Ga naar inhoud

ALI

Actief
BVBAopgericht 199827 jaar actiefCharles de Broquevillelaan 10, 8430 Middelkerke, BelgiëKBO/BCE: BE 0464.866.461

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Jaarrekening 2025 neergelegd, 31 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 31 augustus 2026. De termijn liep af op 31 juli 2026, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2025 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2026-00502263.

Jaarrekening 2025 neergelegd op 31-08-2026 bij de NBB alle 27 neerleggingen

Eigen vermogen
€ 895.801▲ 2,2%
2024 · € 876.551
Totaal activa
€ 932.667▼ 2,2%
2024 · € 953.381
Nettoresultaat
€ 19.251▼ 93,3%
2024 · € 285.391
Werkkapitaal
€ 895.801▲ 2,2%
2024 · € 876.551
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjaren
Bedrijfsresultaat
-€ 7.300
2025
20182025
Nettoresultaat
€ 19.251
▼ 93,3% 2025
middelste helft van de sector
20182025
Eigen vermogen
€ 895.801
▲ 2,2% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Totaal activa
€ 932.667
▼ 2,2% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Schulden
€ 36.866
▼ 52,0% 2025
20182025
Werkkapitaal
€ 895.801
▲ 2,2% 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Solvabiliteit
96,0%
▲ 4,1pp 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Liquiditeit
25,30
▲ 12,89 2025
hoogste kwart van de sector
20182025
Rendabiliteit (ROA)
2,1%
▼ 27,9pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Personeel (VTE)
geen cijfer
2025
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 272.645-€ 252.569▼ 7,4%€ 100.533▼ 60,2%€ 422.661▲ 320%€ 140.820▼ 66,7%€ 32.814▼ 76,7%€ 415.922▲ 13×-€ 7.300
Nettoresultaat€ 238.017-€ 223.772▼ 6,0%€ 95.720boven de middelste helft van de sector▼ 57,2%€ 347.902boven de middelste helft van de sector▲ 263%€ 105.813boven de middelste helft van de sector▼ 69,6%€ 23.473binnen de middelste helft van de sector▼ 77,8%€ 285.391boven de middelste helft van de sector▲ 12×€ 19.251binnen de middelste helft van de sector▼ 93,3%
Eigen vermogen€ 298.480-€ 342.252▲ 14,7%€ 362.972boven de middelste helft van de sector▲ 6,1%€ 501.874boven de middelste helft van de sector▲ 38,3%€ 567.687boven de middelste helft van de sector▲ 13,1%€ 591.160boven de middelste helft van de sector▲ 4,1%€ 876.551boven de middelste helft van de sector▲ 48,3%€ 895.801boven de middelste helft van de sector▲ 2,2%
Totaal activa€ 508.602-€ 552.529▲ 8,6%€ 658.506binnen de middelste helft van de sector▲ 19,2%€ 798.121binnen de middelste helft van de sector▲ 21,2%€ 888.767binnen de middelste helft van de sector▲ 11,4%€ 645.344binnen de middelste helft van de sector▼ 27,4%€ 953.381binnen de middelste helft van de sector▲ 47,7%€ 932.667boven de middelste helft van de sector▼ 2,2%
Schulden€ 210.122-€ 210.277▲ 0,1%€ 295.534▲ 40,5%€ 296.247▲ 0,2%€ 321.080▲ 8,4%€ 54.185▼ 83,1%€ 76.831▲ 41,8%€ 36.866▼ 52,0%
Werkkapitaal€ 249.906-€ 299.847▲ 20,0%€ 307.604boven de middelste helft van de sector▲ 2,6%€ 465.751boven de middelste helft van de sector▲ 51,4%€ 548.298boven de middelste helft van de sector▲ 17,7%€ 580.846boven de middelste helft van de sector▲ 5,9%€ 876.551boven de middelste helft van de sector▲ 50,9%€ 895.801boven de middelste helft van de sector▲ 2,2%
Solvabiliteit58,7%-61,9%▲ 3,3pp55,1%boven de middelste helft van de sector▼ 6,8pp62,9%boven de middelste helft van de sector▲ 7,8pp63,9%boven de middelste helft van de sector▲ 1,0pp91,6%boven de middelste helft van de sector▲ 27,7pp91,9%boven de middelste helft van de sector▲ 0,3pp96,0%boven de middelste helft van de sector▲ 4,1pp
Liquiditeit2,19-2,43▲ 0,252,05boven de middelste helft van de sector▼ 0,382,57boven de middelste helft van de sector▲ 0,522,71boven de middelste helft van de sector▲ 0,1411,72boven de middelste helft van de sector▲ 9,0112,41boven de middelste helft van de sector▲ 0,6925,30boven de middelste helft van de sector▲ 12,89
Rendabiliteit (ROA)46,8%-40,5%▼ 6,3pp14,5%boven de middelste helft van de sector▼ 26,0pp43,6%boven de middelste helft van de sector▲ 29,1pp11,9%binnen de middelste helft van de sector▼ 31,7pp3,6%binnen de middelste helft van de sector▼ 8,3pp29,9%boven de middelste helft van de sector▲ 26,3pp2,1%binnen de middelste helft van de sector▼ 27,9pp
Personeel (VTE)2,8-3,4▲ 21,4%1,5onder de middelste helft van de sector▼ 55,9%1,3onder de middelste helft van de sector▼ 13,3%0,5onder de middelste helft van de sector▼ 61,5%
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Eet- en drankgelegenheden (NACE 56). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 7.300, na een winst van € 415.922 in 2024. Dat is het laagste resultaat sinds 2021.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort of microschema zijn ze niet verplicht.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Passiva € 932.667
Eigen vermogen € 895.801 ▲ 2,2%
Schulden € 36.866 ▼ 52,0%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 8,1% naar 4,0%. Het eigen vermogen is hoger en de schuld is lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
Schuldgraad
0,04▼
2024 · 0,09
ROE
2,1%▼
2024 · 32,6%
Schulden ≤ 1 jaar
€ 36.866▼
2024 · € 76.831
Belastingen
€ 9.400▼
2024 · € 133.794
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Personeel

