Ga naar inhoud

AL-INVEST

Actief
BVopgericht 201610 jaar actiefSegherslaan 59, 1081 Koekelberg, BelgiëKBO/BCE: BE 0645.817.981
Samenvatting

De faillissementskans van AL-INVEST binnen 12 maanden is 7,5% (verhoogd). Volgens de jaarrekening over 2024 had AL-INVEST een eigen vermogen van € 50.216 en een nettoresultaat van -€ 1.403. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 8,6% per jaar. De onderneming is actief sinds 2016, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad.

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 11-01-2016 Normale toestand
Activiteit
“L’achat et la vente de biens immobiliers pour propre compte” (akte in het Frans)Volgens de statuten, 17 activiteitenNog geen NACE-code in de KBO
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 05-12-2025

Bestuur en eigendom

Financiële situatie

35 Zwak Checked score 2024
Faillissementskansbinnen 12 maanden
7,5%
Jaarrekening 2024
Brutomarge
€ 2.684
▼ 62,2%
Omzet
≈ € 20.000
geschat
Verlies
€ 1.403
Eigen vermogen
€ 50.216
▼ 2,7%
Balanstotaal
€ 52.408
▼ 0,8%
  • Jaarrekening 2025 niet neergelegd, 95 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoCijfers over boekjaar 2024 (neergelegd op 31-12-2025)1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatst neergelegde jaarrekening 150 dagen na de termijn; 3 van de laatste 3 jaarrekeningen te laatGeen vestigingseenheid in de KBOverlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 52.408Toon onderbouwing

Checked score

Score 2024
35 / 100
Zwak
Kans in deze klasse: 4,2% tot 15,0%
Financieel sterker dan 47% van de microbedrijven zonder NACE-code
Financiële sterkte · streepje: 2023
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 95,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 53+1
kortlopende schulden 4,2% · geldmiddelen 2,7%
Rentabiliteit 31-39
rendement op activa -2,7%
Faillissementskans binnen 12 maanden
7,5% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 8 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop over 24 maanden 12-2024: 13,2%hoogste waarde 01-2025: 4,2%▼ -9,0 procentpunten tegenover 12-2024 02-2025: 4,2%● gelijk tegenover 01-2025 03-2025: 4,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 02-2025 04-2025: 4,3%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 4,7%▲ +0,4 procentpunt tegenover 04-2025 06-2025: 4,7%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 4,6%▼ -0,1 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 5,2%▲ +0,6 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 5,7%▲ +0,5 procentpunt tegenover 08-2025 10-2025: 8,2%▲ +2,5 procentpunten tegenover 09-2025 11-2025: 8,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 10-2025 12-2025: 10,3%▲ +2,0 procentpunten tegenover 11-2025 01-2026: 4,2%▼ -6,1 procentpunten tegenover 12-2025 02-2026: 4,2%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 4,3%▲ +0,1 procentpunt tegenover 02-2026 04-2026: 4,3%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 4,3%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 4,3%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 3,8%▼ -0,5 procentpunt tegenover 06-2026laagste waarde 08-2026: 4,5%▲ +0,7 procentpunt tegenover 07-2026 09-2026: 5,1%▲ +0,6 procentpunt tegenover 08-2026 10-2026: 7,5%▲ +2,4 procentpunten tegenover 09-2026 11-2026: 7,5%● gelijk tegenover 10-2026
Krediet tot € 1.500 op 30 dagen alleen met strakkere voorwaarden: verhoogde faillissementskans: aangepaste kredietvoorwaarden zijn nodig
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 4,35 (5,39 in 2023), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 4,2% en de geldmiddelen 2,7% van het balanstotaal. Van het actief is 4,2% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (zonder NACE-code, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 81% van hen, de liquiditeit beter dan bij 48%, de rentabiliteit beter dan bij 21% en de groei beter dan bij 36%.

De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2024 (neergelegd op 31-12-2025)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 boekjaar na de wettelijke termijn nog niet neergelegd; laatst neergelegde jaarrekening 150 dagen na de termijn; 3 van de laatste 3 jaarrekeningen te laat
NBB · neerleggingen
verhoogt risico · Geen vestigingseenheid in de KBO
KBO · zetel en vestigingen
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 52.408
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening niet neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn bij de Nationale Bank. Ook 95 dagen later is ze nog niet neergelegd.
NBB · 9 neerleggingen
Verstreken termijn
31-12-2025 einde boekjaar31-07-2026 termijn03-11-2026 vandaag
verhoogt risico · Jaarrekening 2024 150 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2024 moest uiterlijk op 31-07-2025 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 28-12-2025, 150 dagen na de termijn. Van de ondernemingen die hun jaarrekening over 2023 meer dan 90 dagen te laat neerlegden, is vandaag 5,61% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand. Bij alle neerleggers samen is dat 1,66%.
NBB · 9 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
niet neergelegd
2024
150 dagen te laat
2023
130 dagen te laat
2022
123 dagen te laat
2021
170 dagen te laat
2020
103 dagen te laat
2019
133 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

De onderneming legde haar voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 135 dagen na de termijn neer. De Belgische mediaan voor boekjaar 2024 lag op 4 dagen voor het einde van de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Nieuwe bestuurderlaatste wijziging 12-10-2026 · 1 in functie 1 nieuw Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Functiewijziging: DE SOUZA CORDEIRO Leonardo, van zaakvoerder naar niet-statutair bestuurder
  2. · Staatsblad-akte Oprichting
Alle 16 gebeurtenissen

Kerngegevens van AL-INVEST

Wat is het ondernemingsnummer van AL-INVEST?
Het ondernemingsnummer van AL-INVEST is 0645.817.981. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0645.817.981.
Waar is AL-INVEST gevestigd?
De zetel is gevestigd op Segherslaan 59, 1081 Koekelberg.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van AL-INVEST?
De rechtsvorm van AL-INVEST is Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd AL-INVEST opgericht?
AL-INVEST werd opgericht op 11-01-2016.
Is AL-INVEST nog actief?
Ja, AL-INVEST staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van AL-INVEST?
De omzet in boekjaar 2024 is ≈ € 20.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 2.684 en van 6.321 vergelijkbare ondernemingen van dezelfde grootte. Het ligt waarschijnlijk tussen € 9.400 en € 49.000. Het is een ruwe schatting.Financieel
Maakt AL-INVEST winst?
In boekjaar 2024 boekte AL-INVEST een verlies van € 1.403.
Waar vind ik de jaarrekening van AL-INVEST?
AL-INVEST legde 9 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2024.

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.