Ga naar inhoud

ACTIVE GOLFTRAVEL

Actief
NVopgericht 200026 jaar actiefRue Emile François 31, 1474 Genappe, BelgiëKBO/BCE: BE 0471.548.276
Samenvatting

ACTIVE GOLFTRAVEL is actief sinds 2000, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had ACTIVE GOLFTRAVEL een eigen vermogen van € 417.339 en een nettoresultaat van € 80.077. Het eigen vermogen groeit sinds 2018 met ongeveer 4,2% per jaar. De solvabiliteit is hoger dan bij 35% van de 173 ondernemingen in de sector reisbureaus (NACE 79, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,3% (zeer laag).

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 29-03-2000 Normale toestand
Activiteit
Activiteiten van reisbureaus NACE 79110
Vestigingseenheid
2.099.706.342 1040 Etterbeek, sinds 03-08-2000
Einde boekjaar
31 december
Peppol
Bereikbaar sinds 16-10-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • JACS HOLDINGBestuurder · sinds 04-02-2025 · vaste vertegenwoordiger Jean de Wouters d'Oplinter
Aandeelhouders

Financiële situatie

85 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,3%
Jaarrekening 2025
Brutomarge
€ 425.652
▼ 34,5%
Omzet
≈ € 1,0 mln
geschat
Winst
€ 80.077
▼ 56,1%
Eigen vermogen
€ 417.339
▲ 1,2%
Balanstotaal
€ 1,8 mln
▼ 7,9%
Werknemers op 31-12-2025
5
▼ 37,5%
Opbouw van de scoreverhoogt risico1 zetelwijziging in 24 maandenverlaagt risicoLiquiditeit 1,09, liquide middelen € 672.938Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 22-07-2026)Opgericht in 2000Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
85 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 40% van de microbedrijven in de sector reisbureaus (NACE 79)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 48+2
eigen vermogen 22,9% van het balanstotaal
Liquiditeit 55-3
kortlopende schulden 76,3% · geldmiddelen 36,9%
Rentabiliteit 58-22
rendement op activa 4,4%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,3% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 3 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (1.004 ondernemingen, NACE 79, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,1%laagste waarde 01-2025: 0,1%● gelijk tegenover 12-2024laagste waarde 02-2025: 0,1%● gelijk tegenover 01-2025laagste waarde 03-2025: 0,1%● gelijk tegenover 02-2025 04-2025: 0,1%● gelijk tegenover 03-2025 05-2025: 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: 0,1%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: 0,2%▲ +0,1 procentpunt tegenover 06-2025 08-2025: 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 07-2025 09-2025: 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,1%● gelijk tegenover 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 0,3%▲ +0,2 procentpunt tegenover 09-2026hoogste waarde 11-2026: 0,3%● gelijk tegenover 10-2026hoogste waarde
Krediet tot € 35.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is krap, met een liquiditeitsratio van 1,09 (1,1 in 2024), onder de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 76,3% en de geldmiddelen 36,9% van het balanstotaal. Van het actief is 77,1% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 79, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 36% van hen, de liquiditeit beter dan bij 43%, de rentabiliteit beter dan bij 43% en de groei beter dan bij 40%.

De faillissementskans is berekend op 02-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · 1 zetelwijziging in 24 maanden
Staatsblad
verlaagt risico · Liquiditeit 1,09, liquide middelen € 672.938
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 22-07-2026)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Opgericht in 2000
Ondernemingen die zo lang bestaan, gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest uiterlijk op 31-07-2026 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 22-07-2026, 9 dagen voor het einde van de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2025
9 dagen voor het einde van de termijn
2024
1 dag voor het einde van de termijn
2023
36 dagen voor het einde van de termijn
2022
24 dagen voor het einde van de termijn
2021
38 dagen voor het einde van de termijn
2020
30 dagen voor het einde van de termijn
2019
31 dagen voor het einde van de termijn
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 24 dagen voor het einde van de termijn neer. In de sector (NACE 79) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 7 dagen voor het einde van de termijn, en 35% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026. De jaarrekening moet uiterlijk op 31-07-2027 neergelegd zijn. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 7 juli neer (5 van de laatste 5 jaarrekeningen werden neergelegd tot 30 dagen voor of na die datum).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Lopende termijn
03-11-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Opvallend

  • Let op: Resultaat daalde in 2025van € 182.439 naar € 80.077 ▼ 56,1% Bekijk
  • Positief: 4de grootste bedrijf op balanstotaal in Genepiën, sector Administratieve en ondersteunende dienstenin de Checked-ranglijsten nr. 4 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2018jaarrekening telkens binnen de termijn 8 jaar Bekijk
  • Positief: 8 jaar op rij winstwinst in boekjaar 2025: € 80.077 8 jaar Bekijk

