Ga naar inhoud

AGEC

Actief
BVopgericht 200620 jaar actiefKarreveldlaan 61, 1080 Sint-Jans-Molenbeek, BelgiëKBO/BCE: BE 0880.506.612

Financieel · boekjaar 2025, microschema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 03-06-2026 PDF alle 20 neerleggingen

Omzet
≈ € 73.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 34.000 en € 120.000
Totaal activa
€ 38.628▲ 521%
2024 · € 6.224
Nettoresultaat
€ 6.538
2024 · -€ 4.707
Werkkapitaal
-€ 16.393
2024 · € 4.724
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2025, 8 boekjaren
Bedrijfsresultaat
€ 6.944
2025
20182025
Nettoresultaat
€ 6.538
2025
middelste helft van de sector
20182025
Eigen vermogen
€ 11.262
▲ 138% 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Totaal activa
€ 38.628
▲ 521% 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Schulden
€ 27.366
▲ 18× 2025
20182025
Werkkapitaal
-€ 16.393
2025
laagste kwart van de sector
20182025
Solvabiliteit
29,2%
▼ 46,7pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Liquiditeit
0,40
▼ 3,75 2025
laagste kwart van de sector
20182025
Rendabiliteit (ROA)
16,9%
▲ 92,5pp 2025
middelste helft van de sector
20182025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post20182019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 3.745-€ 345▼ 90,8%€ 79▼ 77,1%€ 3.335▲ 42×-€ 2.595€ 3.419-€ 4.511€ 6.944
Nettoresultaat€ 3.342-€ 191▼ 94,3%-€ 42onder de middelste helft van de sector€ 3.133binnen de middelste helft van de sector-€ 2.837onder de middelste helft van de sector€ 3.203binnen de middelste helft van de sector-€ 4.707onder de middelste helft van de sector€ 6.538binnen de middelste helft van de sector
Eigen vermogen€ 5.783-€ 5.974▲ 3,3%€ 5.932onder de middelste helft van de sector▼ 0,7%€ 9.065onder de middelste helft van de sector▲ 52,8%€ 6.228onder de middelste helft van de sector▼ 31,3%€ 9.431onder de middelste helft van de sector▲ 51,4%€ 4.724onder de middelste helft van de sector▼ 49,9%€ 11.262onder de middelste helft van de sector▲ 138%
Totaal activa€ 19.528-€ 13.656▼ 30,1%€ 12.365onder de middelste helft van de sector▼ 9,5%€ 15.909onder de middelste helft van de sector▲ 28,7%€ 7.897onder de middelste helft van de sector▼ 50,4%€ 25.711onder de middelste helft van de sector▲ 226%€ 6.224onder de middelste helft van de sector▼ 75,8%€ 38.628onder de middelste helft van de sector▲ 521%
Schulden€ 13.745-€ 7.682▼ 44,1%€ 6.433▼ 16,3%€ 6.844▲ 6,4%€ 1.669▼ 75,6%€ 16.280▲ 875%€ 1.500▼ 90,8%€ 27.366▲ 18×
Werkkapitaal€ 5.783-€ 5.974▲ 3,3%€ 5.932binnen de middelste helft van de sector▼ 0,7%€ 9.065binnen de middelste helft van de sector▲ 52,8%€ 6.228binnen de middelste helft van de sector▼ 31,3%€ 9.431binnen de middelste helft van de sector▲ 51,4%€ 4.724binnen de middelste helft van de sector▼ 49,9%-€ 16.393onder de middelste helft van de sector
Solvabiliteit29,6%-43,7%▲ 14,1pp48,0%binnen de middelste helft van de sector▲ 4,2pp57,0%binnen de middelste helft van de sector▲ 9,0pp78,9%boven de middelste helft van de sector▲ 21,9pp36,7%binnen de middelste helft van de sector▼ 42,2pp75,9%boven de middelste helft van de sector▲ 39,2pp29,2%binnen de middelste helft van de sector▼ 46,7pp
Liquiditeit1,42-1,78▲ 0,361,92binnen de middelste helft van de sector▲ 0,142,32binnen de middelste helft van de sector▲ 0,404,73boven de middelste helft van de sector▲ 2,411,58binnen de middelste helft van de sector▼ 3,154,15boven de middelste helft van de sector▲ 2,570,40onder de middelste helft van de sector▼ 3,75
Rendabiliteit (ROA)17,1%-1,4%▼ 15,7pp-0,3%onder de middelste helft van de sector▼ 1,7pp19,7%boven de middelste helft van de sector▲ 20,0pp-35,9%onder de middelste helft van de sector▼ 55,6pp12,5%binnen de middelste helft van de sector▲ 48,4pp-75,6%onder de middelste helft van de sector▼ 88,1pp16,9%binnen de middelste helft van de sector▲ 92,5pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Gespecialiseerde bouw (NACE 43). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is een winst van € 6.944, na een verlies van € 4.511 in 2024. Dat is het hoogste resultaat sinds 2021.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 38.628
Vaste activa € 27.655
Vlottende activa € 10.973
Passiva € 38.628
Eigen vermogen € 11.262 ▲ 138%
Schulden € 27.366 ▲ 18×
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 24,1% naar 70,8%. Het eigen vermogen en de schuld zijn hoger.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 7.403
Cashflow
€ 6.997
Schuldgraad
2,43▲
2024 · 0,32
ROE
58,1%▲
2024 · -99,6%
Rentedekking
17,54
Schulden ≤ 1 jaar
€ 27.366▲
2024 · € 1.500
Belastingen
€ 1
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post20212022202320242025
Materiële vaste activa----€ 28.114
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar----€ 460

