Ga naar inhoud

Agent Provo

Actief
BVopgericht 20241 jaar actiefHuikstraat 4, 2000 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 1015.472.016
Samenvatting

Agent Provo is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 98.978 en een nettoresultaat van € 59.158. De solvabiliteit is beter dan 68% van 2.432 sectorgenoten (NACE 90, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Eigen vermogen
€ 98.978▲ 149%
2024 · € 39.820
Totaal activa
€ 142.436▲ 87,9%
2024 · € 75.787
Nettoresultaat
€ 59.158▲ 69,9%
2024 · € 34.820
Werkkapitaal
€ 93.878▲ 183%
2024 · € 33.227
Verloop door de jaren

2024 tot 2025, 2 boekjaren

Het bedrijfsresultaat stijgt in 2025; 2025 ligt 72% boven 2024.

Wat de onderneming per boekjaar verkocht en wat daarvan overbleef. Een verlies staat onder de nullijn.

Bedrijfsresultaat€ 82.290 2025 Nettoresultaat€ 59.158 2025

Gebruik de pijltjestoetsen op de grafiek voor de cijfers per jaar.

Sector: de middelste helft van NACE 90: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn. Stippellijn: de mediaan. Beschikbaar voor Nettoresultaat, Eigen vermogen, Totaal activa, Werkkapitaal, Solvabiliteit, Liquiditeit, Rendabiliteit (ROA).

Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20242025
Bedrijfsresultaat€ 47.952-€ 82.290▲ 71,6%
Nettoresultaat€ 34.820boven de middelste helft van de sector-€ 59.158boven de middelste helft van de sector▲ 69,9%
Eigen vermogen€ 39.820binnen de middelste helft van de sector-€ 98.978binnen de middelste helft van de sector▲ 149%
Totaal activa€ 75.787binnen de middelste helft van de sector-€ 142.436binnen de middelste helft van de sector▲ 87,9%
Schulden€ 35.967-€ 43.458▲ 20,8%
Werkkapitaal€ 33.227binnen de middelste helft van de sector-€ 93.878boven de middelste helft van de sector▲ 183%
Solvabiliteit52,5%binnen de middelste helft van de sector-69,5%binnen de middelste helft van de sector▲ 16,9pp
Liquiditeit1,93binnen de middelste helft van de sector-3,16binnen de middelste helft van de sector▲ 1,23
Rendabiliteit (ROA)45,9%boven de middelste helft van de sector-41,5%boven de middelste helft van de sector▼ 4,4pp
boven binnen onder de middelste helft van NACE 90: een kwart van de ondernemingen zit eronder, een kwart erboven. Elk jaar vergeleken met jaarrekeningen in hetzelfde schema, en alleen waar er minstens 30 zijn.
Omzet en EBIT-marge niet gepubliceerd: het microschema vereist die niet.
Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 142.436
Vaste activa € 5.100 ▼ 25,1%
Vlottende activa € 137.336 ▲ 99,1%
Passiva € 142.436
Eigen vermogen € 98.978 ▲ 149%
Schulden € 43.458 ▲ 20,8%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal zakt van 47,5% naar 30,5%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 85.700▲
2024 · € 47.962
Cashflow
€ 62.567▲
2024 · € 34.830
Schuldgraad
0,44▼
2024 · 0,90
ROE
59,8%▼
2024 · 87,4%
Rentedekking
meer dan 100
2024 · meer dan 100
Schulden ≤ 1 jaar
€ 43.458▲
2024 · € 35.750
Belastingen
€ 23.779▲
2024 · € 13.124
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt: zoals bij schulden of de schuldgraad.

Lotgenoten

Historische waarneming

Van de 11.280 ondernemingen die er in juli 2024 uitzagen zoals deze nu, ging 0,7% binnen 24 maanden failliet en bestaat 96,6% nog.

  • Micro
  • jonger dan 2 jaar
  • solvabiliteit 30% of meer
  • winst van 5% van de balans of meer
0,7% ging failliet
2,6% stopte op een andere manier
96,6% bestaat nog

Voor deze onderneming zelf berekent Checked een faillissementskans van < 0,1% op twaalf maanden; de groep spreekt dat niet tegen.

Hoe betrouwbaar is deze regel?

Getest op het jaar ervoor, zonder dat jaar zelf te gebruiken: de groepen van juli 2023 gaven elk van de 497.474 ondernemingen van juli 2024 het faillissementscijfer van haar groep. Verwacht: 1,6%; werkelijk failliet binnen 24 maanden: 1,7%.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van laag naar hoog verwacht cijfer.
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 1,0%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

De regel rangschikt goed: een onderneming die failliet ging, kreeg in 74,5% van de vergelijkingen een hoger cijfer dan een die bleef bestaan. Het niveau volgt de conjunctuur: in een jaar met meer faillissementen ligt het werkelijke cijfer hoger dan dat van het jaar ervoor.

Een waarneming over 11.280 vergelijkbare ondernemingen, geen voorspelling voor deze onderneming. De sector telt niet mee: van ondernemingen die stopten bewaart het register de sector niet, dus zou hij de uitkomst mooier maken dan ze was.

