Ga naar inhoud

ADJS

Actief
BVopgericht 20206 jaar actiefKBO/BCE: BE 0742.970.906
Samenvatting

De faillissementskans van ADJS binnen 12 maanden is 8,4% (verhoogd). Volgens de jaarrekening over 2021 had ADJS een eigen vermogen van € 15.965 en een nettoresultaat van € 13.465. De onderneming is actief sinds 2020, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad.

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 05-02-2020 Normale toestand
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap (BV)
Activiteit
Geen activiteit ingeschreven in de KBO
Vestigingseenheid
2.298.964.237 sinds 05-02-2020
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Niet gevonden in de Peppol Directory

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • Denis AlexisBestuurder
  • Schepers JanaBestuurder

Financiële situatie

Faillissementskansbinnen 12 maanden
8,4%
Cijfers 2021 te oud voor een score
Jaarrekening 2021
Brutomarge
€ 51.411
Omzet
≈ € 150.000
geschat
Winst
€ 13.465
Eigen vermogen
€ 15.965
Balanstotaal
€ 39.577
  • Jaarrekening 2021 neergelegd, 29 dagen na de termijn
Signalenverhoogt risicoCijfers over boekjaar 2021 (neergelegd op 31-08-2022)Geen hoofdactiviteit geregistreerdGeen neerlegging in 24 maanden (laatste 31-08-2022)Jaarrekening 2021 29 dagen te laat neergelegdverlaagt risicoLiquiditeit 1,62, liquide middelen € 23.975Toon onderbouwing

Faillissementskans

Geen actuele score
Cijfers te oud
De laatste cijfers zijn die van boekjaar 2021. Ze zijn te oud voor een actuele score.
Faillissementskans: Verhoogd
Financiële sterkte, boekjaar 2021
Sterk
Solvabiliteit 65
eigen vermogen 40,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 76
kortlopende schulden 48,7% · geldmiddelen 60,6%
Rentabiliteit 100
rendement op activa 34,0%
Faillissementskans binnen 12 maanden
8,4% Verhoogd
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 8 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Verloop over 24 maanden 12-2024: 9,7%hoogste waarde 01-2025: 9,7%● gelijk tegenover 12-2024hoogste waarde 02-2025: 9,3%▼ -0,4 procentpunt tegenover 01-2025 03-2025: 9,2%▼ -0,1 procentpunt tegenover 02-2025 04-2025: 8,9%▼ -0,3 procentpunt tegenover 03-2025 05-2025: 8,9%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 8,9%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 8,9%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: 8,4%▼ -0,5 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 8,4%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 8,3%▼ -0,1 procentpunt tegenover 09-2025laagste waarde 11-2025: 8,3%● gelijk tegenover 10-2025laagste waarde 12-2025: 8,3%● gelijk tegenover 11-2025laagste waarde 01-2026: 8,3%● gelijk tegenover 12-2025laagste waarde 02-2026: 8,3%● gelijk tegenover 01-2026laagste waarde 03-2026: 8,3%● gelijk tegenover 02-2026laagste waarde 04-2026: 8,3%● gelijk tegenover 03-2026laagste waarde 05-2026: 8,3%● gelijk tegenover 04-2026laagste waarde 06-2026: 8,4%▲ +0,1 procentpunt tegenover 05-2026 07-2026: 8,4%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 8,4%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: 8,4%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 8,4%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 8,4%● gelijk tegenover 10-2026
Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risico
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2021 (neergelegd op 31-08-2022)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Geen hoofdactiviteit geregistreerd
KBO
verhoogt risico · Geen neerlegging in 24 maanden (laatste 31-08-2022)
NBB · neerleggingen
verlaagt risico · Liquiditeit 1,62, liquide middelen € 23.975
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Jaarrekening 2021 29 dagen te laat neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2021 moest uiterlijk op 31-07-2022 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 29-08-2022, 29 dagen te laat. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer. Van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo'n vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking van de termijn
2021
29 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingen

De onderneming legde haar jaarrekening over 2021 29 dagen na de termijn neer. De Belgische mediaan voor boekjaar 2021 lag op 3 dagen voor het einde van de termijn, en 44% van alle neerleggingen was te laat.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2021, microschema

Jaarrekening 2021 neergelegd, 29 dagen na de termijn De jaarrekening werd neergelegd op 29 augustus 2022. De termijn liep af op 31 juli 2022, 7 maanden na de afsluiting op 31 december 2021 (artikel 3:10 WVV). Bron: NBB, 2022-20374320.

Jaarrekening 2021 neergelegd op 29-08-2022 PDF

Omzet
≈ € 150.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 100.000 en € 270.000
Totaal activa
€ 39.577
Nettoresultaat
€ 13.465
Werkkapitaal
€ 12.042

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
Activa € 39.577
Vaste activa € 8.262
Vlottende activa € 31.315
Passiva € 39.577
Eigen vermogen € 15.965
Schulden € 23.612
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal is 59,7%.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2021
EBITDA
€ 26.759
Cashflow
€ 18.154
Liquiditeit
1,62
Schuldgraad
1,48
ROE
84,3%
ROA
34,0%
Rentedekking
28,99
Schulden ≤ 1 jaar
€ 19.272
Belastingen
€ 7.777

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post2021
Materiële vaste activa€ 12.951
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 4.689

Bron: toelichting bij de jaarrekening 2021 (staat van de vaste activa)

Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2021 · 39 posten
Balans Code2021
Activa
Totaal activa20/58€ 39.577
Vaste activa21/28€ 8.262
Materiële vaste activa22/27€ 8.262
Installaties, machines en uitrusting23€ 941
Meubilair en rollend materieel24€ 7.321
Vlottende activa29/58€ 31.315
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 7.182
Handelsvorderingen40€ 5.467
Overige vorderingen41€ 1.715
Liquide middelen54/58€ 23.975
Overlopende rekeningen490/1€ 158
Passiva
Totaal passiva10/49€ 39.577
Eigen vermogen10/15€ 15.965
Inbreng10/11€ 2.500
Reserves13€ 13.465
Beschikbare reserves133€ 13.465
Schulden17/49€ 23.612
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 19.272
Handelsschulden44€ 1.829
Leveranciers440/4€ 1.829
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 7.777
Belastingen450/3€ 7.777
Overige schulden47/48€ 9.666
Overlopende rekeningen492/3€ 4.340
Resultaat Code2021
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 4.689
Andere bedrijfskosten640/8€ 24.652
Bruto bedrijfsmarge9900€ 51.411
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 22.071
Financiële opbrengsten75/76B€ 95
Recurrente financiële opbrengsten75€ 95
Financiële kosten65/66B€ 923
Recurrente financiële kosten65€ 923
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 21.242
Belastingen op het resultaat67/77€ 7.777
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 13.465
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 13.465
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906€ 13.465
Toevoeging aan het eigen vermogen691/2€ 13.465
Aan de overige reserves6921€ 13.465

De toelichting bij deze jaarrekening telt 5 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2021 (PDF), neergelegd op 29-08-2022.

Post2021
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 4.689
Andere bedrijfskosten640/8€ 24.652
Bruto bedrijfsmarge9900€ 51.411
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 22.071
Financiële opbrengsten75/76B€ 95
Recurrente financiële opbrengsten75€ 95
Financiële kosten65/66B€ 923
Recurrente financiële kosten65€ 923
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 21.242
Belastingen op het resultaat67/77€ 7.777
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 13.465
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 13.465
Post2021
Activa
Totaal activa20/58€ 39.577
Vaste activa21/28€ 8.262
Materiële vaste activa22/27€ 8.262
Installaties, machines en uitrusting23€ 941
Meubilair en rollend materieel24€ 7.321
Vlottende activa29/58€ 31.315
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 7.182
Handelsvorderingen40€ 5.467
Overige vorderingen41€ 1.715
Liquide middelen54/58€ 23.975
Overlopende rekeningen490/1€ 158
Passiva
Totaal passiva10/49€ 39.577
Eigen vermogen10/15€ 15.965
Inbreng10/11€ 2.500
Reserves13€ 13.465
Beschikbare reserves133€ 13.465
Schulden17/49€ 23.612
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 19.272
Handelsschulden44€ 1.829
Leveranciers440/4€ 1.829
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 7.777
Belastingen450/3€ 7.777
Overige schulden47/48€ 9.666
Overlopende rekeningen492/3€ 4.340
Post2021
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 13.465
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 4.689
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 18.154

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Neerleggingen bij de Nationale Bank (1)
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-12-2021 microschema 29-08-2022 2022-20374320 PDF

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
2 bestuurders
Denis Alexis
Bestuurder · vermeld in de jaarrekening 2021, neergelegd op 29-08-2022
Actief
Schepers Jana
Bestuurder · vermeld in de jaarrekening 2021, neergelegd op 29-08-2022
Actief

Eigenaars en kapitaal

Mandaathistoriek

2 personen, 2 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
  • begon eerder
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
Denis Alexis
  • Bestuurder, al vóór 31-12-2021 en nog in functie
Schepers Jana
  • Bestuurder, al vóór 31-12-2021 en nog in functie
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Netwerk & groep

ADJS deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Verbindingen & netwerk

2 huidige bestuurders
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van ADJS. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

2022
29-08
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
microschema · 29 dagen te laat
2020
07-02
Staatsblad-akte OprichtingPDF
Staatsblad-akteNBB-neerlegging

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam ADJS in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0742.970.906
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 05-02-2020
Type entiteit Rechtspersoon

Zetel en vestigingen

Vestiging ADJS sinds 05-02-2020 · vestigingsnummer 2.298.964.23715200

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0742.970.906
E-facturatie via Peppol
Niet gevonden in de Peppol Directory

Dit ondernemings- of btw-nummer staat niet in de Peppol Directory. Een vermelding daar is vrijwillig, dus de onderneming kan toch via Peppol facturen ontvangen.

Factureren zonder Peppol-vermelding

Probeer de verzending vanuit uw facturatiesoftware. Als dat niet lukt, vraag de klant dan of hij al via Peppol ontvangt.

Als de klant nog niet klaar is, mag u de factuur op een andere manier bezorgen, bijvoorbeeld als pdf. Voor een elektronische verzending hebt u dan zijn akkoord over een veilig alternatief nodig. De factuur blijft geldig. Niet u, maar de klant riskeert een sanctie. FOD Financiën

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze in het Peppol-register verschijnt.

Stand van het register op 4 november 2026 · Peppol Directory

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-12

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging De vestigingseenheid op de kaart

Gebouwen en percelen op het adres

Grondoppervlakte
1.269 m²
Gebouwvoetafdruk
153 m²
Volume, LiDAR
783 m³
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
71034A4189/00A000 Vlaanderen 1.269 m² 1 · 153 m² 9,3 m · 1