sociale balans
Post31-12-202131-12-2022
Werknemers op de balansdatum2-
voltijds1-
deeltijds1-
in voltijdse equivalenten1,5-
Gemiddeld over het boekjaar, in voltijdse equivalenten1,60,5
In dienst gekomen52
Uit dienst gegaan44

Bron: sociale balans in de jaarrekeningen 2021 tot 2022

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 35 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 953.381€ 932.667▼
Vlottende activa29/58€ 953.381€ 932.667▼
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 3.037€ 20.712▲
Handelsvorderingen40€ 2.567€ 4.611▲
Overige vorderingen41€ 469€ 16.101▲
Liquide middelen54/58€ 950.345€ 911.955▼
Passiva
Totaal passiva10/49€ 953.381€ 932.667▼
Eigen vermogen10/15€ 876.551€ 895.801▲
Inbreng10/11€ 6.197€ 6.197=
Reserves13€ 870.353€ 889.604▲
Onbeschikbare reserves130/1€ 1.859€ 1.859=
Statutair onbeschikbare reserves1311€ 1.859€ 1.859=
Belastingvrije reserves132€ 8.000€ 8.000=
Beschikbare reserves133€ 860.494€ 879.745▲
Schulden17/49€ 76.831€ 36.866▼
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 76.831€ 36.866▼
Handelsschulden44€ 126€ 1.100▲
Leveranciers440/4€ 126€ 1.100▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 19.657€ 13.304▼
Belastingen450/3€ 19.657€ 13.304▼
Overige schulden47/48€ 57.048€ 22.462▼
Resultaat Code20242025
Andere bedrijfskosten640/8€ 1.955€ 1.374▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 417.876-€ 5.926▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 415.922-€ 7.300▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 3.519€ 36.221▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 3.519€ 36.221▲
Financiële kosten65/66B€ 256€ 270▲
Recurrente financiële kosten65€ 256€ 270▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 419.185€ 28.651▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 133.794€ 9.400▼
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 285.391€ 19.251▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 285.391€ 19.251▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 285.391€ 19.251▼
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 285.391€ 19.251▼
Aan de overige reserves6921€ 285.391€ 19.251▼

