Ga naar inhoud

Act de Présence

Actief
BVBAopgericht 201213 jaar actiefKragendijk 249, 8300 Knokke-Heist, BelgiëKBO/BCE: BE 0849.948.840
Samenvatting

Act de Présence is actief sinds 2012 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een negatief eigen vermogen (-€ 36.166) en een nettoresultaat van -€ 20.372. De cijfers schommelen te sterk van jaar tot jaar voor een betrouwbare trendprojectie. De solvabiliteit is beter dan 10% van 13.394 sectorgenoten (NACE 46, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 1,1% (laag).

Overzicht

Activiteit
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
NACE 46190
1 vestiging
Schaal
€ 62.086balanstotaal 2025
Eigen vermogen
-€ 36.166
Verlies
-€ 20.372
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
54 Aanvaardbaar Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
1,1%
Structuur
Jaarrekening 1 dag vroeg0 van 2 akten gelezen
Waarom 54verhoogt risicoBegrensd op 59: negatief eigen vermogenVerlies € 20.372 (boekjaar 2025)Negatief eigen vermogen -€ 36.166verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 62.086Liquiditeit 10,83, liquide middelen € 14.803Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
54 / 100
Aanvaardbaar
Kans in deze klasse: 1,5% tot 4,2%
Financieel beter dan 24% van de sectorgenoten (NACE 46, micro)
Negatief eigen vermogen begrenst de score op 59. Elk signaal dat meeweegt staat bij Signalen.
Financiële sterkte · streepje = 2024
Zwak
Solvabiliteit 0-8
eigen vermogen -58,3% van het balanstotaal
Liquiditeit 80+25
kortlopende schulden 9,1% · geldmiddelen 23,8%
Rentabiliteit 0-100
rendement op activa -32,8%
Faillissementskans, 12 maanden
1,1% Laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 1 op 100 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,4% (26.873 ondernemingen, NACE 46, micro)
Verloop 24 maanden 11-2024: 0,4% 12-2024: 0,4%● gelijk t.o.v. 11-2024 01-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 12-2024 02-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 01-2025 03-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 02-2025 04-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2025 05-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2025laagste waarde 06-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2025laagste waarde 07-2025: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 06-2025 08-2025: 0,4%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 07-2025 09-2025: 0,4%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,5%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2025 11-2025: 1,1%▲ +0,6 procentpunt t.o.v. 10-2025 12-2025: 1,1%● gelijk t.o.v. 11-2025hoogste waarde 01-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 12-2025hoogste waarde 02-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 01-2026hoogste waarde 03-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 02-2026hoogste waarde 04-2026: 1,1%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 1,0%▼ -0,1 procentpunt t.o.v. 04-2026 06-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 06-2026 08-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 07-2026 09-2026: 1,0%● gelijk t.o.v. 08-2026 10-2026: 1,1%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 09-2026
Geen krediet op open rekening
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 10,83 tegenover 3,01 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 9,1% en geldmiddelen: 23,8% van het balanstotaal), maar het eigen vermogen is negatief.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 46, micro): beter dan 6% op solvabiliteit, 82% op liquiditeit, 6% op rentabiliteit en 4% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 14-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verhoogt risico · Verlies € 20.372 (boekjaar 2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 62.086
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen -€ 36.166
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Liquiditeit 10,83, liquide middelen € 14.803
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Negatief eigen vermogen
De jaarrekening over 2025 toont negatief eigen vermogen en een nettoverlies.
NBB · jaarrekening 2025
Eigen vermogen per boekjaar
19202122232425
2019 tot 2025 · laatste jaar -€ 36.166
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-03-2025 moest tegen 31-10-2025 zijn neergelegd en werd neergelegd op 30-10-2025, 1 dag voor de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
1 dag vroeg
2024
3 dagen vroeg
2023
5 dagen vroeg
2022
6 dagen vroeg
2021
3 dagen vroeg
2020
5 dagen te laat
2019
op de dag
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 7 jaarrekeningen gemiddeld 2 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 46) voor boekjaar 2024 is 3 dagen voor de termijn, en 39% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het boekjaar dat op 31-03-2026 afsloot, moet uiterlijk op 31-10-2026 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat. De onderneming legt meestal rond 28 oktober neer (5 van de laatste 5 neergelegde jaren binnen 30 dagen daarvan).
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
31-03-2026 einde boekjaar14-10-2026 vandaag31-10-2026 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken vanaf 2021.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Liquiditeit meer dan verdrievoudigdliquiditeit 10,83
  3. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2024 · microschema

Opvallend

  • Risico: Negatief eigen vermogenboekjaar 2025: schulden groter dan bezittingen -€ 36.166 Bekijk
  • Let op: Bij de zwakste 10% op eigen vermogensectormediaan € 57.146 · 13.424 bedrijven -€ 36.166 Bekijk
  • Positief: Op tijd neergelegd sinds boekjaar 2021jaarrekening telkens binnen de termijn 5 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 62.086
Verlies
-€ 20.372
Solvabiliteit
-58,3%
Balanstotaal▼ 33,1%
Nettoresultaat
20192025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
18
Sinds
2015
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-10-2026
  1. 31-03-2024Terug winstgevend
  2. 31-03-2024Liquiditeit meer dan maal 7
  3. 26-10-2023Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BVBA
Activiteit
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandelNACE 46190
Opgericht
26-10-2012
Boekjaar eindigt
31-03
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.