Ga naar inhoud

ASCOO ITS

Actief
BVopgericht 20196 jaar actiefSint-Vincentiusstraat 49, 2018 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 0738.604.025
Samenvatting

ASCOO ITS is actief sinds 2019 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 70.107 en een nettoresultaat van -€ 35.172. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 20% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 19% van 20.840 sectorgenoten (NACE 62, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,7% (laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
NACE 62200Computerprogrammering en consultancy NACE 62100
1 vestiging
Schaal
€ 415.288balanstotaal 2025
Personeel
8,3 VTE
Eigen vermogen
€ 70.107
Verlies
-€ 35.172
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
67 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,7%
Structuur
Jaarrekening 31 dagen te laat neergelegd0 van 1 akte gelezen
Waarom 67verhoogt risicoLaatste jaarrekening 31 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laatVerlies € 35.172, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoSector Computerprogrammering en consultancy (NACE 62)Omvang: balanstotaal € 415.288Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
67 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 17% van de sectorgenoten (NACE 62, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 42-6
eigen vermogen 16,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 8-7
kortlopende schulden 83,1% · geldmiddelen 2,7%
Rentabiliteit 58+2
rendement op activa -8,5%
Faillissementskans, 12 maanden
0,7% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 7 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (25.850 ondernemingen, NACE 62, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,6%laagste waarde 12-2024: 0,6%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,9%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,2%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,8%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 09-2025hoogste waarde 11-2025: 0,8%▼ -1,0 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,8%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,8%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,1%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,7%▼ -0,4 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,7%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 4.500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,95 tegenover 1,0 in 2024; kortlopende schulden: 83,1% en geldmiddelen: 2,7% van het balanstotaal), en 83,1% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 62, micro): beter dan 20% op solvabiliteit, 4% op liquiditeit, 23% op rentabiliteit en 19% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 11-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector Computerprogrammering en consultancy (NACE 62)
KBO
verhoogt risico · Laatste jaarrekening 31 dagen te laat; 3 van de laatste 3 te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Verlies € 35.172, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 415.288
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Aanhoudend verlies
Twee opeenvolgende verliesjaren (2024 en 2025); ook het eigen vermogen is lager. Kan wijzen op structurele druk op de rendabiliteit.
NBB · jaarrekening 2025
Nettoresultaat per boekjaar
202122232425
2020 tot 2025 · laatste jaar -€ 35.172
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit t.o.v. sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 19% van 20840 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 20840 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 19%
← zwakste sterkste →
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 31-08-2026, 31 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 6 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
31 dagen te laat
2024
79 dagen te laat
2023
61 dagen te laat
2022
99 dagen te laat
2021
75 dagen te laat
2020
109 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 76 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 62) voor boekjaar 2024 is 9 dagen voor de termijn, en 33% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 14 oktober neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
12-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema ·…
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2023 · microschema ·…

Opvallend

  • Risico: 4 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 35.172 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op nettoresultaatsectormediaan € 28.842 · 20.848 bedrijven -€ 35.172 Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 415.288 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 415.288
Verlies
-€ 35.172
Solvabiliteit
16,9%
Omzet▲ 44,3%
Nettoresultaat
20222024
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
8
Sinds
2021
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2023Zwakste boekjaar
  2. 07-11-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 14-10-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer…NACE 62200
Opgericht
30-11-2019
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.