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 41 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 6.224€ 38.628▲
Vaste activa21/28-€ 27.655
Materiële vaste activa22/27-€ 27.655
Installaties, machines en uitrusting23-€ 877
Meubilair en rollend materieel24-€ 26.777
Vlottende activa29/58€ 6.224€ 10.973▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 4.692€ 7.224▲
Handelsvorderingen40€ 3.184€ 2.164▼
Overige vorderingen41€ 1.507€ 5.060▲
Liquide middelen54/58€ 1.532€ 3.749▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 6.224€ 38.628▲
Eigen vermogen10/15€ 4.724€ 11.262▲
Inbreng10/11€ 6.200€ 6.200=
Reserves13€ 2.620€ 2.620=
Onbeschikbare reserves130/1€ 1.860€ 1.860=
Statutair onbeschikbare reserves1311€ 1.860€ 1.860=
Beschikbare reserves133€ 760€ 760=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 4.096€ 2.442▲
Schulden17/49€ 1.500€ 27.366▲
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 1.500€ 27.366▲
Financiële schulden43-€ 26.693
Kredietinstellingen430/8-€ 26.693
Handelsschulden44€ 41€ 55▲
Leveranciers440/4€ 41€ 55▲
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 1.141€ 160▼
Belastingen450/3€ 1.141€ 160▼
Overige schulden47/48€ 318€ 458▲
Resultaat Code20242025
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630-€ 460
Andere bedrijfskosten640/8€ 515€ 128▼
Bruto bedrijfsmarge9900-€ 3.996€ 7.531▲
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 4.511€ 6.944▲
Financiële opbrengsten75/76B€ 3€ 17▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 3€ 17▲
Financiële kosten65/66B€ 199€ 422▲
Recurrente financiële kosten65€ 199€ 422▲
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 4.707€ 6.538▲
Belastingen op het resultaat67/77-€ 1
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 4.707€ 6.538▲
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 4.707€ 6.538▲
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 4.096€ 2.442▲
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 611-€ 4.096▼

De toelichting bij deze jaarrekening telt 5 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 03-06-2026.

