ANTO
Ontbonden en vereffendFinancieel · boekjaar 2024, microschema
Jaarrekening 2024 neergelegd op 27-06-2025 bij de NBB alle 2 neerleggingen
Eigen vermogen
€ 2.641▼ 46,8%
2023 · € 4.960
Totaal activa
€ 8.002▼ 8,0%
2023 · € 8.694
Nettoresultaat
-€ 2.319
2023 · € 1.561
Werkkapitaal
-€ 3.376▼ 3.527%
2023 · -€ 93
Meerjarenoverzicht
2023 tot 2024, 2 boekjarenBedrijfsresultaat
-€ 2.105
2024
20232024
Nettoresultaat
-€ 2.319
2024
20232024
Eigen vermogen
€ 2.641
▼ 46,8%
2024
20232024
Totaal activa
€ 8.002
▼ 8,0%
2024
20232024
Schulden
€ 5.361
▲ 43,6%
2024
20232024
Werkkapitaal
-€ 3.376
▼ 3.527%
2024
20232024
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig
ongunstig
Post20232024
Bedrijfsresultaat€ 2.147--€ 2.105
Nettoresultaat€ 1.561--€ 2.319
Eigen vermogen€ 4.960-€ 2.641▼ 46,8%
Totaal activa€ 8.694-€ 8.002▼ 8,0%
Schulden€ 3.734-€ 5.361▲ 43,6%
Werkkapitaal-€ 93--€ 3.376▼ 3.527%
Het bedrijfsresultaat van 2024 is een verlies van € 2.105, na een winst van € 2.147 in 2023.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht.
Balanssamenstelling
2024 in kleur, 2023 als grijze balk eronder
Activa € 8.002
Vaste activa
€ 6.017 ▲ 19,1%
Vlottende activa
€ 1.985 ▼ 45,5%
Passiva € 8.002
Eigen vermogen
€ 2.641 ▼ 46,8%
Schulden
€ 5.361 ▲ 43,6%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 42,9% naar 67,0%. Het eigen vermogen is lager en de schuld is hoger.
Kerncijfers en ratio's
EBITDA
-€ 1.172▼
2023 · € 2.609
Cashflow
-€ 1.386▼
2023 · € 2.023
Liquiditeit
0,37▼
2023 · 0,98
Schuldgraad
2,03▲
2023 · 0,75
ROE
-87,8%▼
2023 · 31,5%
ROA
-29,0%▼
2023 · 18,0%
Rentedekking
-4,97▼
2023 · meer dan 100
Schulden ≤ 1 jaar
€ 5.361▲
2023 · € 3.734
Belastingen
€ 128▼
2023 · € 586
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.
Investeringen
| Post | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Materiële vaste activa | € 1.156 | € 1.897 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 463 | € 933 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2023 tot 2024 (staat van de vaste activa)
Jaarrekening
| Post | 2023 | 2024 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 463 | € 933 | ▲ 102% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | € 619 | € 727 | ▲ 17,6% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | € 3.228 | -€ 445 | - |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | € 2.147 | -€ 2.105 | - |
| Financiële opbrengsten75/76B | € 0 | € 150 | ▲ 750× |
| Recurrente financiële opbrengsten75 | € 0 | € 150 | ▲ 750× |
| Financiële kosten65/66B | € 0 | € 236 | ▲ 1.241× |
| Recurrente financiële kosten65 | € 0 | € 236 | ▲ 1.241× |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | € 2.147 | -€ 2.191 | - |
| Belastingen op het resultaat67/77 | € 586 | € 128 | ▼ 78,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 1.561 | -€ 2.319 | - |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | € 1.561 | -€ 2.319 | - |
| Post | 2023 | 2024 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Activa | |||
| Totaal activa20/58 | € 8.694 | € 8.002 | ▼ 8,0% |
| Vaste activa21/28 | € 5.053 | € 6.017 | ▲ 19,1% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 5.053 | € 6.017 | ▲ 19,1% |
| Terreinen en gebouwen22 | € 3.923 | € 3.485 | ▼ 11,1% |
| Installaties, machines en uitrusting23 | € 1.131 | € 2.531 | ▲ 124% |
| Vlottende activa29/58 | € 3.640 | € 1.985 | ▼ 45,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 3.524 | € 363 | ▼ 89,7% |
| Handelsvorderingen40 | € 3.524 | € 363 | ▼ 89,7% |
| Liquide middelen54/58 | € 50 | € 1.476 | ▲ 29× |
| Overlopende rekeningen490/1 | € 66 | € 146 | ▲ 121% |
| Passiva | |||
| Totaal passiva10/49 | € 8.694 | € 8.002 | ▼ 8,0% |
| Eigen vermogen10/15 | € 4.960 | € 2.641 | ▼ 46,8% |
| Inbreng10/11 | € 5.000 | € 5.000 | = |
| Overgedragen winst (verlies)14 | -€ 40 | -€ 2.359 | ▼ 5.845% |
| Schulden17/49 | € 3.734 | € 5.361 | ▲ 43,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 3.734 | € 5.361 | ▲ 43,6% |
| Handelsschulden44 | € 81 | € 484 | ▲ 499% |
| Leveranciers440/4 | € 81 | € 484 | ▲ 499% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | € 876 | € 917 | ▲ 4,7% |
| Belastingen450/3 | € 876 | € 917 | ▲ 4,7% |
| Overige schulden47/48 | € 2.776 | € 3.959 | ▲ 42,6% |
| Post | 2023 | 2024 | Verschil |
|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | € 1.561 | -€ 2.319 | - |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 463 | € 933 | ▲ 102% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | € 2.023 | -€ 1.386 | - |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 1.897 | - |
| Verandering liquide middelen | - | € 1.426 | - |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.