B.SERVICES
ActiefSamenvatting
B.SERVICES is actief sinds 2023, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had B.SERVICES een eigen vermogen van € 52.531 en een nettoresultaat van € 37.152. Het eigen vermogen groeit sinds 2023 met ongeveer 135% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 79% van de 9.848 ondernemingen in de sector groothandel (NACE 46, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 1,1% (laag).
Overzicht
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 24-08-2023 Normale toestand
- Zetel
- Op dit adres zijn 604 actieve ondernemingen ingeschreven Daarvan zijn er 116 gestart in de 12 maanden ervoor. Bron: KBO, toestand op 3 november 2026.
- Activiteit
- Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) NACE 46711en 5 andere
- Vestigingseenheid
- 2.349.389.488 1930 Zaventem, sinds 24-08-2023
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 26-03-2026
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 1,1%
- Brutomarge
- € 52.442
- ▲ 480%
- Omzet
- ≈ € 300.000
- geschat
- Winst
- € 37.152
- ▲ 757%
- Eigen vermogen
- € 52.531
- ▲ 242%
- Balanstotaal
- € 70.942
- ▲ 112%
- Jaarrekening 2025 neergelegd, 60 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOmvang: balanstotaal € 70.942Opgericht in 2023Laatst neergelegde jaarrekening 60 dagen na de termijn; 1 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatverlaagt risicoLiquiditeit 3,32, liquide middelen € 20.192Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 46, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 78% van hen, de liquiditeit beter dan bij 79%, de rentabiliteit beter dan bij 95% en de groei beter dan bij 97%.
De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 3 jaarrekeningen gemiddeld 11 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 46) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 3 dagen voor het einde van de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Financieel
Financieel · boekjaar 2025, verkort schema
Jaarrekening 2025 neergelegd, 60 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 29 september 2026. De termijn liep af op 31 juli 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00537228.
Jaarrekening 2025 neergelegd op 29-09-2026 bij de NBB alle 3 neerleggingen
Alle cijfers per boekjaar
Het bedrijfsresultaat van 2025 is 8,3 keer zoveel als in 2024 en het hoogste sinds 2023. Dat is een herstel na de daling in 2024.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort of microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Investeringen
| Post | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 1.173 | € 6.612 | € 11.188 |
| Financiële vaste activa | € 78 | - | - |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 48 | € 2.172 | € 2.093 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2023 tot 2025 (staat van de vaste activa)
| Post | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 48 | € 2.172 | € 2.093 | ▼ 3,6% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | € 24 | € 1.259 | € 3.527 | ▲ 180% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 10.142 | € 9.049 | € 52.442 | ▲ 480% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 10.070 | € 5.618 | € 46.822 | ▲ 733% |
| Financiële opbrengsten75/76B | - | € 150 | - | - |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | - | € 150 | - | - |
| Financiële kosten65/66B | € 0 | € 90 | € 177 | ▲ 96,2% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 0 | € 90 | € 177 | ▲ 96,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 10.070 | € 5.677 | € 46.644 | ▲ 722% |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 2.026 | € 1.342 | € 9.492 | ▲ 607% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 8.044 | € 4.335 | € 37.152 | ▲ 757% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 8.044 | € 4.335 | € 37.152 | ▲ 757% |
| Post | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||
| Totaal activa20/58 | € 14.957 | € 33.482 | € 70.942 | ▲ 112% |
| Vaste activa21/28 | € 1.203 | € 5.643 | € 9.907 | ▲ 75,6% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 1.125 | € 5.565 | € 9.829 | ▲ 76,6% |
| Meubilair en rollend materieel24 | € 1.125 | € 5.565 | € 9.829 | ▲ 76,6% |
| Financiële vaste activa28 | € 78 | € 78 | € 78 | = |
| Vlottende activa29/58 | € 13.754 | € 27.839 | € 61.035 | ▲ 119% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering3 | - | € 14.700 | € 18.437 | ▲ 25,4% |