Post20182019202020212022202320242025Verschil
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 3.664------€ 460-
Andere bedrijfskosten640/8---€ 128€ 835€ 512€ 515€ 128▼ 75,2%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 7.897€ 820€ 554€ 3.463-€ 1.760€ 3.931-€ 3.996€ 7.531-
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 3.745€ 345€ 79€ 3.335-€ 2.595€ 3.419-€ 4.511€ 6.944-
Financiële opbrengsten75/76B---€ 3€ 3€ 3€ 3€ 17▲ 466%
Recurrente financiële opbrengsten75-€ 1€ 6€ 3€ 3€ 3€ 3€ 17▲ 466%
Financiële kosten65/66B---€ 205€ 245€ 218€ 199€ 422▲ 112%
Recurrente financiële kosten65€ 403€ 155€ 126€ 205€ 245€ 218€ 199€ 422▲ 112%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 3.342€ 191-€ 41€ 3.133-€ 2.837€ 3.203-€ 4.707€ 6.538-
Belastingen op het resultaat67/77--€ 1----€ 1-
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 3.342€ 191-€ 42€ 3.133-€ 2.837€ 3.203-€ 4.707€ 6.538-
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 3.342€ 191-€ 42€ 3.133-€ 2.837€ 3.203-€ 4.707€ 6.538-
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 19.528€ 13.656€ 12.365€ 15.909€ 7.897€ 25.711€ 6.224€ 38.628▲ 521%
Vaste activa21/28-------€ 27.655-
Materiële vaste activa22/27-------€ 27.655-
Installaties, machines en uitrusting23-------€ 877-
Meubilair en rollend materieel24-------€ 26.777-
Vlottende activa29/58€ 19.528€ 13.656€ 12.365€ 15.909€ 7.897€ 25.711€ 6.224€ 10.973▲ 76,3%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 18.721€ 1.167€ 1.551€ 5.884€ 6.335€ 19.474€ 4.692€ 7.224▲ 54,0%
Handelsvorderingen40---€ 5.516€ 6.335€ 16.492€ 3.184€ 2.164▼ 32,0%
Overige vorderingen41---€ 368-€ 2.982€ 1.507€ 5.060▲ 236%
Liquide middelen54/58€ 807€ 11.765€ 10.813€ 10.004€ 1.540€ 6.237€ 1.532€ 3.749▲ 145%
Overlopende rekeningen490/1---€ 21€ 22----
Passiva
Totaal passiva10/49€ 19.528€ 13.656€ 12.365€ 15.909€ 7.897€ 25.711€ 6.224€ 38.628▲ 521%
Eigen vermogen10/15€ 5.783€ 5.974€ 5.932€ 9.065€ 6.228€ 9.431€ 4.724€ 11.262▲ 138%
Inbreng10/11€ 6.200€ 6.200-€ 6.200€ 6.200€ 6.200€ 6.200€ 6.200=
Reserves13€ 2.620€ 2.620€ 2.620€ 2.620€ 2.620€ 2.620€ 2.620€ 2.620=
Onbeschikbare reserves130/1---€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860=
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860€ 1.860=
Beschikbare reserves133---€ 760€ 760€ 760€ 760€ 760=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 3.037-€ 2.846-€ 2.888€ 245-€ 2.592€ 611-€ 4.096€ 2.442-
Schulden17/49€ 13.745€ 7.682€ 6.433€ 6.844€ 1.669€ 16.280€ 1.500€ 27.366▲ 18×
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 13.745€ 7.682€ 6.433€ 6.844€ 1.669€ 16.280€ 1.500€ 27.366▲ 18×
Financiële schulden43-------€ 26.693-
Kredietinstellingen430/8-------€ 26.693-
Handelsschulden44€ 395€ 6.990€ 3.307€ 4.996€ 9€ 10.745€ 41€ 55▲ 35,1%
Leveranciers440/4---€ 4.996€ 9€ 10.745€ 41€ 55▲ 35,1%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 95€ 1.485€ 1.685€ 1.141€ 160▼ 85,9%
Belastingen450/3---€ 95€ 1.485€ 1.685€ 1.141€ 160▼ 85,9%
Overige schulden47/48---€ 1.753€ 175€ 3.850€ 318€ 458▲ 43,8%
Post20182019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 3.342€ 191-€ 42€ 3.133-€ 2.837€ 3.203-€ 4.707€ 6.538-
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 3.664------€ 460-
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 7.006€ 191-€ 42€ 3.133-€ 2.837€ 3.203-€ 4.707€ 6.997-
Verandering liquide middelen-€ 10.959-€ 952-€ 809-€ 8.464€ 4.697-€ 4.704€ 2.216-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 3.818 ondernemingen hetzelfde profiel als AGEC nu. Twee jaar later bestond 95,1% nog en was 1,0% failliet.

  • Micro
  • 20 jaar of ouder
  • solvabiliteit 10 tot 30%
  • winst van 5% van de balans of meer
95,1% bestond nog
3,7% stopte op een andere manier
1,0% ging failliet

Nog 0,2% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

De faillissementskans van AGEC zelf is hoger: 1,5% binnen 12 maanden. Die kans steunt op veel meer gegevens over AGEC dan alleen het profiel.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 3.818 ondernemingen, geen voorspelling voor AGEC. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 20 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2025 microschema 03-06-2026 2026-00134738 PDF
31-12-2024 microschema 11-06-2025 2025-00131239 PDF
31-12-2023 microschema 22-07-2024 2024-00267147 PDF
31-12-2022 microschema 10-07-2023 2023-00218197 PDF
31-12-2021 microschema 28-07-2022 2022-20235872 PDF
31-12-2020 microschema 19-08-2021 2021-49800500 PDF
31-12-2019 microschema 26-08-2020 2020-44400125 PDF
31-12-2018 microschema 31-07-2019 2019-40700581 PDF
31-12-2017 microschema 31-07-2018 2018-40200109 PDF
31-12-2016 volledig schema 23-08-2017 2017-45700403 PDF

Toon alle 20 neerleggingen

Volgende stappen