Appel Invest
ActiefSamenvatting
Appel Invest is actief sinds 2017, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Appel Invest een negatief eigen vermogen (-€ 16.136) en een nettoresultaat van -€ 28.012. Het eigen vermogen is stabiel sinds 2018 (±1,4% per jaar). De solvabiliteit is hoger dan bij 19% van de 17.145 ondernemingen in de sector onroerend goed (NACE 68, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,8% (laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 24-03-2017 Normale toestand
- Activiteit
- Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen NACE 68201en 3 andere
- Vestigingseenheid
- 2.264.920.801 8500 Kortrijk, sinds 24-03-2017
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 31-01-2025
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,8%
- Brutomarge
- € 82.175
- ▲ 36,3%
- Omzet
- ≈ € 110.000
- geschat
- Verlies
- € 28.012
- Eigen vermogen
- -€ 16.136
- Balanstotaal
- € 1,4 mln
- ▼ 37,1%
- Negatief eigen vermogen op 31-12-2025
- Jaarrekening 2025 neergelegd, 24 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 16.1361 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 1,4 mlnCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 24-08-2026)Toon onderbouwing
Checked score
Ongeveer 8 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 68, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 18% van hen, de liquiditeit beter dan bij 37%, de rentabiliteit beter dan bij 32% en de groei beter dan bij 3%.
De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 7 dagen voor de termijn neer. In de sector (NACE 68) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor de termijn, en 36% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Statutenwijziging · Diversen
- · Staatsblad-akte Zetelverplaatsing van Lokeren naar Kortrijk
- · Staatsblad-akte Functiewijziging: AVDD, van statutair bestuurder naar niet-statutair bestuurder
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Appel Invest: verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen (NACE 68201). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 1,1 mln en € 1,4 mln, opgericht tussen 2016 en 2017.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| Appel Invest Kortrijk | € 1,4 mln | € 0,08 mln |
| CHARLOWIE INVEST Oostkamp | € 1,4 mln | € 0,08 mln |
| BARMAR Invest Diksmuide | € 1,1 mln | € 0,08 mln |
| Immo Payworld Brakel | € 1,3 mln | € 0,08 mln |
| NEW IMMOSAM Sint-Niklaas | € 1,3 mln | € 0,09 mln |
| LANGE MUNT DEVELOPMENT Antwerpen | € 1,3 mln | € 0,09 mln |
| SLIMVEST Antwerpen | € 1,2 mln | € 0,08 mln |
Kerngegevens van Appel Invest
- Wat is het ondernemingsnummer van Appel Invest?
- Het ondernemingsnummer van Appel Invest is 0673.491.982. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0673.491.982.
- Waar is Appel Invest gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Kortrijksestraat(Kor) 313, 8500 Kortrijk.Ondernemingsgegevens
- Wat doet Appel Invest?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen (NACE 68201).
- Wat is de rechtsvorm van Appel Invest?
- De rechtsvorm van Appel Invest is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd Appel Invest opgericht?
- Appel Invest werd opgericht op 24-03-2017.
- Is Appel Invest nog actief?
- Ja, Appel Invest staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Wat is de omzet van Appel Invest?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 110.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 82.175 en van 45 vergelijkbare ondernemingen (NACE 682). Het ligt waarschijnlijk tussen € 92.000 en € 140.000.Financieel
- Maakt Appel Invest winst?
- In boekjaar 2025 boekte Appel Invest een verlies van € 28.012.
- Waar vind ik de jaarrekening van Appel Invest?
- Appel Invest legde 8 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet Appel Invest de volgende jaarrekening neerleggen?
- Appel Invest moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.