| Voorraden30/36 | - | € 14.700 | € 18.437 | ▲ 25,4% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | - | € 3.841 | € 22.407 | ▲ 483% |
| Handelsvorderingen40 | - | € 3.841 | € 20.059 | ▲ 422% |
| Overige vorderingen41 | - | - | € 2.348 | - |
| Liquide middelen54/58 | € 10.281 | € 8.520 | € 20.192 | ▲ 137% |
| Overlopende rekeningen490/1 | € 3.473 | € 779 | - | - |
| Passiva | ||||
| Totaal passiva10/49 | € 14.957 | € 33.482 | € 70.942 | ▲ 112% |
| Eigen vermogen10/15 | € 11.044 | € 15.379 | € 52.531 | ▲ 242% |
| Inbreng10/11 | € 3.000 | € 3.000 | € 3.000 | = |
| Buiten kapitaal11 | € 3.000 | € 3.000 | € 3.000 | = |
| Andere1109/19 | € 3.000 | € 3.000 | € 3.000 | = |
| Reserves13 | - | € 12.000 | € 12.000 | = |
| Beschikbare reserves133 | - | € 12.000 | € 12.000 | = |
| Overgedragen winst (verlies)14 | € 8.044 | € 379 | € 37.531 | ▲ 99× |
| Schulden17/49 | € 3.913 | € 18.102 | € 18.410 | ▲ 1,7% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 3.913 | € 18.102 | € 18.410 | ▲ 1,7% |
| Handelsschulden44 | € 41 | € 1.559 | € 6.037 | ▲ 287% |
| Leveranciers440/4 | € 41 | € 1.559 | € 6.037 | ▲ 287% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen46 | - | € 12.200 | - | - |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | € 3.368 | € 1.980 | € 10.834 | ▲ 447% |
| Belastingen450/3 | € 3.368 | € 1.980 | € 10.834 | ▲ 447% |
| Overige schulden47/48 | € 504 | € 2.363 | € 1.539 | ▼ 34,9% |
| Post | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil |
|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 8.044 | € 4.335 | € 37.152 | ▲ 757% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 48 | € 2.172 | € 2.093 | ▼ 3,6% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 8.092 | € 6.507 | € 39.245 | ▲ 503% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 6.612 | -€ 6.358 | ▲ 3,8% |
| Verandering liquide middelen | - | -€ 1.762 | € 11.672 | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Historische waarneming
In juli 2024 hadden 39.278 ondernemingen hetzelfde profiel als B.SERVICES nu. Twee jaar later bestond 95,8% nog en was 1,8% failliet.
- Micro
- 2 tot 5 jaar oud
- solvabiliteit 30% of meer
- winst van 5% van de balans of meer
Nog 0,1% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.
Dat past bij de faillissementskans van B.SERVICES zelf: 1,1% binnen 12 maanden.
Test van de methode
De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.
| Groep | Verwacht | Werkelijk |
|---|---|---|
| 1 | 0,2% | 0,2% |
| 2 | 0,3% | 0,5% |
| 3 | 0,5% | 0,6% |
| 4 | 0,7% | 0,8% |
| 5 | 0,9% | 0,9% |
| 6 | 1,3% | 1,5% |
| 7 | 1,6% | 1,8% |
| 8 | 1,8% | 1,8% |
| 9 | 3,0% | 3,1% |
| 10 | 5,6% | 6,2% |
Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.
Dit is een waarneming over 39.278 ondernemingen, geen voorspelling voor B.SERVICES. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.
Bestuur & eigendom
Bestuurders
Eigenaars en kapitaal
Aandeelhouders
- BOUALI Othman 100 aandelen (100%) · € 3.000
Kapitaalverrichtingen
- 28-08-2023 Oprichting · € 3.000 · 100 aandelen
Statuten
- Regeling bestuursorgaanDeze regels bepalen hoe het bestuursorgaan is samengesteld, vergadert en beslist.
- 1
- CommissarisEen commissaris is een bedrijfsrevisor die de jaarrekening controleert. Kleine vennootschappen hoeven er geen te hebben. Volgens de akte hoeft deze vennootschap er op grond van de wettelijke criteria geen te hebben.
- Geen commissaris
Statuten, akte van 28-08-2023
Netwerk & groep
B.SERVICES deelt geen bestuurder met een andere onderneming.
Ondernemingen op hetzelfde adres
603 andere ondernemingen- VAN DER BOUW Maatschappelijke zetel · sinds 2026 1044639223
- A.I COMPANY BE Maatschappelijke zetel · sinds 2026 1044489169
- GROUP SOFIA Maatschappelijke zetel · sinds 2026 1044514212
- KMC WORKS Maatschappelijke zetel · sinds 2026 1044515301
- RUSU COMPANY Maatschappelijke zetel · sinds 2026 1044489565
- ELEN CONSTRUCT Maatschappelijke zetel · sinds 2026 1044414638
- PRO & SYK CONSTRUCT Maatschappelijke zetel · sinds 2026 1044411371
- NMC CONSTRUCT Maatschappelijke zetel · sinds 2026 1044338721
- ALSANAD Maatschappelijke zetel · sinds 2026 1044238751
- NOVA LINK SERVICES Maatschappelijke zetel · sinds 2026 1044006149
Verbindingen & netwerk
1 huidige bestuurderHet netwerk vertrekt bij de bestuurders van B.SERVICES. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.
