Ga naar inhoud

ATOMIC ELEC

Actief
BVopgericht 201115 jaar actiefGroenstraat 133, 1030 Schaarbeek, BelgiëKBO/BCE: BE 0836.121.885

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 19-07-2026 bij de NBB alle 15 neerleggingen

Omzet
€ 1.100
EBIT-marge
3,8%
Nettoresultaat
€ 670▼ 54,8%
2024 · € 1.480
Werkkapitaal
-€ 8.691▲ 7,2%
2024 · -€ 9.360
Meerjarenoverzicht
2019 tot 2025, 8 boekjaren
Omzet
geen cijfer
2025
20192025
Bedrijfsresultaat
€ 764
▼ 51,3% 2025
20192025
Nettoresultaat
€ 670
▼ 54,8% 2025
middelste helft van de sector
20192025
EBIT-marge
geen cijfer
2025
20192025
Eigen vermogen
-€ 8.691
▲ 7,2% 2025
laagste kwart van de sector
20192025
Totaal activa
€ 1.102
▲ 59,8% 2025
laagste kwart van de sector
20192025
Schulden
€ 9.793
▼ 2,6% 2025
20192025
Werkkapitaal
-€ 8.691
▲ 7,2% 2025
laagste kwart van de sector
20192025
Solvabiliteit
geen cijfer
2025
20192025
Liquiditeit
geen cijfer
2025
20192025
Rendabiliteit (ROA)
geen cijfer
2025
20192025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20192020202120222023202320242025
Omzet€ 1.100-
Bedrijfsresultaat€ 41-€ 626▲ 15×-€ 4.249€ 1.073-€ 1.930-€ 2.357-€ 1.567€ 764▼ 51,3%
Nettoresultaat-€ 17-€ 544-€ 4.350onder de middelste helft van de sector€ 985binnen de middelste helft van de sector-€ 2.064onder de middelste helft van de sector-€ 2.400onder de middelste helft van de sector-€ 1.480binnen de middelste helft van de sector€ 670binnen de middelste helft van de sector▼ 54,8%
EBIT-marge3,8%-
Eigen vermogen-€ 15.956--€ 3.012▲ 81,1%-€ 7.362onder de middelste helft van de sector▼ 144%-€ 6.377onder de middelste helft van de sector▲ 13,4%-€ 8.440onder de middelste helft van de sector▼ 32,4%-€ 10.841onder de middelste helft van de sector--€ 9.360onder de middelste helft van de sector▲ 13,7%-€ 8.691onder de middelste helft van de sector▲ 7,2%
Totaal activa€ 894-€ 8.243▲ 822%€ 3.937onder de middelste helft van de sector▼ 52,2%€ 3.106onder de middelste helft van de sector▼ 21,1%€ 848onder de middelste helft van de sector▼ 72,7%€ 1.176onder de middelste helft van de sector-€ 690onder de middelste helft van de sector▼ 41,3%€ 1.102onder de middelste helft van de sector▲ 59,8%
Schulden€ 16.849-€ 11.255▼ 33,2%€ 11.299▲ 0,4%€ 9.483▼ 16,1%€ 9.288▼ 2,1%€ 12.017-€ 10.050▼ 16,4%€ 9.793▼ 2,6%
Werkkapitaal-€ 15.956--€ 8.997▲ 43,6%-€ 10.354onder de middelste helft van de sector▼ 15,1%-€ 6.377onder de middelste helft van de sector▲ 38,4%-€ 8.440onder de middelste helft van de sector▼ 32,4%-€ 10.841onder de middelste helft van de sector--€ 9.360onder de middelste helft van de sector▲ 13,7%-€ 8.691onder de middelste helft van de sector▲ 7,2%
Solvabiliteit-36,5%
Liquiditeit0,20
Rendabiliteit (ROA)6,6%
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Gespecialiseerde bouw (NACE 43). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Meerdere boekjaren eindigen in hetzelfde kalenderjaar, dus is er geen jaarlijkse trend.

Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
Schulden ≤ 1 jaar
€ 9.793▼
2024 · € 10.050
De ratio's ontbreken, want een balanstotaal van € 1.102 is te klein voor een zinvolle verhouding.
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.
Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 23 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 690€ 1.102▲
Vlottende activa29/58€ 690€ 1.102▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 218€ 1▼
Overige vorderingen41€ 218€ 1▼
Liquide middelen54/58€ 472€ 605▲
Overlopende rekeningen490/1-€ 496
Passiva
Totaal passiva10/49€ 690€ 1.102▲
Eigen vermogen10/15-€ 9.360-€ 8.691▲
Inbreng10/11€ 18.600€ 18.600=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 27.960-€ 27.291▲
Schulden17/49€ 10.050€ 9.793▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 10.050€ 9.793▼
Overige schulden47/48€ 10.050€ 9.793▼
Resultaat Code20242025
Andere bedrijfskosten640/8€ 387€ 463▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 1.955€ 1.227▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 1.567€ 764▼
Financiële kosten65/66B€ 87€ 94▲
Recurrente financiële kosten65€ 87€ 94▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 1.480€ 670▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 1.480€ 670▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 1.480€ 670▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 27.960-€ 27.291▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P-€ 29.441-€ 27.960▲

De toelichting bij deze jaarrekening telt 3 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 19-07-2026.

