AGC MIRODAN BOUWGLAS
ActiefSamenvatting
AGC MIRODAN BOUWGLAS is actief sinds 1990, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had AGC MIRODAN BOUWGLAS een eigen vermogen van € 5,1 mln en een nettoresultaat van € 684.999. Het eigen vermogen daalt sinds 2018 met ongeveer 5,4% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 72% van de 365 ondernemingen in de sector niet-metaalhoudende minerale producten (NACE 23, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,1% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 10-07-1990 Normale toestand
- Activiteit
- Vormen en bewerken van vlakglas NACE 23120en 1 andere
- Paritaire comités
- 115 Paritair Comité voor het glasbedrijf
- 124 Paritair Comité voor het bouwbedrijf
- 200 Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden · jaarrekening 2025
- Vestigingseenheid
- 2.049.256.840 8501 Kortrijk, sinds 16-08-1990
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 24-09-2025
Bestuur en eigendom
- Paul VanhoutteGedelegeerd bestuurder
- Sven DelaereGedelegeerd bestuurder
- Emmanuël LievensBestuurder
- Commissaris
- RSM Interaudit BV
- AGC GLASS EUROPE99,98%· score 68jaarrekening 2025 van AGC GLASS EUROPE
- Asahi Glass Co LTDconsolideertjaarrekening 2025
- AGC Glass Europe Sales NV0,02%· score 68jaarrekening 2020
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- 0,1%
- Omzet
- € 14,0 mln
- ▼ 9,4%
- Winst
- € 684.999
- ▼ 24,3%
- Eigen vermogen
- € 5,1 mln
- ▲ 0,1%
- Balanstotaal
- € 7,7 mln
- ▼ 4,2%
- Werknemers op 31-12-2025
- 46
- ▲ 2,2%
Opbouw van de scoreverhoogt risicoLiquiditeit 3,18verlaagt risicoWinst € 684.999 (boekjaar 2025)Omvang: omzet € 14,0 mln, 43,4 VTE, balanstotaal € 7,7 mlnOpgericht in 1990Toon onderbouwing
Checked score
Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 23, klein). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 73% van hen, de liquiditeit beter dan bij 93%, de rentabiliteit beter dan bij 47% en de groei beter dan bij 26%.
De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 41 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 23) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 10 dagen voor het einde van de termijn, en 34% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Herbenoemingen: Sven Delaere, Paul Vanhoutte en 2 anderen
- · Staatsblad-akte Kapitaal & aandelen
- · Staatsblad-akte Herbenoemingen: Sven Delaere, Emmanuël Lievens en RSM InterAudit CVBAOntslag: Yves Deleye (bestuurder) · Benoemingen: Paul Vanhoutte (bestuurder) en Sven Delaere (gedelegeerd bestuurder)
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als AGC MIRODAN BOUWGLAS: vormen en bewerken van vlakglas (NACE 23120). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 3,4 mln en € 14 mln, opgericht tussen 1968 en 1991.
| Onderneming | Balanstotaal | Omzet |
|---|---|---|
| AGC MIRODAN BOUWGLAS Kortrijk | € 7,7 mln | € 14,0 mln |
| Scheuten Glas Diest Diest | € 3,4 mln | € 12,1 mln |
| GIJBELS & CO Beringen | € 14,5 mln | € 11,3 mln |
| BOYD Nivelles Nivelles | € 9,3 mln | € 13,9 mln |
| Gijbels NV Glasindustrie Beringen | € 9,7 mln | € 8,2 mln |
| EUROGLAS - DE LANDTSHEER Bornem | € 9,5 mln | € 23,9 mln |
| DEKNUDT MIRROR WORKS Deerlijk | € 4,7 mln | - |
Kerngegevens van AGC MIRODAN BOUWGLAS
- Wat is het ondernemingsnummer van AGC MIRODAN BOUWGLAS?
- Het ondernemingsnummer van AGC MIRODAN BOUWGLAS is 0441.099.283. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0441.099.283.
- Waar is AGC MIRODAN BOUWGLAS gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Izegemsestraat(Heu) 375, 8501 Kortrijk.Ondernemingsgegevens
- Wat doet AGC MIRODAN BOUWGLAS?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is vormen en bewerken van vlakglas (NACE 23120).
- Wat is de rechtsvorm van AGC MIRODAN BOUWGLAS?
- De rechtsvorm van AGC MIRODAN BOUWGLAS is Naamloze vennootschap (NV).
- Wanneer werd AGC MIRODAN BOUWGLAS opgericht?
- AGC MIRODAN BOUWGLAS werd opgericht op 10-07-1990.
- Is AGC MIRODAN BOUWGLAS nog actief?
- Ja, AGC MIRODAN BOUWGLAS staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Hoeveel werknemers heeft AGC MIRODAN BOUWGLAS?
- AGC MIRODAN BOUWGLAS had in boekjaar 2025 gemiddeld 43,4 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
- Onder welk paritair comité valt AGC MIRODAN BOUWGLAS?
- AGC MIRODAN BOUWGLAS vermeldt in haar jaarrekening 2025 de paritaire comités 115 (Paritair Comité voor het glasbedrijf), 124 (Paritair Comité voor het bouwbedrijf) en 200 (Aanvullend Paritair Comité voor de bedienden).
- Wat is de omzet van AGC MIRODAN BOUWGLAS?
- De omzet van AGC MIRODAN BOUWGLAS was € 14,0 mln in boekjaar 2025, volgens de neergelegde jaarrekening.
- Maakt AGC MIRODAN BOUWGLAS winst?
- In boekjaar 2025 boekte AGC MIRODAN BOUWGLAS een winst van € 684.999.
- Waar vind ik de jaarrekening van AGC MIRODAN BOUWGLAS?
- AGC MIRODAN BOUWGLAS legde 35 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet AGC MIRODAN BOUWGLAS de volgende jaarrekening neerleggen?
- AGC MIRODAN BOUWGLAS moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.