Ga naar inhoud

AQUALESSE

Actief
BVBAopgericht 201610 jaar actiefRue du Plan d'Eau,Han 41b, 5580 Rochefort, BelgiëKBO/BCE: BE 0660.887.625
Samenvatting

AQUALESSE is actief sinds 2016 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 126.398) en een nettoresultaat van -€ 36.434. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 30% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 9% van 5.574 sectorgenoten (NACE 96, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,5% (laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombaden
NACE 96230Gezondheidszorg NACE 86995
1 vestiging
Schaal
€ 69.190balanstotaal 2025
Personeel
0,7 VTE
Eigen vermogen
-€ 126.398
Verlies
-€ 36.434
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
53 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,5%
Structuur
Jaarrekening 18 dagen vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 53verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 126.398Verlies € 36.434, het tweede op rij (boekjaar 2025)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 69.190Liquiditeit 0,16, liquide middelen € 22.044Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
53 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 16% van de sectorgenoten (NACE 96, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0=
eigen vermogen -182,7% van het balanstotaal
Liquiditeit 40+2
kortlopende schulden 282,7% · geldmiddelen 31,9%
Rentabiliteit 0=
rendement op activa -52,7%
Faillissementskans, 12 maanden
1,5% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,7% (7.596 ondernemingen, NACE 96, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 2,2%hoogste waarde 12-2024: 2,2%● gelijk t.o.v. 11-2024hoogste waarde 01-2025: 2,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2024 02-2025: 2,1%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 2,1%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 2,1%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 2,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 2,0%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,3%▼ -0,8 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,3%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,3%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,3%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: 1,2%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,5%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,5%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,5%● gelijk t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,16 tegenover 0,18 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 282,7% en geldmiddelen: 31,9% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 96, micro): beter dan 11% op solvabiliteit, 31% op liquiditeit, 8% op rentabiliteit en 15% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 12-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 69.190
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 126.398
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 36.434, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,16, liquide middelen € 22.044
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 126.398
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 13-07-2026, 18 dagen voor de termijn.
NBB · 9 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
18 dagen vroeg
2024
31 dagen vroeg
2023
op de dag
2022
op de dag
2021
31 dagen te laat
2020
58 dagen te laat
2019
7 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 7 dagen na de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 96) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 48% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 31 juli neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 31 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
13-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Zwakste boekjaarnetto -€ 36.434
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 126.398 Bekijk
  • Risico: 5 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 36.434 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op nettoresultaatsectormediaan € 2.851 · 5.581 bedrijven -€ 36.434 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2022jaarrekening telkens binnen de termijn 4 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 69.190
Verlies
-€ 36.434
Solvabiliteit
-182,7%
Balanstotaal▼ 17,7%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
11
Sinds
2018
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-07-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 31-07-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 31-08-2022Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombadenNACE 96230
Opgericht
12-08-2016
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.