Post20192020202120222023202320242025Verschil
Omzet70€ 1.100--------
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630-€ 2.993€ 2.993€ 2.993-----
Andere bedrijfskosten640/8---€ 449€ 858€ 559€ 387€ 463▲ 19,7%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 780€ 3.719-€ 809€ 4.515-€ 1.071-€ 1.798€ 1.955€ 1.227▼ 37,2%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 41€ 626-€ 4.249€ 1.073-€ 1.930-€ 2.357€ 1.567€ 764▼ 51,3%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 1-----
Recurrente financiële opbrengsten75-€ 0-€ 1-----
Financiële kosten65/66B---€ 89€ 134€ 43€ 87€ 94▲ 8,3%
Recurrente financiële kosten65€ 59€ 82€ 101€ 89€ 134€ 43€ 87€ 94▲ 8,3%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 17€ 544-€ 4.350€ 985-€ 2.064-€ 2.400€ 1.480€ 670▼ 54,8%
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 17€ 544-€ 4.350€ 985-€ 2.064-€ 2.400€ 1.480€ 670▼ 54,8%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 17€ 544-€ 4.350€ 985-€ 2.064-€ 2.400€ 1.480€ 670▼ 54,8%
Post20192020202120222023202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 894€ 8.243€ 3.937€ 3.106€ 848€ 1.176€ 690€ 1.102▲ 59,8%
Vaste activa21/28-€ 5.985€ 2.993------
Materiële vaste activa22/27-€ 5.985€ 2.993------
Vlottende activa29/58€ 894€ 2.258€ 945€ 3.106€ 848€ 1.176€ 690€ 1.102▲ 59,8%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41-€ 62€ 422€ 2.020-€ 218€ 218€ 1▼ 99,6%
Handelsvorderingen40---€ 1.934-----
Overige vorderingen41---€ 86-€ 218€ 218€ 1▼ 99,6%
Liquide middelen54/58€ 639€ 1.975€ 306€ 852€ 625€ 237€ 472€ 605▲ 28,4%
Overlopende rekeningen490/1---€ 235€ 223€ 721-€ 496-
Passiva
Totaal passiva10/49€ 894€ 8.243€ 3.937€ 3.106€ 848€ 1.176€ 690€ 1.102▲ 59,8%
Eigen vermogen10/15-€ 15.956-€ 3.012-€ 7.362-€ 6.377-€ 8.440-€ 10.841-€ 9.360-€ 8.691▲ 7,2%
Inbreng10/11€ 6.200€ 18.600-€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600€ 18.600=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 22.156-€ 21.612-€ 25.962-€ 24.977-€ 27.040-€ 29.441-€ 27.960-€ 27.291▲ 2,4%
Schulden17/49€ 16.849€ 11.255€ 11.299€ 9.483€ 9.288€ 12.017€ 10.050€ 9.793▼ 2,6%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 16.849€ 11.255€ 11.299€ 9.483€ 9.288€ 12.017€ 10.050€ 9.793▼ 2,6%
Handelsschulden44€ 738€ 453-€ 203€ 223----
Leveranciers440/4---€ 203€ 223----
Vooruitbetalingen op bestellingen46-----€ 74---
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45----€ 108----
Belastingen450/3----€ 108----
Overige schulden47/48---€ 9.280€ 8.957€ 11.942€ 10.050€ 9.793▼ 2,6%
Post20192020202120222023202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 17€ 544-€ 4.350€ 985-€ 2.064-€ 2.400€ 1.480€ 670▼ 54,8%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630-€ 2.993€ 2.993€ 2.993-----
Kasstroom uit de werking (benadering)-€ 17€ 3.536-€ 1.358€ 3.978-€ 2.064-€ 2.400€ 1.480€ 670▼ 54,8%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 0------
Verandering liquide middelen-€ 1.336-€ 1.669€ 546-€ 226-€ 234€ 134▼ 42,9%

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 3.632 ondernemingen hetzelfde profiel als ATOMIC ELEC nu. Twee jaar later bestond 91,9% nog en was 2,9% failliet.

  • Micro
  • 10 tot 20 jaar oud
  • negatief eigen vermogen
  • winst van 5% van de balans of meer
91,9% bestond nog
4,8% stopte op een andere manier
2,9% ging failliet

Nog 0,4% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

De faillissementskans van ATOMIC ELEC zelf is lager: 0,5% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over ATOMIC ELEC dan alleen het profiel.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 3.632 ondernemingen, geen voorspelling voor ATOMIC ELEC. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 15 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 19-07-2026 2026-00309358 PDF
31-12-2024 microschema 31-08-2025 2025-00470256 PDF
31-12-2023 microschema 27-08-2024 2024-00385899 PDF
30-06-2023 microschema 16-02-2024 2024-00031683 PDF
30-06-2022 microschema 06-12-2022 2022-20533733 PDF
30-06-2021 microschema 17-12-2021 2021-81100202 PDF
30-06-2020 microschema 24-12-2020 2020-77100465 PDF
30-06-2019 microschema 20-12-2019 2019-77200347 PDF
30-06-2018 volledig schema 28-12-2018 2018-76100336 PDF
30-06-2017 volledig schema 07-12-2017 2017-71500163 PDF

Toon alle 15 neerleggingen

Volgende stappen