ADVOCAAT ELS VAN ERUM
ActiefSamenvatting
ADVOCAAT ELS VAN ERUM is actief sinds 2008, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had ADVOCAAT ELS VAN ERUM een eigen vermogen van € 65.403 en een nettoresultaat van € 8.269. Het eigen vermogen daalt sinds 2018 met ongeveer 2,6% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 32% van de 15.784 ondernemingen in de sector rechtskundige en boekhoudkundige diensten (NACE 69, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is minder dan 0,1% (zeer laag).
Overzicht
Officiële gegevens
Bron: KBO- Status
- Actief sinds 07-07-2008 Normale toestand
- Activiteit
- Activiteiten van advocaten NACE 69101en 1 andere
- Einde boekjaar
- 31 december
- Peppol
- Bereikbaar sinds 30-01-2025
Bestuur en eigendom
- VAN ERUM Els HubertineBestuurder
- Deelnemingen
- Aandelen in 1 onderneming DDVD
Financiële situatie
- Faillissementskansbinnen 12 maanden
- < 0,1%
- Brutomarge
- € 19.753
- ▲ 95,8%
- Omzet
- ≈ € 120.000
- geschat
- Winst
- € 8.269
- ▲ 302%
- Eigen vermogen
- € 65.403
- ▼ 13,5%
- Balanstotaal
- € 179.760
- ▲ 7,6%
- Jaarrekening 2025 neergelegd, 30 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoGeen vestigingseenheid in de KBOverlaagt risicoSector Juridische & boekhoudkundige diensten (NACE 69)Liquiditeit 1,30, liquide middelen € 100.058Omvang: balanstotaal € 179.760Toon onderbouwing
Checked score
Minder dan 1 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).
Berekening
De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.
| 75-100 | Uitstekend | minder dan 0,55% |
| 60-74 | Gezond | 0,55% tot 1,5% |
| 45-59 | Aanvaardbaar | 1,5% tot 4,2% |
| 25-44 | Zwak | 4,2% tot 15,0% |
| 0-24 | Kritiek | meer dan 15,0% |
De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 69, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 35% van hen, de liquiditeit beter dan bij 62%, de rentabiliteit beter dan bij 25% en de groei beter dan bij 22%.
De faillissementskans is berekend op 03-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.
Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze
Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.
De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.
Signalen
De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 16 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 69) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.
Nagekeken zonder bevinding (2)
Opvallend
- Let op: Lager nettoresultaat dan 80% van de sector rechtskundige en boekhoudkundige dienstensectormediaan € 37.433 · 15.786 ondernemingen € 8.269 Bekijk
Recente wijzigingen
- · Staatsblad-akte Functiewijziging: VAN ERUM Els Hubertine, van zaakvoerder naar bestuurder
- · Staatsblad-akte Oprichting
Vergelijkbare ondernemingen
Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als ADVOCAAT ELS VAN ERUM: activiteiten van advocaten (NACE 69101). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 147.000 en € 201.000, opgericht tussen 2003 en 2009.
| Onderneming | Balanstotaal | Brutomarge |
|---|---|---|
| ADVOCAAT ELS VAN ERUM Tessenderlo-Ham | € 179.760 | € 19.753 |
| DE IURE Brussel | € 200.860 | € 19.043 |
| DANIEL SPREUTELS Etterbeek | € 188.303 | € 22.350 |
| DIRK HEYLEN Herentals | € 166.183 | € 19.585 |
| Eric Louis Avocat Nivelles | € 146.835 | € 19.840 |
| ADVOCATENKANTOOR JAN VERLINDEN Dilsen-Stokkem | € 159.275 | € 24.199 |
| M&W ADVOCATENKANTOOR Bonheiden | € 149.766 | € 17.215 |
Kerngegevens van ADVOCAAT ELS VAN ERUM
- Wat is het ondernemingsnummer van ADVOCAAT ELS VAN ERUM?
- Het ondernemingsnummer van ADVOCAAT ELS VAN ERUM is 0899.214.546. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0899.214.546.
- Waar is ADVOCAAT ELS VAN ERUM gevestigd?
- De zetel is gevestigd op Hommelbeek 6, 3980 Tessenderlo-Ham.Ondernemingsgegevens
- Wat doet ADVOCAAT ELS VAN ERUM?
- De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van advocaten (NACE 69101).
- Wat is de rechtsvorm van ADVOCAAT ELS VAN ERUM?
- De rechtsvorm van ADVOCAAT ELS VAN ERUM is Besloten Vennootschap (BV).
- Wanneer werd ADVOCAAT ELS VAN ERUM opgericht?
- ADVOCAAT ELS VAN ERUM werd opgericht op 07-07-2008.
- Is ADVOCAAT ELS VAN ERUM nog actief?
- Ja, ADVOCAAT ELS VAN ERUM staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
- Wat is de omzet van ADVOCAAT ELS VAN ERUM?
- De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 120.000. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 19.753 en van 34 vergelijkbare ondernemingen (NACE 691). Het ligt waarschijnlijk tussen € 66.000 en € 280.000. Het is een ruwe schatting.Financieel
- Maakt ADVOCAAT ELS VAN ERUM winst?
- In boekjaar 2025 boekte ADVOCAAT ELS VAN ERUM een winst van € 8.269.
- Waar vind ik de jaarrekening van ADVOCAAT ELS VAN ERUM?
- ADVOCAAT ELS VAN ERUM legde 17 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
- Wanneer moet ADVOCAAT ELS VAN ERUM de volgende jaarrekening neerleggen?
- ADVOCAAT ELS VAN ERUM moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn
Volgende stappen
Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.
Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.