Ga naar inhoud

ALITA STUDIO

Actief
BVopgericht 20179 jaar actiefRue du Gros Tienne 3, 1332 Rixensart, BelgiëKBO/BCE: BE 0676.780.381
Samenvatting

ALITA STUDIO is actief sinds 2017 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 20.844 en een nettoresultaat van -€ 13.355. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 55% van 22.260 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,5% (laag).

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in ICT-apparatuur
NACE 47400
1 vestiging
Schaal
€ 52.665balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 20.844
Verlies
-€ 13.355
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
80 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,5%
Structuur
Jaarrekening 11 dagen te laat neergelegd0 van 2 akten gelezen
Waarom 80verhoogt risicoVerlies € 13.355, het tweede op rij (boekjaar 2025)Sector Detailhandel (NACE 47)verlaagt risicoLiquiditeit 1,37, liquide middelen € 22.986Omvang: balanstotaal € 52.665Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
80 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 37% van de sectorgenoten (NACE 47, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 65-35
eigen vermogen 39,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 68+19
kortlopende schulden 60,4% · geldmiddelen 43,6%
Rentabiliteit 0-47
rendement op activa -25,4%
Faillissementskans, 12 maanden
0,5% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,6% (40.211 ondernemingen, NACE 47, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2% 12-2024: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2025laagste waarde 04-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 1,1%▲ +0,9 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 07-2025 09-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,0%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,9%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 01-2026 03-2026: 1,0%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,7%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 07-2026hoogste waarde 09-2026: 0,5%▼ -1,2 procentpunten t.o.v. 08-2026 10-2026: 0,5%● gelijk t.o.v. 09-2026
Krediet tot € 1.500 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit krap (liquiditeitsratio 1,37 tegenover 3,26 in 2024, onder de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 60,4% en geldmiddelen: 43,6% van het balanstotaal), en 60,4% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, micro): beter dan 55% op solvabiliteit, 75% op liquiditeit, 6% op rentabiliteit en 13% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 16-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Liquiditeit 1,37, liquide middelen € 22.986
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Verlies € 13.355, het tweede op rij (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Sector Detailhandel (NACE 47)
KBO
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 52.665
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Aanhoudend verlies
Twee opeenvolgende verliesjaren (2024 en 2025); ook het eigen vermogen is lager. Kan wijzen op structurele druk op de rendabiliteit.
NBB · jaarrekening 2025
Nettoresultaat per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 13.355
neutraal · Breuk in een stipte historiek
Deze onderneming legde 7 opeenvolgende boekjaren op tijd neer. Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 11-08-2026, 11 dagen te laat. Van de ondernemingen die zo voor het eerst 1 tot 90 dagen te laat neerleggen, is vandaag 1,41% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, minder dan de 1,66% van alle neerleggers. Het is een verandering in gedrag, geen bewijs van verhoogd risico.
NBB · 8 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
11 dagen te laat
2024
31 dagen vroeg
2023
65 dagen vroeg
2022
96 dagen vroeg
2021
31 dagen vroeg
2020
43 dagen vroeg
2019
15 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 39 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 47) voor boekjaar 2024 is op de dag van de termijn, en 47% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 30 juni neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 42 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
17-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Zwakste boekjaarnetto -€ 13.355
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Let op: Bij de zwakste 15% op nettoresultaatsectormediaan € 5.115 · 22.240 bedrijven -€ 13.355 Bekijk
  • Let op: 2 jaar op rij verliesverlies boekjaar 2025 -€ 13.355 Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 52.665 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 52.665
Verlies
-€ 13.355
Solvabiliteit
39,6%
Balanstotaal▲ 16,2%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
11
Sinds
2019
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 27-05-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 26-04-2023Jaarrekening neergelegd
  3. 31-12-2022Hoogste resultaat van 2018 tot 2025
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Detailhandel in ICT-apparatuurNACE 47400
Opgericht
13-06-2017
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.