Ga naar inhoud

Alheri consulting

Actief
BVopgericht 20251 jaar actiefA.en M.L. Servais-Kinetstraat 31, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe, BelgiëKBO/BCE: BE 1028.621.454
Samenvatting

Alheri consulting is actief sinds 2025, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had Alheri consulting een eigen vermogen van € 29.974 en een nettoresultaat van € 28.974. De solvabiliteit is hoger dan bij 48% van de 39.312 ondernemingen in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 03-10-2025 Normale toestand
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies NACE 70200en 2 andere
Vestigingseenheid
2.379.893.911 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe, sinds 03-10-2025
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 18-10-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur
Aandeelhouders
  • AGONDO Abdoul Fataouakte van 07-10-2025

Financiële situatie

95 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
< 0,1%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 36.504
Omzet
≈ € 110.000
geschat
Winst
€ 28.974
Eigen vermogen
€ 29.974
Balanstotaal
€ 56.532
  • Jaarrekening 2025 neergelegd, 10 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverlaagt risicoSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Liquiditeit 2,13, liquide middelen € 14.042Omvang: balanstotaal € 56.532Eigen vermogen € 29.974 (53,0% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
95 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 61% van de microbedrijven in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70)
Financiële sterkte
Sterk
Solvabiliteit 78
eigen vermogen 53,0% van het balanstotaal
Liquiditeit 58
kortlopende schulden 47,0% · geldmiddelen 24,8%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 51,3%
Faillissementskans binnen 12 maanden
< 0,1% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.544 ondernemingen, NACE 70, micro)
Krediet tot € 2.500 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 2,13, boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 47% en de geldmiddelen 24,8% van het balanstotaal. Van het actief is 47% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 70, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 49% van hen, de liquiditeit beter dan bij 49% en de rentabiliteit beter dan bij 84%.

De faillissementskans is berekend op 04-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 31-12-2025.

Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse zeer laag op 30-06-2025 ging 0,1% binnen twaalf maanden failliet.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 2,13, liquide middelen € 14.042
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 56.532
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Eigen vermogen € 29.974 (53,0% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2025, een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 1 jaar 0 10 jaar
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 10 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 10-08-2026, 10 dagen te laat. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer. Van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo'n vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking van de termijn
2025
10 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds de oprichting in 2025.
KBO-publicaties

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte OprichtingStartkapitaal € 1.000, 100 aandelen · Oprichter: AGONDO Abdoul Fataou (comparant) · Benoeming: AGONDO Abdoul Fataou (niet-statutair bestuurder)
Alle 2 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als Alheri consulting: activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 51.200 en € 68.800, opgericht in 2025.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
Alheri consulting Sint-Lambrechts-Woluwe€ 56.532€ 36.504
IQnition Advisory Sint-Lambrechts-Woluwe€ 68.825€ 42.994
ILYNC BELGIUM Ukkel€ 51.214€ 37.296
DC GROUP CONSULTING Ukkel€ 54.151€ 32.377
ASHAURITY Brussel€ 53.996€ 42.030
Belevant Brussel€ 52.579€ 38.015
KAFKA CONSEIL Elsene€ 51.502€ 39.032
Volledige vergelijking

Kerngegevens van Alheri consulting

Wat is het ondernemingsnummer van Alheri consulting?
Het ondernemingsnummer van Alheri consulting is 1028.621.454. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 1028.621.454.
Waar is Alheri consulting gevestigd?
De zetel is gevestigd op A.en M.L. Servais-Kinetstraat 31, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe.Ondernemingsgegevens
Wat doet Alheri consulting?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70200).
Wat is de rechtsvorm van Alheri consulting?
De rechtsvorm van Alheri consulting is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd Alheri consulting opgericht?
Alheri consulting werd opgericht op 03-10-2025.
Is Alheri consulting nog actief?
Ja, Alheri consulting staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van Alheri consulting?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 110.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 36.504 en van 146 vergelijkbare ondernemingen (NACE 70200). Het ligt waarschijnlijk tussen € 62.000 en € 140.000.Financieel
Maakt Alheri consulting winst?
In boekjaar 2025 boekte Alheri consulting een winst van € 28.974.
Waar vind ik de jaarrekening van Alheri consulting?
Alheri consulting legde 1 jaarrekening neer bij de Nationale Bank van België, over boekjaar 2025.

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.