Ga naar inhoud

AMO TEMPO

Actief
VZWopgericht 198244 jaar actiefBoulevard des Archers 12, 1400 Nivelles, BelgiëKBO/BCE: BE 0423.416.777
Samenvatting

AMO TEMPO is actief sinds 1982, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had AMO TEMPO een eigen vermogen van € 50.812 en een nettoresultaat van € 2.021. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 25% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 14% van de 664 ondernemingen in de sector maatschappelijke dienstverlening (NACE 88, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 18-03-1982 Normale toestand
Activiteit
Andere vormen van maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, n.e.g. NACE 88999
Paritair comité
319.02 Paritair Subcomité voor de opvoedings- en huisvestingsinrichtingen en -diensten van de Franse Gemeenschap, het Waalse Gewest en de Duitstalige Gemeenschap · jaarrekening 2023
Vestigingseenheid
2.160.502.279 1400 Nivelles, sinds 18-03-1982
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 26-01-2026

Bestuur en eigendom

Bestuur
en 8 anderen

Financiële situatie

93 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 823.599
▼ 2,0%
Omzet
≈ € 970.000
geschat
Overschot
€ 2.021
▼ 88,9%
Eigen vermogen
€ 50.812
▲ 8,8%
Balanstotaal
€ 365.639
▲ 4,1%
Werknemers op 31-12-2025
14
=
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 12 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverlaagt risicoRechtsvorm VZWOmvang: balanstotaal € 365.639Liquiditeit 1,36, liquide middelen € 223.051Sector NACE 88Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
93 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 41% van de microbedrijven in de sector maatschappelijke dienstverlening (NACE 88)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 39+1
eigen vermogen 13,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 65+10
kortlopende schulden 66,1% · geldmiddelen 61,0%
Rentabiliteit 69-6
rendement op activa 0,6%
Faillissementskans binnen 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan < 0,1% (1.127 ondernemingen, NACE 88, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: < 0,1% 01-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2024 02-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2026hoogste waarde 09-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: < 0,1%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 4.500 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,36 (1,3 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 66,1% en de geldmiddelen 61% van het balanstotaal. Van het actief is 86,1% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 88, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 23% van hen, de liquiditeit beter dan bij 46%, de rentabiliteit beter dan bij 41% en de groei beter dan bij 53%.

De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Rechtsvorm VZW
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 365.639
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 1,36, liquide middelen € 223.051
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector NACE 88
KBO
verhoogt risico · Zwakke solvabiliteit tegenover de sector
De solvabiliteit (eigen vermogen / balanstotaal) behoort tot het zwakste kwart van de sector: beter dan 14% van 664 sectorgenoten (2025).
NBB · sectorvergelijking
Positie tegenover 664 sectorgenoten
Solvabiliteit
beter dan 14%
← zwakste sterkste →
neutraal · Breuk in een stipte historiek
De onderneming legde haar jaarrekening 9 boekjaren op rij op tijd neer. De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 12-08-2026, 12 dagen te laat. Van de ondernemingen die zo voor het eerst 1 tot 90 dagen te laat neerleggen, is vandaag 1,41% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand. Dat is minder dan de 1,66% bij alle neerleggers samen. Het is een verandering in gedrag, geen bewijs van een hoger risico.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
12 dagen te laat
2024
op de dag
2023
35 dagen voor het einde van de termijn
2022
47 dagen voor het einde van de termijn
2021
47 dagen voor het einde van de termijn
2020
31 dagen voor het einde van de termijn
2019
36 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 26 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 88) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 24 dagen voor het einde van de termijn, en 25% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 27 juni neer (4 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 34 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
04-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Let op: Minder eigen vermogen dan 87% van de sector maatschappelijke dienstverleningsectormediaan € 431.083 · 664 ondernemingen € 50.812 Bekijk
  • Steun Wallonië-Brusseluitbetaald van 2021 tot 2025 € 2,2 mln Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte 4 bestuurders benoemd, 2 ontslagnemende bestuurdersOntslagen: Marianne Janssens (voorzitter) en Benoît Huts (bestuurder) · Benoemingen: Marie de Dorlodot, Michaël Rouffiange en 2 anderen
  2. · Staatsblad-akte Benoemingen: Christelle Dumoulin (bestuurder) en Fabrice Amico (directeur de l'asbl, responsable de la gestion journalière)
  3. · Staatsblad-akte Uittredingen: Henri Roisin (lid) en Christine Lenain (lid)Toetredingen: Sarah Hermans (assembléegénérale) en Tristan Scarnière (candidatàl'agauconseild'administration)
Alle 15 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als AMO TEMPO: andere vormen van maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, n.e.g. (NACE 88999). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 326.000 en € 405.000, opgericht tussen 1974 en 1985.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
AMO TEMPO Nivelles€ 365.639€ 823.599
Centre Gacep, Guidance d'Actions compensatrices, éducatives ou probatoires Charleroi€ 389.286€ 785.761
La Vague Etterbeek€ 400.308€ 783.694
DYNAMO Vorst€ 325.917€ 844.632
ESPACE Ottignies-Louvain-la-Neuve€ 367.440€ 684.831
Centre de Planning familial Ourthe-Amblève Aywaille€ 404.791€ 691.078
Service d'Information psycho-Sexuelle Liège€ 345.111€ 843.116
Volledige vergelijking

Kerngegevens van AMO TEMPO

Wat is het ondernemingsnummer van AMO TEMPO?
Het ondernemingsnummer van AMO TEMPO is 0423.416.777. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0423.416.777.
Waar is AMO TEMPO gevestigd?
De zetel is gevestigd op Boulevard des Archers 12, 1400 Nivelles.Ondernemingsgegevens
Wat doet AMO TEMPO?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is andere vormen van maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting, n.e.g (NACE 88999).
Wat is de rechtsvorm van AMO TEMPO?
De rechtsvorm van AMO TEMPO is Vereniging zonder winstoogmerk (VZW).
Wanneer werd AMO TEMPO opgericht?
AMO TEMPO werd opgericht op 18-03-1982.
Is AMO TEMPO nog actief?
Ja, AMO TEMPO staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft AMO TEMPO?
AMO TEMPO had in boekjaar 2025 gemiddeld 11,2 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Onder welk paritair comité valt AMO TEMPO?
AMO TEMPO vermeldt in haar jaarrekening 2023 paritair comité 319.02 (Paritair Subcomité voor de opvoedings- en huisvestingsinrichtingen en -diensten van de Franse Gemeenschap, het Waalse Gewest en de Duitstalige Gemeenschap).
Wat is de omzet van AMO TEMPO?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 970.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 823.599 en van 30 vergelijkbare ondernemingen (NACE 889). Het ligt waarschijnlijk tussen € 910.000 en € 1,1 mln.
Maakt AMO TEMPO winst?
In boekjaar 2025 boekte AMO TEMPO een winst van € 2.021.
Waar vind ik de jaarrekening van AMO TEMPO?
AMO TEMPO legde 20 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet AMO TEMPO de volgende jaarrekening neerleggen?
AMO TEMPO moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.