De toelichting bij deze jaarrekening telt 4 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening bij de NBB.

Bron: Jaarrekening 2025 bij de NBB, neergelegd op 31-08-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62---€ 36.264€ 17.628----
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 20.449€ 16.435€ 20.841€ 22.161€ 16.733€ 9.075---
Andere bedrijfskosten640/8---€ 6.070€ 3.799€ 1.689€ 1.955€ 1.374▼ 29,7%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 395.767€ 385.860€ 155.948€ 487.156€ 178.980€ 43.578€ 417.876-€ 5.926-
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 272.645€ 252.569€ 100.533€ 422.661€ 140.820€ 32.814€ 415.922-€ 7.300-
Financiële opbrengsten75/76B---€ 1.064€ 170€ 2.935€ 3.519€ 36.221▲ 929%
Recurrente financiële opbrengsten75€ 1.421€ 601€ 2.173€ 1.064€ 170€ 2.935€ 3.519€ 36.221▲ 929%
Financiële kosten65/66B---€ 3.454€ 1.890€ 729€ 256€ 270▲ 5,7%
Recurrente financiële kosten65€ 4.389€ 3.436€ 2.613€ 3.454€ 1.890€ 729€ 256€ 270▲ 5,7%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 269.677€ 249.734€ 100.093€ 420.272€ 139.099€ 35.020€ 419.185€ 28.651▼ 93,2%
Belastingen op het resultaat67/77€ 31.660€ 25.961€ 4.373€ 72.370€ 33.286€ 11.547€ 133.794€ 9.400▼ 93,0%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 238.017€ 223.772€ 95.720€ 347.902€ 105.813€ 23.473€ 285.391€ 19.251▼ 93,3%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 238.017€ 223.772€ 95.720€ 347.902€ 105.813€ 23.473€ 285.391€ 19.251▼ 93,3%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 508.602€ 552.529€ 658.506€ 798.121€ 888.767€ 645.344€ 953.381€ 932.667▼ 2,2%
Vaste activa21/28€ 48.574€ 43.639€ 58.368€ 36.122€ 19.389€ 10.314---
Materiële vaste activa22/27€ 48.489€ 43.554€ 58.283€ 36.122€ 19.389€ 10.314---
Terreinen en gebouwen22---€ 12.432€ 4.707€ 2.068---
Installaties, machines en uitrusting23---€ 23.690€ 14.682€ 8.246---
Financiële vaste activa28€ 85€ 85€ 85------
Vlottende activa29/58€ 460.028€ 508.890€ 600.137€ 761.999€ 869.378€ 635.030€ 953.381€ 932.667▼ 2,2%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 4.356€ 4.492€ 1.830€ 3.234-----
Voorraden30/36---€ 3.234-----
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 24.038€ 50.351€ 101.704€ 12.966€ 74.515€ 75.135€ 3.037€ 20.712▲ 582%
Handelsvorderingen40---€ 710-€ 2.905€ 2.567€ 4.611▲ 79,6%
Overige vorderingen41---€ 12.256€ 74.515€ 72.230€ 469€ 16.101▲ 34×
Liquide middelen54/58€ 431.633€ 454.047€ 496.604€ 744.443€ 794.863€ 559.895€ 950.345€ 911.955▼ 4,0%
Overlopende rekeningen490/1---€ 1.355-----
Passiva
Totaal passiva10/49€ 508.602€ 552.529€ 658.506€ 798.121€ 888.767€ 645.344€ 953.381€ 932.667▼ 2,2%
Eigen vermogen10/15€ 298.480€ 342.252€ 362.972€ 501.874€ 567.687€ 591.160€ 876.551€ 895.801▲ 2,2%
Inbreng10/11€ 6.197€ 6.197-€ 6.197€ 6.197€ 6.197€ 6.197€ 6.197=
