Ga naar inhoud

APOTHEEK MARKT MAASEIK

Actief
BVopgericht 200125 jaar actiefMarkt 23, 3680 Maaseik, BelgiëKBO/BCE: BE 0473.955.460
Samenvatting

APOTHEEK MARKT MAASEIK is actief sinds 2001, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had APOTHEEK MARKT MAASEIK een eigen vermogen van € 382.417 en een nettoresultaat van € 128.328. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 48% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 60% van de 12.775 ondernemingen in de sector detailhandel (NACE 47, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 30-01-2001 Normale toestand
Activiteit
Detailhandel in farmaceutische producten NACE 47730
Paritair comité
313 Paritair Comité voor de apotheken en tarificatiediensten · jaarrekening 2025
Vestigingseenheid
2.116.231.776 3680 Maaseik, sinds 23-03-2001
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 18-09-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • XERINIBestuurder · sinds 31-03-2010 · vaste vertegenwoordiger Schoofs Kristin Martine
Aandeelhouders
  • XERINI· score 84jaarrekening 30-09-2025 van XERINI
  • De Zorgbasis· score 69jaarrekening 2023 van De Zorgbasis

Financiële situatie

92 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 390.184
▲ 9,8%
Omzet
≈ € 1,4 mln
geschat
Winst
€ 128.328
▲ 29,3%
Eigen vermogen
€ 382.417
▲ 34,6%
Balanstotaal
€ 833.848
▲ 5,3%
Werknemers op 31-12-2025
4
=
Opbouw van de scoreverhoogt risicoSector Detailhandel (NACE 47)verlaagt risicoOpgericht in 2001Omvang: 2,6 VTE, balanstotaal € 833.848Eigen vermogen € 382.417 (45,9% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
92 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 66% van de microbedrijven in de sector detailhandel (NACE 47)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 71+10
eigen vermogen 45,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 41+5
kortlopende schulden 32,0% · geldmiddelen 4,2%
Rentabiliteit 88+4
rendement op activa 15,4%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.272 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,3% 01-2025: 0,3%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: 0,3%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 0,3%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,3%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,3%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,4%▲ +0,1 procentpunt tegenover 05-2025 07-2025: 0,6%▲ +0,2 procentpunt tegenover 06-2025hoogste waarde 08-2025: 0,5%▼ -0,1 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 0,5%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,5%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,5%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,5%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,5%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,5%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,5%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,6%▲ +0,1 procentpunt tegenover 03-2026 05-2026: 0,6%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,5%▼ -0,1 procentpunt tegenover 05-2026 07-2026: 0,2%▼ -0,3 procentpunt tegenover 06-2026laagste waarde 08-2026: 0,2%● gelijk tegenover 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,2%● gelijk tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,2%● gelijk tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 0,2%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 35.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,3 (1,11 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 32% en de geldmiddelen 4,2% van het balanstotaal. Van het actief is 54,1% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 47, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 61% van hen, de liquiditeit beter dan bij 39%, de rentabiliteit beter dan bij 83% en de groei beter dan bij 81%.

De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Opgericht in 2001
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verlaagt risico · Omvang: 2,6 VTE, balanstotaal € 833.848
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 382.417 (45,9% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Detailhandel (NACE 47)
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 03-06-2026, 58 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
58 dagen voor het einde van de termijn
2024
24 dagen voor het einde van de termijn
2023
20 dagen te laat
2022
16 dagen te laat
2021
30 dagen te laat
2020
6 dagen te laat
2019
34 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 3 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 47) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op op de laatste dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 16 augustus neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 40 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
03-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst in boekjaar 2025: € 128.328 8 jaar Bekijk
  • Positief: Hoger nettoresultaat dan 80% van de sector detailhandelsectormediaan € 27.601 · 12.764 ondernemingen € 128.328 Bekijk
  • Positief: Eigen vermogen steeg in 2025van € 284.089 naar € 382.417 ▲ 34,6% Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Ontslag: APOTHEEK BOLLEN ELS BV (bestuurder)Vaste vertegenwoordigers: BOLLEN Els en SCHOOFS Kristin
  2. · Staatsblad-akte Functiewijzigingen: APOTHEEK BOLLEN ELS (niet-statutair bestuurder) en XERINI (niet-statutair bestuurder)Vaste vertegenwoordigers: Bollen Els Veerle An en Schoofs Kristin Martine
  3. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 16 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als APOTHEEK MARKT MAASEIK: detailhandel in farmaceutische producten (NACE 47730). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 773.000 en € 973.000, opgericht tussen 1996 en 2004.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
APOTHEEK MARKT MAASEIK Maaseik€ 833.848€ 390.184
PHARMACIE DEMEL Beloeil€ 787.276€ 420.443
Pharmacie de la Reffe Faimes€ 773.427€ 391.786
APOTHEEK VANDERHEYDEN KAULILLE Bocholt€ 972.905€ 352.324
Pharmacie de Rendeux Rendeux€ 867.527€ 343.319
Pharmacie YSER Brussel€ 808.126€ 361.036
Apotheek Lisp Lier€ 846.887€ 401.270
Volledige vergelijking

Kerngegevens van APOTHEEK MARKT MAASEIK

Wat is het ondernemingsnummer van APOTHEEK MARKT MAASEIK?
Het ondernemingsnummer van APOTHEEK MARKT MAASEIK is 0473.955.460. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0473.955.460.
Waar is APOTHEEK MARKT MAASEIK gevestigd?
De zetel is gevestigd op Markt 23, 3680 Maaseik.Ondernemingsgegevens
Wat doet APOTHEEK MARKT MAASEIK?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is detailhandel in farmaceutische producten (NACE 47730).
Wat is de rechtsvorm van APOTHEEK MARKT MAASEIK?
De rechtsvorm van APOTHEEK MARKT MAASEIK is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd APOTHEEK MARKT MAASEIK opgericht?
APOTHEEK MARKT MAASEIK werd opgericht op 30-01-2001.
Is APOTHEEK MARKT MAASEIK nog actief?
Ja, APOTHEEK MARKT MAASEIK staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft APOTHEEK MARKT MAASEIK?
APOTHEEK MARKT MAASEIK had in boekjaar 2025 gemiddeld 2,6 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Onder welk paritair comité valt APOTHEEK MARKT MAASEIK?
APOTHEEK MARKT MAASEIK vermeldt in haar jaarrekening 2025 paritair comité 313 (Paritair Comité voor de apotheken en tarificatiediensten).
Wat is de omzet van APOTHEEK MARKT MAASEIK?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 1,4 mln. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 390.184 en van 47 vergelijkbare ondernemingen (NACE 477). Het ligt waarschijnlijk tussen € 1,1 mln en € 2,3 mln.
Maakt APOTHEEK MARKT MAASEIK winst?
In boekjaar 2025 boekte APOTHEEK MARKT MAASEIK een winst van € 128.328.
Waar vind ik de jaarrekening van APOTHEEK MARKT MAASEIK?
APOTHEEK MARKT MAASEIK legde 25 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet APOTHEEK MARKT MAASEIK de volgende jaarrekening neerleggen?
APOTHEEK MARKT MAASEIK moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.