Ga naar inhoud

AFS Zorgapotheek

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefElisabethlaan 156, 2600 Antwerpen, BelgiëKBO/BCE: BE 1007.931.354
Samenvatting

De berekende faillissementskans van AFS Zorgapotheek over 12 maanden bedraagt 5,3% (verhoogd). De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 908.397) en een nettoresultaat van -€ 5,0 mln. De solvabiliteit is beter dan 8% van 12.661 sectorgenoten (NACE 47, boekjaar 2025). De onderneming is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen.

Overzicht

Activiteit
Detailhandel in farmaceutische producten
NACE 47730Detailhandel NACE 47741
1 vestiging
Schaal
€ 2,6 mlnbalanstotaal 2025
Personeel
43,7 VTE
Eigen vermogen
-€ 908.397
Verlies
-€ 5,0 mln
Omzet niet gepubliceerd (verkort schema)
Gezondheid
34 Zwak Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
5,3%
Structuur
Moeder
AFS · 70%
Bestuur
6 leden
  • J & LGedelegeerd bestuurder · vaste vertegenwoordiger Jan Kuyps
Commissaris: Moore AuditJaarrekening 2025 36 dagen vroeg
Waarom 34verhoogt risicoVerlies € 5,0 mln (boekjaar 2025)1 zetelwijziging in 24 maandenNegatief eigen vermogen -€ 908.397verlaagt risicoCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 26-06-2026)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
34 / 100
Zwak
Kans in deze klasse: 4,2% tot 15,0%
Financieel beter dan 4% van de sectorgenoten (NACE 47, klein)
Financiële sterkte
Zwak
Solvabiliteit 0
eigen vermogen -35,4% van het balanstotaal
Liquiditeit 9
kortlopende schulden 135,3% · geldmiddelen 7,1%
Rentabiliteit 0
rendement op activa -192,9%
Faillissementskans, 12 maanden
5,3% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 5 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (3.692 ondernemingen, NACE 47, klein)
Verloop 24 maanden 05-2025: 1,8%laagste waarde 06-2025: 1,9%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 05-2025 07-2025: 2,2%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 2,3%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 2,6%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 08-2025 10-2025: 2,6%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 2,9%▲ +0,3 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 2,9%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 2,8%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 12-2025 02-2026: 2,8%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 3,2%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 5,5%▲ +2,3 procentpunten t.o.v. 03-2026hoogste waarde 05-2026: 5,5%● gelijk t.o.v. 04-2026hoogste waarde 06-2026: 5,5%● gelijk t.o.v. 05-2026hoogste waarde 07-2026: 5,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 06-2026 08-2026: 5,4%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 5,4%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 5,3%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ontoereikend (liquiditeitsratio 0,58, onder 1; kortlopende schulden: 135,3% en geldmiddelen: 7,1% van het balanstotaal), en het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 47, klein): beter dan 2% op solvabiliteit, 7% op liquiditeit en 2% op rentabiliteit.

De faillissementskans werd berekend op 23-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zeven signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Verlies € 5,0 mln (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd 26-06-2026)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 908.397
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2024, 2 jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar 2 jaar 0 10 jaar
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 30-12-2025 moest tegen 30-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 24-06-2026, 36 dagen voor de termijn.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
36 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · verkort schema
  2. Ontslagen & benoemingenVolmacht
  3. Ontslagen: Hilde De Wolf, Steven Hermans…Vaste vertegenwoordigers: Leo Deprince, Jan…

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 908.397 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 5% op nettoresultaatsectormediaan € 27.731 · 12.651 bedrijven -€ 5,0 mln Bekijk
  • Bestuur gewijzigdlaatste wijziging 30-12-2025 · 6 in functie 3 nieuw · 2 vertrokken Bekijk
  • In handen van AFS 70% Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 2,6 mln
Verlies
-€ 5,0 mln
Solvabiliteit
-35,4%
Naar Financieel

Bestuur & eigendom

Bestuur
6 leden
Moeder
AFS · 70%
Commissaris
Moore Audit
  • HEYLEN Koen Alida JanBestuurder
  • AFSBestuurder
  • Antoine PirlotBestuurder
  • WiNaMiBestuurder
  • DEPRINCEBestuurder

en 1 andere bestuurder

Naar Bestuur & eigendom

Tijdlijn

Gebeurtenissen
10
Sinds
2024
  1. 09-01-2026Statutenwijziging · Naam
  2. 21-01-2025Ontslag: Koen Heylen (bestuurder)
  3. 03-01-2025Ontslag: Koen HEYLEN (bestuurder)
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Detailhandel in farmaceutische productenNACE 47730
Opgericht
03-04-2024
Boekjaar eindigt
30-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
14
Wie tekent
Twee bestuurders samen
Jaarvergadering
Tweede dinsdag van juni om 18:00
Naar Statuten

Kerngegevens van AFS Zorgapotheek

Wat is het ondernemingsnummer van AFS Zorgapotheek?
1007.931.354. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1007.931.354.
Waar is AFS Zorgapotheek gevestigd?
De zetel is gevestigd op Elisabethlaan 156, 2600 Antwerpen.Ondernemingsgegevens
Wat doet AFS Zorgapotheek?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is detailhandel in farmaceutische producten (NACE 47730).
Wat is de rechtsvorm van AFS Zorgapotheek?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd AFS Zorgapotheek opgericht?
Op 03-04-2024.
Is AFS Zorgapotheek nog actief?
Ja, AFS Zorgapotheek staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft AFS Zorgapotheek?
Gemiddeld 43,7 voltijdse equivalenten in boekjaar 2025, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van AFS Zorgapotheek?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.
Maakt AFS Zorgapotheek winst?
In boekjaar 2025 boekte AFS Zorgapotheek een verlies van € 5,0 mln.
Waar vind ik de jaarrekening van AFS Zorgapotheek?
AFS Zorgapotheek legde 1 jaarrekening neer bij de Nationale Bank van België, over boekjaar 2025.

Verwante ondernemingen van AFS Zorgapotheek

Moeder en groep

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.