A - Services
Open faillissementFinancieel · boekjaar 2022, microschema
Jaarrekening 2022 neergelegd op 29-06-2023 PDF alle 46 neerleggingen
Omzet
≈ € 26.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 12.000 en € 62.000
Totaal activa
€ 25.825▲ 28,6%
2021 · € 20.087
Nettoresultaat
€ 284▼ 71,9%
2021 · € 1.011
Werkkapitaal
-€ 23.645▲ 13,7%
2021 · -€ 27.389
Meerjarenoverzicht
2018 tot 2022, 5 boekjarenBedrijfsresultaat
€ 308
▼ 70,2%
2022
20182022
Nettoresultaat
€ 284
▼ 71,9%
2022
20182022
Eigen vermogen
-€ 19.143
▲ 1,5%
2022
20182022
Totaal activa
€ 25.825
▲ 28,6%
2022
20182022
Schulden
€ 44.968
▲ 13,8%
2022
20182022
Werkkapitaal
-€ 23.645
▲ 13,7%
2022
20182022
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig
ongunstig
Post20182019202020212022
Bedrijfsresultaat-€ 4.133-€ 957€ 169▼ 82,3%€ 1.032▲ 511%€ 308▼ 70,2%
Nettoresultaat-€ 4.148-€ 942€ 148▼ 84,3%€ 1.011▲ 583%€ 284▼ 71,9%
Eigen vermogen-€ 21.528--€ 20.586▲ 4,4%-€ 20.438▲ 0,7%-€ 19.427▲ 4,9%-€ 19.143▲ 1,5%
Totaal activa€ 46.158-€ 47.484▲ 2,9%€ 24.681▼ 48,0%€ 20.087▼ 18,6%€ 25.825▲ 28,6%
Schulden€ 67.686-€ 68.070▲ 0,6%€ 45.119▼ 33,7%€ 39.514▼ 12,4%€ 44.968▲ 13,8%
Werkkapitaal-€ 37.773--€ 34.290▲ 9,2%-€ 31.271▲ 8,8%-€ 27.389▲ 12,4%-€ 23.645▲ 13,7%
Het bedrijfsresultaat van 2022 is 70% lager dan in 2021.
Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.
Balanssamenstelling
2022 in kleur, 2021 als grijze balk eronder
Activa € 25.825
Vaste activa
€ 5.476 ▼ 31,2%
Vlottende activa
€ 20.349 ▲ 67,8%
Passiva
Eigen vermogen-€ 19.143
Schulden€ 44.968
Het eigen vermogen is negatief. De schulden (€ 44.968) zijn groter dan het balanstotaal (€ 25.825).
Kerncijfers en ratio's
EBITDA
€ 3.207▼
2021 · € 3.903
Cashflow
€ 3.183▼
2021 · € 3.882
Solvabiliteit
-74,1%▲
2021 · -96,7%
Liquiditeit
0,46▲
2021 · 0,31
ROA
1,1%▼
2021 · 5,0%
Rentedekking
meer dan 100
2021 · meer dan 100
Schulden ≤ 1 jaar
€ 43.994▲
2021 · € 39.514
De schuldgraad ontbreekt omdat het eigen vermogen negatief is. Schulden gedeeld door een negatief eigen vermogen zeggen niets.
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.
Investeringen
| Post | 2021 | 2022 |
|---|---|---|
| Materiële vaste activa | - | € 413 |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar | € 2.871 | € 2.899 |
Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2021 tot 2022 (staat van de vaste activa)
Subsidies en steun
Vlaamse overheid
2022 tot 2024 · 3 vermeldingen · € 465 toegekend · € 465 uitbetaald| Jaar | Vermeldingen | Toegekend | Uitbetaald |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1 | € 135 | € 135 |
| 2023 | 1 | € 183 | € 183 |
| 2022 | 1 | € 147 | € 147 |
Jaarrekening
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630 | € 2.762 | € 2.871 | € 2.871 | € 2.871 | € 2.899 | ▲ 1,0% |
| Andere bedrijfskosten640/8 | - | - | - | € 156 | € 159 | ▲ 1,9% |
| Bruto bedrijfsmarge9900 | -€ 1.222 | € 3.980 | € 3.195 | € 4.059 | € 3.366 | ▼ 17,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901 | -€ 4.133 | € 957 | € 169 | € 1.032 | € 308 | ▼ 70,2% |
| Financiële kosten65/66B | - | - | - | € 21 | € 24 | ▲ 14,3% |
| Recurrente financiële kosten65 | € 15 | € 15 | € 21 | € 21 | € 24 | ▲ 14,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903 | -€ 4.148 | € 942 | € 148 | € 1.011 | € 284 | ▼ 71,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 4.148 | € 942 | € 148 | € 1.011 | € 284 | ▼ 71,9% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905 | -€ 4.148 | € 942 | € 148 | € 1.011 | € 284 | ▼ 71,9% |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activa | ||||||
