Ga naar inhoud

AJMH 1331

Actief
BVopgericht 201114 jaar actiefAvenue Alexandre 4, 1330 Rixensart, BelgiëKBO/BCE: BE 0840.803.027
Samenvatting

AJMH 1331 is actief sinds 2011 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 2.076) en een nettoresultaat van -€ 7.142. Het eigen vermogen krimpt met ongeveer 28% per jaar over de neergelegde boekjaren. De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,4% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Activiteit niet gekend1 vestiging
Schaal
€ 148.985balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 2.076
Verlies
-€ 7.142
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,4%
Structuur
Deelnemingen
1
Jaarrekening 21 dagen te laat neergelegd0 van 2 akten gelezen
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenNegatief eigen vermogen -€ 2.076verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 148.985Liquiditeit 0,98, liquide middelen € 111.297Opgericht in 2011Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 24% van de sectorgenoten (NACE 46, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 24-4
eigen vermogen -1,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 50=
kortlopende schulden 101,4% · geldmiddelen 74,7%
Rentabiliteit 26-15
rendement op activa -4,8%
Faillissementskans, 12 maanden
0,4% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 4 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (26.876 ondernemingen, NACE 46, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,2% 12-2024: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,2%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,2%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,1%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 05-2026laagste waarde 07-2026: 0,1%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,3%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 08-2026hoogste waarde 10-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 09-2026hoogste waarde
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,98 tegenover 1,02 in 2024, onder 1; kortlopende schulden: 101,4% en geldmiddelen: 74,7% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 46, micro): beter dan 16% op solvabiliteit, 51% op liquiditeit, 24% op rentabiliteit en 3% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 17-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 148.985
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 2.076
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 0,98, liquide middelen € 111.297
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2011
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
1819202122232425
2018 tot 2025 · laatste jaar -€ 2.076
neutraal · Neergelegd na de termijn
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 21-08-2026, 21 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
21 dagen te laat
2024
5 dagen te laat
2023
9 dagen te laat
2022
24 dagen te laat
2021
25 dagen te laat
2020
23 dagen te laat
2019
81 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 27 dagen na de termijn neer; de Belgische mediaan voor boekjaar 2024 is 4 dagen voor de termijn, en 38% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 21 augustus neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
18-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema…
  2. Zwakste boekjaarnetto -€ 7.142
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · volledig schema…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 2.076 Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 148.985 Bekijk
  • Actief sinds 2011opgericht 04-11-2011 14 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 148.985
Verlies
-€ 7.142
Solvabiliteit
-1,4%
Balanstotaal▼ 4,5%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
18
Sinds
2013
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 31-12-2024Terug winstgevend
  2. 09-08-2024Jaarrekening neergelegd
  3. 24-08-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Opgericht
04-11-2011
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.