Tijdlijn
Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen
12-08
Staatsblad-akte
Zetelverplaatsing van Zaventem naar Sint-Pieters-LeeuwNieuwe zetel: Bergensesteenweg 24/8, 1600 Sint-Pieters-Leeuw · Vorige zetel: Imperiastraat 8 in 1930 Zaventem2 punten ▸
- Algemene vergadering, 17-07-2024
- Zetelverplaatsing, Bergensesteenweg 24/8, 1600 Sint-Pieters-Leeuw
28-08
Staatsblad-akte
OprichtingStartkapitaal € 3.000, 100 aandelen · Oprichter: BOUALI Othman · Benoeming: BOUALI Othman (niet-statutair bestuurder)8 punten ▸
- Oprichting, B.SERVICES
- Oprichter, BOUALI Othman
- Startkapitaal, € 3.000
- Overige bepaling, volstorting en deponering aanvangsvermogen, 3000
- Kapitaal
- Statutaire zetel, 1930 Zaventem, Imperiastraat 8, uitwerking vanaf neerlegging ter griffie overeenkomstig wet
- Benoeming bestuurder, BOUALI Othman (niet-statutair bestuurder)
- Verbintenissen vóór oprichting, takeover, alle verbintenissen, verplichtingen en activiteiten door comparant in naam en voor rekening van vennootschap in oprichting
Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank
Geschiedenis
B.SERVICES werd opgericht op 24 augustus 2023 als BV door één natuurlijke persoon. Het startkapitaal bedroeg € 3.000.12 De zetel werd in 2024 overgebracht naar Sint-Pieters-Leeuw.3 BOUALI Othman is niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 28-08-2023.2 Het balanstotaal steeg van € 14.957 in 2023 tot € 70.942 in 2025.4
Ondernemingsgegevens
KBO-gegevens
Identiteit
Fiche in de KBOZetel en vestigingen
1 vroegere zetel
- Imperiastraat 8 in, 1930 Zaventem tot 17-07-2024 · akte van 12-08-2024
Activiteiten
NACEBEL 2025Codes volgens NACEBEL 2008
9 activiteiten
- Verhuring van (vracht)wagens met of zonder bestuurder
- Exploitatie van taxidienst
- Vervoer over de weg van zowel personen als materiële zaken;koerierdiensten;overige posterijen en koeriers;goederenvervoer over de weg;maritiem transport;verhuisbedrijven;verhuizing van het meubilair van particulieren,kantoren,werkplaatsen of fabrieken,nationaal en internationaal vervoer van personen en goederen,te land,over zee en via de lucht
- Verzamelen,vervoeren en afleveren van post en pakjes in binnen- en buitenland
- Aan- en verkoop,import en export van (tweedehands)wagens,onderhoud en herstelling van (tweedehands)wagens
- Een taxibedrijf,carwash,benzinestation (alle brandstoffen zoals olie,diesel,gas,...) garage met reparatiewerkplaats,onderhoud en pechhulp
- Handel,verhuring en onderhoud van alle motorvoertuigen,detailhandel in alle motorvoertuigaccessoires,uitrusting en onderdelen,alle brandstoffen,smeermiddelen en onderhoudsproducten
- Het afsluiten van overeenkomsten van verkoop,aankoop,huur,verhuur,beheer,zonder limitatief te zijn,inzake laadpalen en laadpaalinfrastructuur
- Onderneming in onroerende goederen,wat onder meer omvat: de verwerving,de vervreemding,het beheer,de uitbating,de valorisatie,de verkaveling,de ordening,de huur en verhuur,het in leasing geven of nemen,de ruiling,het verlenen en ontvangen van opstalrecht,erfpacht en vruchtgebruik,het doen bouwen en verbouwen,de renovatie,de procuratie en het makelen in onroerende goederen,evenals alle andere onroerende (ver)handelingen in de meest ruime betekenis,met uitsluiting van de activiteiten die zijn onderworpen aan een bijzondere reglementering
Facturatie en betaling
Boekjaar en algemene vergadering
Jaarrekeningen bij de NBBVestigingen & vastgoed
Gebouwen en percelen op de adressen
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verdiepingen |
|---|---|---|---|---|
| 23094D0041/00F000 | Vlaanderen | 7.975 m² | 1 · 1.789 m² | 10,9 m · 2 |
| 23077A0118/00W082 | Vlaanderen | 1.638 m² | 1 · 398 m² | 9,5 m · 3 |