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 41 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 75.787€ 142.436▲
Vaste activa21/28€ 6.810€ 5.100▼
Materiële vaste activa22/27€ 6.810€ 5.100▼
Meubilair en rollend materieel24€ 6.810€ 3.400▼
Overige materiële vaste activa26-€ 1.700
Vlottende activa29/58€ 68.977€ 137.336▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 48.605€ 82.977▲
Handelsvorderingen40€ 48.600€ 68.536▲
Overige vorderingen41€ 5€ 14.441▲
Liquide middelen54/58€ 20.091€ 53.379▲
Overlopende rekeningen490/1€ 281€ 981▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 75.787€ 142.436▲
Eigen vermogen10/15€ 39.820€ 98.978▲
Inbreng10/11€ 5.000€ 5.000=
Reserves13€ 34.820€ 93.978▲
Beschikbare reserves133€ 34.820€ 93.978▲
Schulden17/49€ 35.967€ 43.458▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 35.750€ 43.458▲
Financiële schulden43-€ 67
Kredietinstellingen430/8-€ 67
Handelsschulden44€ 11.477€ 651▼
Leveranciers440/4€ 11.477€ 651▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 24.038€ 42.740▲
Belastingen450/3€ 24.038€ 42.740▲
Overige schulden47/48€ 235€ 0▼
Overlopende rekeningen492/3€ 217€ 0▼
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 9€ 3.410▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 596€ 979▲
Bruto bedrijfsmarge9900€ 48.557€ 86.679▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 47.952€ 82.290▲
Financiële opbrengsten75/76B-€ 647
Recurrente financiële opbrengsten75-€ 647
Financiële kosten65/66B€ 8€ 0▼
Recurrente financiële kosten65€ 8€ 0▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 47.944€ 82.937▲
Belastingen op het resultaat67/77€ 13.124€ 23.779▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 34.820€ 59.158▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 34.820€ 59.158▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 34.820€ 59.158▲
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 34.820€ 59.158▲
Aan de overige reserves6921€ 34.820€ 59.158▲

De toelichting bij deze jaarrekening (9 rubrieken: staten van activa en schulden, uitsplitsingen van kosten, rechten en verplichtingen) staat niet in dit overzicht.

Post20242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 9€ 3.410▲ 36.404%
Andere bedrijfskosten640/8€ 596€ 979▲ 64,3%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 48.557€ 86.679▲ 78,5%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 47.952€ 82.290▲ 71,6%
Financiële opbrengsten75/76B-€ 647-
Recurrente financiële opbrengsten75-€ 647-
Financiële kosten65/66B€ 8€ 0▼ 99,9%
Recurrente financiële kosten65€ 8€ 0▼ 99,9%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 47.944€ 82.937▲ 73,0%
Belastingen op het resultaat67/77€ 13.124€ 23.779▲ 81,2%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 34.820€ 59.158▲ 69,9%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 34.820€ 59.158▲ 69,9%
Post20242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 75.787€ 142.436▲ 87,9%
Vaste activa21/28€ 6.810€ 5.100▼ 25,1%
Materiële vaste activa22/27€ 6.810€ 5.100▼ 25,1%
Meubilair en rollend materieel24€ 6.810€ 3.400▼ 50,1%
Overige materiële vaste activa26-€ 1.700-
Vlottende activa29/58€ 68.977€ 137.336▲ 99,1%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 48.605€ 82.977▲ 70,7%
Handelsvorderingen40€ 48.600€ 68.536▲ 41,0%
Overige vorderingen41€ 5€ 14.441▲ 267.323%
Liquide middelen54/58€ 20.091€ 53.379▲ 166%
Overlopende rekeningen490/1€ 281€ 981▲ 250%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 75.787€ 142.436▲ 87,9%
Eigen vermogen10/15€ 39.820€ 98.978▲ 149%
Inbreng10/11€ 5.000€ 5.000=
Reserves13€ 34.820€ 93.978▲ 170%
Beschikbare reserves133€ 34.820€ 93.978▲ 170%
Schulden17/49€ 35.967€ 43.458▲ 20,8%
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 35.750€ 43.458▲ 21,6%
Financiële schulden43-€ 67-
Kredietinstellingen430/8-€ 67-
Handelsschulden44€ 11.477€ 651▼ 94,3%
Leveranciers440/4€ 11.477€ 651▼ 94,3%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 24.038€ 42.740▲ 77,8%
Belastingen450/3€ 24.038€ 42.740▲ 77,8%
Overige schulden47/48€ 235€ 0▼ 100%
Overlopende rekeningen492/3€ 217€ 0▼ 100%
Post20242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 34.820€ 59.158▲ 69,9%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 9€ 3.410▲ 36.404%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 34.830€ 62.567▲ 79,6%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 1.700-
Verandering liquide middelen-€ 33.287-

Vereenvoudigd en afgeleid: een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel, dus deze rijen komen uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (2)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie
31-12-2025 microschema 05-06-2026 2026-00139297
31-12-2024 microschema 30-06-2025 2025-00194693

Vergelijkbare bedrijven · zelfde sector, vergelijkbare omvang

Van de 2.021 actieve ondernemingen met hoofdactiviteit creatie van beeldende kunsten (NACE 90120) zijn de cijfers van 218 gekend. 159 liggen binnen een factor 10 van dit eigen vermogen. Deze 5 liggen er het dichtst bij. Hele sector bekijken

Overheidsopdrachten: Geen gegunde Europese overheidsopdrachten gevonden sinds oktober 2016. Opdrachten onder de Europese drempels staan niet in TED.