Ga naar inhoud

ALL IN MP MANAGEMENT

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefQuai Mativa 57, 4020 Liège, BelgiëKBO/BCE: BE 1009.616.382
Samenvatting

ALL IN MP MANAGEMENT is actief sinds 2024, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had ALL IN MP MANAGEMENT een eigen vermogen van € 49.321 en een nettoresultaat van € 30.732. De solvabiliteit is hoger dan bij 35% van de 9.652 ondernemingen in de sector administratieve ondersteuning (NACE 82, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 23-05-2024 Normale toestand
Activiteit
Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g. NACE 82990en 5 andere
Vestigingseenheid
2.362.494.485 4020 Liège, sinds 23-05-2024
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 26-12-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur

Financiële situatie

93 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 73.322
▲ 121%
Omzet
≈ € 150.000
geschat
Winst
€ 30.732
▲ 126%
Eigen vermogen
€ 49.321
▲ 165%
Balanstotaal
€ 156.849
▲ 29,0%
Neergelegd op 16-06-2026, 45 dagen voor de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoOpgericht in 2024verlaagt risicoSector NACE 82Liquiditeit 1,22, liquide middelen € 81.346Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 16-06-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
93 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 64% van de microbedrijven in de sector administratieve ondersteuning (NACE 82)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Sterk
Solvabiliteit 56+16
eigen vermogen 31,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 63+29
kortlopende schulden 68,6% · geldmiddelen 51,9%
Rentabiliteit 93+10
rendement op activa 19,6%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,2% (12.670 ondernemingen, NACE 82, micro)
Verloop over 24 maanden 06-2025: 0,6%hoogste waarde 07-2025: 0,2%▼ -0,4 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 0,2%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: 0,2%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,2%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,2%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,2%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,2%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,2%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,2%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,2%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 06-2026laagste waarde 08-2026: 0,1%● gelijk tegenover 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,1%● gelijk tegenover 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,1%● gelijk tegenover 09-2026laagste waarde 11-2026: 0,1%● gelijk tegenover 10-2026laagste waarde
Krediet tot € 4.500 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,22 (0,67 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 68,6% en de geldmiddelen 51,9% van het balanstotaal. Van het actief is 68,6% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 82, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 37% van hen, de liquiditeit beter dan bij 58%, de rentabiliteit beter dan bij 68% en de groei beter dan bij 93%.

De faillissementskans is berekend op 01-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector NACE 82
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 1,22, liquide middelen € 81.346
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 16-06-2026)
NBB · jaarrekening
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 16-06-2026, 45 dagen voor de termijn.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
45 dagen voor de termijn
2024
35 dagen voor de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 40 dagen voor de termijn neer. In de sector (NACE 82) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor de termijn, en 35% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
02-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte OprichtingStartkapitaal € 5.000 · Benoemingen: MICHEL René Henri (niet-statutair bestuurder) en POILVACHE Myriam Suzanne Albert (niet-statutair bestuurder) · Vaste vertegenwoordiger: MICHEL René Henri
  2. · Staatsblad-akte OprichtingStartkapitaal € 5.000
Alle 4 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als ALL IN MP MANAGEMENT: overige zakelijke dienstverlening, n.e.g. (NACE 82990). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 141.000 en € 176.000, opgericht in 2024.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
ALL IN MP MANAGEMENT Liège€ 156.849€ 73.322
MGP Consult Huy€ 153.505€ 82.329
NAJOLA Consulting Ranst€ 161.215€ 76.706
HC MGT Diest€ 151.344€ 78.271
HSAN Hamois€ 161.036€ 67.051
Salex Creative Gavere€ 140.743€ 72.779
AALEVI Elsene€ 176.004€ 65.696
Volledige vergelijking

Kerngegevens van ALL IN MP MANAGEMENT

Wat is het ondernemingsnummer van ALL IN MP MANAGEMENT?
Het ondernemingsnummer van ALL IN MP MANAGEMENT is 1009.616.382. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 1009.616.382.
Waar is ALL IN MP MANAGEMENT gevestigd?
De zetel is gevestigd op Quai Mativa 57, 4020 Liège.Ondernemingsgegevens
Wat doet ALL IN MP MANAGEMENT?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is overige zakelijke dienstverlening, n.e.g (NACE 82990).
Wat is de rechtsvorm van ALL IN MP MANAGEMENT?
De rechtsvorm van ALL IN MP MANAGEMENT is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd ALL IN MP MANAGEMENT opgericht?
ALL IN MP MANAGEMENT werd opgericht op 23-05-2024.
Is ALL IN MP MANAGEMENT nog actief?
Ja, ALL IN MP MANAGEMENT staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van ALL IN MP MANAGEMENT?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 150.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 73.322 en van 35 vergelijkbare ondernemingen (NACE 82). Het ligt waarschijnlijk tussen € 120.000 en € 200.000.Financieel
Maakt ALL IN MP MANAGEMENT winst?
In boekjaar 2025 boekte ALL IN MP MANAGEMENT een winst van € 30.732.
Waar vind ik de jaarrekening van ALL IN MP MANAGEMENT?
ALL IN MP MANAGEMENT legde 2 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet ALL IN MP MANAGEMENT de volgende jaarrekening neerleggen?
ALL IN MP MANAGEMENT moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.