Recente wijzigingen

  1. · Staatsblad-akte Zetelverplaatsing van Forest naar Genappe
  2. · Staatsblad-akte Ontslag: Olivier KINABLE (bestuurder en gedelegeerd bestuurder)Benoeming: JACS HOLDING (bestuurder) · Vaste vertegenwoordiger: Jean de Wouters d'Oplinter
  3. · Staatsblad-akte Kapitaalvermindering van € 74.994 tot € 70.006Functiewijziging: KINABLE Olivier, van bestuurder naar enig bestuurder · Ontslag: DE BACKER Chantal (bestuurder)
Alle 17 gebeurtenissen

Vergelijkbare ondernemingen

Deze ondernemingen hebben dezelfde hoofdactiviteit als ACTIVE GOLFTRAVEL: activiteiten van reisbureaus (NACE 79110). Ze zijn vergelijkbaar in omvang en leeftijd: balanstotaal tussen € 1,7 mln en € 2,5 mln, opgericht tussen 1997 en 2004.

OndernemingBalanstotaalBrutomarge
ACTIVE GOLFTRAVEL Genappe€ 1,8 mln€ 0,4 mln
WHITE SUN Lanaken€ 1,8 mln€ 0,4 mln
VOYAGES LAURENCE Comines-Warneton€ 1,9 mln€ 0,5 mln
CORSICA TRAVEL Enghien€ 1,7 mln€ 0,5 mln
Logeren in Vlaanderen Leuven€ 1,7 mln€ 0,6 mln
HET REISWINKELTJE Roeselare€ 2,5 mln€ 0,4 mln
HERBOTS REIZEN Herk-de-Stad€ 2,0 mln€ 0,5 mln
Volledige vergelijking

Kerngegevens van ACTIVE GOLFTRAVEL

Wat is het ondernemingsnummer van ACTIVE GOLFTRAVEL?
Het ondernemingsnummer van ACTIVE GOLFTRAVEL is 0471.548.276. Het btw-nummer is hetzelfde nummer met BE ervoor: BE 0471.548.276.
Waar is ACTIVE GOLFTRAVEL gevestigd?
De zetel is gevestigd op Rue Emile François 31, 1474 Genappe.Ondernemingsgegevens
Wat doet ACTIVE GOLFTRAVEL?
De hoofdactiviteit volgens de KBO is activiteiten van reisbureaus (NACE 79110).
Wat is de rechtsvorm van ACTIVE GOLFTRAVEL?
De rechtsvorm van ACTIVE GOLFTRAVEL is Naamloze vennootschap (NV).
Wanneer werd ACTIVE GOLFTRAVEL opgericht?
ACTIVE GOLFTRAVEL werd opgericht op 29-03-2000.
Is ACTIVE GOLFTRAVEL nog actief?
Ja, ACTIVE GOLFTRAVEL staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Hoeveel werknemers heeft ACTIVE GOLFTRAVEL?
ACTIVE GOLFTRAVEL had in boekjaar 2025 gemiddeld 4,8 voltijdse equivalenten, volgens de neergelegde jaarrekening.Financieel
Wat is de omzet van ACTIVE GOLFTRAVEL?
De omzet in boekjaar 2025 is ≈ € 1,0 mln. Dit cijfer is geschat op basis van de brutomarge van € 425.652 en van 2.281 vergelijkbare ondernemingen van dezelfde grootte. Het ligt waarschijnlijk tussen € 600.000 en € 1,7 mln. Het is een ruwe schatting. In boekjaar 2023 bedroeg de omzet € 6,0 mln.
Maakt ACTIVE GOLFTRAVEL winst?
In boekjaar 2025 boekte ACTIVE GOLFTRAVEL een winst van € 80.077.
Waar vind ik de jaarrekening van ACTIVE GOLFTRAVEL?
ACTIVE GOLFTRAVEL legde 25 jaarrekeningen neer bij de Nationale Bank van België, de laatste over boekjaar 2025.
Wanneer moet ACTIVE GOLFTRAVEL de volgende jaarrekening neerleggen?
ACTIVE GOLFTRAVEL moet de jaarrekening over boekjaar 2026 uiterlijk op 31-07-2027 neerleggen.Tijdlijn

Volgende stappen

Bekijk hoe klanten, leveranciers en banken uw eigen onderneming zien en wat u eerst verbetert.

Bewaar deze onderneming met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.