Ga naar inhoud

ADS CERAMICS

Actief
BVopgericht 200620 jaar actiefTulpenlaan 27, 2900 Schoten, BelgiëKBO/BCE: BE 0881.502.742
Samenvatting

ADS CERAMICS is actief sinds 2006 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 67.076 en een nettoresultaat van € 1.792. Het eigen vermogen blijft stabiel over de neergelegde boekjaren (±0,9% per jaar). De solvabiliteit is beter dan 86% van 13.394 sectorgenoten (NACE 46, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment
NACE 46831
1 vestiging
Schaal
€ 78.339balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 67.076
Winst
€ 1.792
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
92 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Jaarrekening 29 dagen te laat neergelegd0 van 2 akten gelezen
Waarom 92verhoogt risicoOmvang: balanstotaal € 78.339verlaagt risicoOpgericht in 2006Eigen vermogen € 67.076 (85,6% van het balanstotaal)Liquiditeit 5,37, liquide middelen € 10.310Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
92 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 66% van de sectorgenoten (NACE 46, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 85,6% van het balanstotaal
Liquiditeit 64+14
kortlopende schulden 14,4% · geldmiddelen 13,2%
Rentabiliteit 72-1
rendement op activa 2,3%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (26.873 ondernemingen, NACE 46, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,6% 12-2024: 0,6%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 04-2025 06-2025: 0,6%● gelijk t.o.v. 05-2025 07-2025: 0,8%▲ +0,2 procentpunt t.o.v. 06-2025hoogste waarde 08-2025: 0,3%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 0,7%▲ +0,4 procentpunt t.o.v. 07-2026 09-2026: 0,2%▼ -0,5 procentpunt t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 6.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 5,37 tegenover 3,43 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 14,4% en geldmiddelen: 13,2% van het balanstotaal), en 14,4% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 46, micro): beter dan 90% op solvabiliteit, 70% op liquiditeit, 57% op rentabiliteit en 50% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 78.339
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2006
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 67.076 (85,6% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 5,37, liquide middelen € 10.310
NBB · jaarrekening
neutraal · Breuk in een stipte historiek
Deze onderneming legde 5 opeenvolgende boekjaren op tijd neer. Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 29-08-2026, 29 dagen te laat. Van de ondernemingen die zo voor het eerst 1 tot 90 dagen te laat neerleggen, is vandaag 1,41% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, minder dan de 1,66% van alle neerleggers. Het is een verandering in gedrag, geen bewijs van verhoogd risico.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
29 dagen te laat
2024
28 dagen vroeg
2023
23 dagen vroeg
2022
18 dagen vroeg
2021
51 dagen vroeg
2020
22 dagen vroeg
2019
19 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 13 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 46) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 9 juli neer (4 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema
  3. Terug winstgevendnetto € 2.837

Opvallend

  • Positief: Bij de beste 14% op solvabiliteitsectormediaan 41,2% · 13.394 bedrijven 85,6% Bekijk
  • Balanstotaal 20256 boekjaren neergelegd € 78.339 Bekijk
  • Actief sinds 2006opgericht 24-05-2006 20 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 78.339
Winst
€ 1.792
Solvabiliteit
85,6%
Balanstotaal▼ 6,7%
Nettoresultaat
20182025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
20
Sinds
2008
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 08-07-2024Jaarrekening neergelegd
  2. 31-12-2023Zwakste boekjaar
  3. 13-07-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortimentNACE 46831
Opgericht
24-05-2006
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.