Ga naar inhoud

ARTINOVATIV

Actief
BVopgericht 20241 jaar actiefBroekstraat 7, 3061 Bertem, BelgiëKBO/BCE: BE 1017.775.072
Samenvatting

ARTINOVATIV is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 24.839 en een nettoresultaat van € 29.839. De solvabiliteit is beter dan 67% van 9.217 sectorgenoten (NACE 41, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,4% (laag).

Overzicht

Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwen
NACE 41001
1 vestiging
Schaal
€ 125.610omzet 2025
Eigen vermogen
€ 24.839
Winst
€ 29.839
Gezondheid
66 Gezond Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,4%
Structuur
Jaarrekening 1 dag vroeg
Waarom 66verhoogt risicoOmvang: omzet € 125.610, balanstotaal € 41.839Opgericht in 2024Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)verlaagt risicoLiquiditeit 2,45, liquide middelen € 12.548Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
66 / 100
Gezond
Kans in deze klasse: 0,55% tot 1,5%
Financieel beter dan 78% van de sectorgenoten (NACE 41, micro)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 84
eigen vermogen 59,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 68
kortlopende schulden 40,6% · geldmiddelen 30,0%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 71,3%
Faillissementskans, 12 maanden
1,4% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 1,5% (13.424 ondernemingen, NACE 41, micro)
Verloop 24 maanden 01-2026: 3,6% 02-2026: 3,6%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 3,8%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 4,1%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 03-2026 05-2026: 4,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 4,6%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 05-2026hoogste waarde 07-2026: 4,6%● gelijk t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 1,5%▼ -3,1 procentpunten t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,4%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 1.500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,45, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 40,6% en geldmiddelen: 30% van het balanstotaal), en 40,6% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 41, micro): beter dan 68% op solvabiliteit, 73% op liquiditeit en 91% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 19-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Omvang: omzet € 125.610, balanstotaal € 41.839
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 2,45, liquide middelen € 12.548
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Bouw van gebouwen (NACE 41)
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-07-2026, 1 dag voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
1 dag vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. OprichtingBenoeming: OPREA Ionut-Marian (niet-statutair bestuurder)…

Opvallend

  • Omzet 2025eerste neergelegde boekjaar € 125.610 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 20-12-2024 1 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Omzet
€ 125.610
Winst
€ 29.839
Solvabiliteit
59,4%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Algemene bouw van residentiële gebouwenNACE 41001
Opgericht
20-12-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
21
Wie tekent
Elke bestuurder alleen
Jaarvergadering
Laatste vrijdag van juni om 16:00
Doel
Het bouwen,oprichten,onderhouden,herstellen en renoveren van woningen,zowel bestaande als…
Commissaris
Geen commissaris
Naar Statuten

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.