Checked.be · Bedrijfsdossier
https://checked.be/nl/c/association-de-la-baryte-0477855355 · stand van 24-10-2026
Home / Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g. /
ASSOCIATION DE LA BARYTE
ASSOCIATION DE LA BARYTE Actief
Overzicht
Activiteit
Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g.
NACE 82990
1 vestiging
Schaal
Geen jaarrekening bij de NBB; kleine verenigingen leggen neer bij de griffie
Gezondheid
Faillissementskansbinnen 12 maanden < 0,1%
Geen score: geen cijfers
Structuur
Bestuur 8 leden 6 van 14 akten samengevat
Signalen verlaagt risico Rechtsvorm IVZW Opgericht in 2002 Sector NACE 82 Geen jaarrekening met cijfers Toon onderbouwing Faillissementskans
Faillissementskans, 12 maanden
< 0,1%
Zeer laag
Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Sectormediaan 0,2% (5.468 ondernemingen, NACE 82, zonder jaarrekening)
Verloop 24 maanden
11-2024: < 0,1% hoogste waarde
12-2024: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 11-2024 hoogste waarde
01-2025: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 12-2024 hoogste waarde
02-2025: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 01-2025 hoogste waarde
03-2025: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 02-2025 hoogste waarde
04-2025: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 03-2025 hoogste waarde
05-2025: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 04-2025 hoogste waarde
06-2025: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 05-2025 hoogste waarde
07-2025: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 06-2025 hoogste waarde
08-2025: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 07-2025 hoogste waarde
09-2025: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 08-2025 hoogste waarde
10-2025: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 09-2025 hoogste waarde
11-2025: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 10-2025 hoogste waarde
12-2025: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 11-2025 hoogste waarde
01-2026: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 12-2025 laagste waarde
02-2026: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 01-2026 laagste waarde
03-2026: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 02-2026 laagste waarde
04-2026: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 03-2026 laagste waarde
05-2026: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 04-2026 laagste waarde
06-2026: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 05-2026 laagste waarde
07-2026: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 06-2026 laagste waarde
08-2026: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 07-2026 laagste waarde
09-2026: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 08-2026 laagste waarde
10-2026: < 0,1% ● gelijk t.o.v. 09-2026 laagste waarde Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn
Toon het aanbevolen maximum
en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
Signalen
verlaagt risico · Rechtsvorm IVZW
KBO
verlaagt risico · Opgericht in 2002
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Sector NACE 82
KBO Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
15-09-2026
Ontslag: Jerry Thomas BERTRAM (bestuurder) Benoemingen: Santiago Carassale, Youssef Laghzali… 22-01-2026
Ontslagen: Juan Luis PRIETO REINA, Serkan… Benoemingen: Hakan ATICI (bestuurder) en… 23-07-2025
Toetredingen: M-l Drilling Fluids UK Itd… Statutenwijziging Opvallend
Bestuur gewijzigd laatste wijziging 15-09-2026 · 8 in functie
6 nieuw · 5 vertrokken
Bekijk Actief sinds 2002 opgericht 11-07-2002
24 jaar
Bekijk Per onderwerp
Bestuur & eigendom
Bestuur 8 leden Liao Ying Bestuurder Youssef Laghzali Bestuurder Hakan Atici Bestuurder Nikolaus Moritz Otto Ostenrieder Bestuurder Pablo Gustavo Seijo Iramain Bestuurder en 3 andere bestuurders
Naar Bestuur & eigendom Tijdlijn
Gebeurtenissen 6
Sinds 2023 14-11-2024 Benoemingen: Youssef LAGHZALI, Juan Luis PRIETO REINA… 16-04-2024 Ontslagen & benoemingen · Diversen 06-12-2023 Benoeming: Stefan Matthias Thomann (secrétaire général) Naar Tijdlijn Ondernemingsgegevens
Vestigingen 1
Rechtsvorm
IVZW
Activiteit
Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g.NACE 82990
Opgericht
11-07-2002
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen Naar Ondernemingsgegevens Statuten
Gelezen bepalingen 33
Boekjaar
Van 1 januari tot 31 december
Doel
“Plate-forme pour l'étude de tous les problèmes rencontrés par l'industrie internationale…” (akte in het Frans) Naar Statuten Kerngegevens van ASSOCIATION DE LA BARYTE
Wat is het ondernemingsnummer van ASSOCIATION DE LA BARYTE?
0477.855.355. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 0477.855.355. Waar is ASSOCIATION DE LA BARYTE gevestigd?
De zetel is gevestigd op Tervurenlaan 188A, 1150 Sint-Pieters-Woluwe.Ondernemingsgegevens
Wat doet ASSOCIATION DE LA BARYTE?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is overige zakelijke dienstverlening, n.e.g (NACE 82990).
Wat is de rechtsvorm van ASSOCIATION DE LA BARYTE?
Internationale vereniging zonder winstoogmerk (IVZW).
Wanneer werd ASSOCIATION DE LA BARYTE opgericht?
Op 11-07-2002.
Is ASSOCIATION DE LA BARYTE nog actief?
Ja, ASSOCIATION DE LA BARYTE staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO. Verwante ondernemingen van ASSOCIATION DE LA BARYTE
Vergelijkbare ondernemingen
Verder met deze onderneming