| Totaal activa20/58 | € 46.158 | € 47.484 | € 24.681 | € 20.087 | € 25.825 | ▲ 28,6% |
| Vaste activa21/28 | € 16.245 | € 13.704 | € 10.833 | € 7.962 | € 5.476 | ▼ 31,2% |
| Materiële vaste activa22/27 | € 16.245 | € 13.704 | € 10.833 | € 7.962 | € 5.476 | ▼ 31,2% |
| Installaties, machines en uitrusting23 | - | - | - | € 7.962 | € 5.476 | ▼ 31,2% |
| Vlottende activa29/58 | € 29.913 | € 33.780 | € 13.848 | € 12.125 | € 20.349 | ▲ 67,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41 | € 20.819 | € 15.975 | € 4.292 | € 4.463 | € 8.704 | ▲ 95,0% |
| Handelsvorderingen40 | - | - | - | € 1.815 | - | - |
| Overige vorderingen41 | - | - | - | € 2.648 | € 8.704 | ▲ 229% |
| Liquide middelen54/58 | € 1.594 | € 12.405 | € 4.756 | € 4.662 | € 3.145 | ▼ 32,5% |
| Overlopende rekeningen490/1 | - | - | - | € 3.000 | € 8.500 | ▲ 183% |
| Passiva | ||||||
| Totaal passiva10/49 | € 46.158 | € 47.484 | € 24.681 | € 20.087 | € 25.825 | ▲ 28,6% |
| Eigen vermogen10/15 | -€ 21.528 | -€ 20.586 | -€ 20.438 | -€ 19.427 | -€ 19.143 | ▲ 1,5% |
| Inbreng10/11 | € 18.600 | € 18.600 | € 18.600 | € 18.600 | € 18.600 | = |
| Reserves13 | € 5.005 | € 5.005 | € 5.005 | € 5.005 | € 5.005 | = |
| Onbeschikbare reserves130/1 | - | - | - | € 1.860 | € 1.860 | = |
| Overige1319 | - | - | - | € 1.860 | € 1.860 | = |
| Beschikbare reserves133 | - | - | - | € 3.145 | € 3.145 | = |
| Overgedragen winst (verlies)14 | -€ 45.133 | -€ 44.191 | -€ 44.043 | -€ 43.032 | -€ 42.748 | ▲ 0,7% |
| Schulden17/49 | € 67.686 | € 68.070 | € 45.119 | € 39.514 | € 44.968 | ▲ 13,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar42/48 | € 67.686 | € 68.070 | € 45.119 | € 39.514 | € 43.994 | ▲ 11,3% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen46 | - | - | - | € 7.445 | € 13.298 | ▲ 78,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45 | - | - | - | € 1.077 | - | - |
| Belastingen450/3 | - | - | - | € 1.077 | - | - |
| Overige schulden47/48 | - | - | - | € 30.992 | € 30.696 | ▼ 1,0% |
| Overlopende rekeningen492/3 | - | - | - | - | € 974 | - |
| Post | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | Verschil |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Winst (verlies) van het boekjaar9904 | -€ 4.148 | € 942 | € 148 | € 1.011 | € 284 | ▼ 71,9% |
| + Afschrijvingen en waardeverminderingen630 | € 2.762 | € 2.871 | € 2.871 | € 2.871 | € 2.899 | ▲ 1,0% |
| Kasstroom uit de werking (benadering) | -€ 1.386 | € 3.813 | € 3.019 | € 3.882 | € 3.183 | ▼ 18,0% |
| Investeringen in vaste activa (benadering) | - | -€ 330 | € 0 | € 0 | -€ 413 | - |
| Verandering liquide middelen | - | € 10.811 | -€ 7.649 | -€ 94 | -€ 1.517 | ▼ 1.514% |
Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.
Laatste 10 van 46 neerleggingen bij de Nationale Bank
| Boekjaar | Type | Neerlegging | Referentie | Document |
|---|---|---|---|---|
| 31-12-2022 | microschema | 29-06-2023 | 2023-00184065 | |
| 31-12-2021 | microschema | 18-07-2022 | 2022-20200947 | |
| 31-12-2020 | microschema | 22-07-2021 | 2021-38200555 | |
| 31-12-2019 | microschema | 06-07-2020 | 2020-27200531 | |
| 31-12-2018 | microschema | 29-06-2019 | 2019-26500388 | |
| 31-12-2017 | microschema | 17-07-2018 | 2018-34200344 | |
| 31-12-2016 | microschema | 28-06-2017 | 2017-23300137 | |
| 31-12-2015 | verkort schema | 13-07-2016 | 2016-30700449 | |
| 31-12-2014 | verkort schema | 11-08-2015 | 2015-40800146 | |
| 31-12-2013 | verkort schema | 24-06-2014 | 2014-20600062 |