Reserves13€ 292.283€ 336.055€ 356.775€ 495.676€ 561.489€ 584.962€ 870.353€ 889.604▲ 2,2%
Onbeschikbare reserves130/1---€ 1.859€ 1.859€ 1.859€ 1.859€ 1.859=
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 1.859€ 1.859€ 1.859€ 1.859€ 1.859=
Belastingvrije reserves132---€ 8.000€ 8.000€ 8.000€ 8.000€ 8.000=
Beschikbare reserves133---€ 485.817€ 551.630€ 575.103€ 860.494€ 879.745▲ 2,2%
Schulden17/49€ 210.122€ 210.277€ 295.534€ 296.247€ 321.080€ 54.185€ 76.831€ 36.866▼ 52,0%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 210.122€ 209.043€ 292.534€ 296.247€ 321.080€ 54.185€ 76.831€ 36.866▼ 52,0%
Handelsschulden44€ 12.368€ 5.153€ 6.781€ 17.909€ 184.016€ 763€ 126€ 1.100▲ 773%
Leveranciers440/4---€ 17.909€ 184.016€ 763€ 126€ 1.100▲ 773%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 69.698€ 97.064€ 40.485€ 19.657€ 13.304▼ 32,3%
Belastingen450/3---€ 63.101€ 95.748€ 40.485€ 19.657€ 13.304▼ 32,3%
Bezoldigingen en sociale lasten454/9---€ 6.597€ 1.315----
Overige schulden47/48---€ 208.640€ 40.000€ 12.936€ 57.048€ 22.462▼ 60,6%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 238.017€ 223.772€ 95.720€ 347.902€ 105.813€ 23.473€ 285.391€ 19.251▼ 93,3%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 20.449€ 16.435€ 20.841€ 22.161€ 16.733€ 9.075---
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 258.466€ 240.207€ 116.561€ 370.063€ 122.547€ 32.548€ 285.391€ 19.251▼ 93,3%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 11.500-€ 35.570€ 85€ 0€ 0---
Verandering liquide middelen-€ 22.414€ 42.557€ 247.840€ 50.420-€ 234.967€ 390.449-€ 38.389-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 14.766 ondernemingen hetzelfde profiel als ALI nu. Twee jaar later bestond 96,2% nog en was 0,2% failliet.

  • Klein
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst onder 5% van de balans
96,2% bestond nog
3,5% stopte op een andere manier
0,2% ging failliet

Nog 0,1% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van ALI zelf: 0,1% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 14.766 ondernemingen, geen voorspelling voor ALI. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 27 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 verkort schema 31-08-2026 2026-00502263 PDF
31-12-2024 verkort schema 30-09-2025 2025-00527384 PDF
31-12-2023 verkort schema 30-09-2024 2024-00498098 PDF
31-12-2022 verkort schema 31-08-2023 2023-00384722 PDF
31-12-2021 verkort schema 17-10-2022 2022-20469739 PDF
31-12-2020 verkort schema 29-10-2021 2021-75400358 PDF
31-12-2019 microschema 08-10-2020 2020-61200431 PDF
31-12-2018 microschema 10-10-2019 2019-70400028 PDF
31-12-2017 microschema 28-09-2018 2018-66000475 PDF
31-12-2016 microschema 28-09-2017 2017-63600060 PDF

Toon alle 27 neerleggingen

Volgende stappen