Ga naar inhoud

Azur International

Actief Risico: zeer laag
CommVopgericht 201511 jaar actiefFrançois Benardstraat 120, 9000 Gent, BelgiëKBO/BCE: BE 0636.741.256
Samenvatting

Azur International is actief sinds 2015 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,1% (zeer laag). Bij de Nationale Bank is geen jaarrekening neergelegd.

Overzicht

Activiteit
Overige rechtskundige dienstverlening
NACE 69109
1 vestiging
Schaal
Geen jaarrekening; een kleine VOF of CommV hoeft niet neer te leggen
Gezondheid
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Geen score: geen cijfers
Structuur
1 van 2 akten samengevat
Signalenverlaagt risicoSector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)Rechtsvorm CommVGeen jaarrekening met cijfersOpgericht in 2015Toon onderbouwing

Faillissementskans

Faillissementskans, 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (2.356 ondernemingen, NACE 69, zonder jaarrekening)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,1%hoogste waarde 12-2024: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2024hoogste waarde 01-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2024hoogste waarde 02-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vier signalen.
verlaagt risico
verlaagt risico · Sector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)
KBO
verlaagt risico · Rechtsvorm CommV
KBO
verlaagt risico · Geen jaarrekening met cijfers
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Opgericht in 2015
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Herbenoeming: Laurent Linkens (zaakvoerder)Kapitaal · Statutaire zetel

Opvallend

  • Let op: Nog geen jaarrekeningbij de Nationale Bank 0 neergelegd Bekijk
  • Eén bestuurder beslistenige bestuurder in functie 1 Bekijk
  • Actief sinds 2015opgericht 03-09-2015 11 jaar Bekijk

Per onderwerp

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
CommV
Activiteit
Overige rechtskundige dienstverleningNACE 69109
Opgericht
03-09-2015
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
30
Boekjaar
Van 1 juli tot 30 juni
Naar Statuten

Kerngegevens van Azur International

Wat is het ondernemingsnummer van Azur International?
0636.741.256. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0636.741.256.
Waar is Azur International gevestigd?
De zetel is gevestigd op François Benardstraat 120, 9000 Gent.Ondernemingsgegevens
Wat doet Azur International?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is overige rechtskundige dienstverlening (NACE 69109).
Wat is de rechtsvorm van Azur International?
Commanditaire vennootschap (CommV).
Wanneer werd Azur International opgericht?
Op 03-09-2015.
Is Azur International nog actief?
Ja, Azur International staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.

Verwante ondernemingen van Azur International

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.