemingen,de bemiddelaars en de beleggingsadviseurs.
- Projectontwikkeling in het algemeen.
- De organisatie,de uitwerking,het begeleiden en/of assisteren van evenementen in de ruimste zin van het woord.Het bedenken van thema’s voor evenementen in de ruimste zin van het woord.Eventdesign,het conceptueel uitwerken van een evenement.Het uitwerken van een communicatiestrategie inbegrepen sociale media,publishing,digitale ondersteuning,printing,gadgets,give-aways.Het organiseren van het onthaal,promotionele activiteiten,logistieke activiteiten in eigen beheer en/of in opdracht,al dan niet met eigen personeel en/of met derde contractuele partijen.
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op het adres
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 46502D0591/00H000 | Vlaanderen | 339 m² | 1 · 112 m² | 9,7 m · 2 |