Ga naar inhoud

8'FINITY INVEST

Actief
BVopgericht 20242 jaar actiefRue des Ronces 35, 6110 Montigny-le-Tilleul, BelgiëKBO/BCE: BE 1011.241.925
Samenvatting

8'FINITY INVEST is actief sinds 2024 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 11.176 en een nettoresultaat van € 12.491. De solvabiliteit is beter dan 74% van 2.793 sectorgenoten (NACE 93, boekjaar 2025). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Activiteit
Overige sportactiviteiten, n.e.g.
NACE 93199
1 vestiging
Schaal
€ 18.587balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 11.176
Winst
€ 12.491
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
94 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Structuur
Jaarrekening 17 dagen vroeg0 van 1 akte gelezen
Waarom 94verhoogt risicoOmvang: balanstotaal € 18.587Opgericht in 2024verlaagt risicoSector NACE 93Liquiditeit 2,07, liquide middelen € 6.341Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
94 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel beter dan 86% van de sectorgenoten (NACE 93, micro)
Financiële sterkte · streepje = 2024
Sterk
Solvabiliteit 85+74
eigen vermogen 60,1% van het balanstotaal
Liquiditeit 74+24
kortlopende schulden 39,9% · geldmiddelen 34,1%
Rentabiliteit 100+100
rendement op activa 67,2%
Faillissementskans, 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,3% (4.253 ondernemingen, NACE 93, micro)
Verloop 24 maanden 08-2025: 0,3% 09-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 08-2025 10-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 09-2025 11-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 10-2025 12-2025: 0,3%● gelijk t.o.v. 11-2025 01-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 12-2025 02-2026: 0,3%● gelijk t.o.v. 01-2026 03-2026: 0,4%▲ +0,1 procentpunt t.o.v. 02-2026 04-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 03-2026 05-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 04-2026 06-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 05-2026 07-2026: 0,4%● gelijk t.o.v. 06-2026hoogste waarde 08-2026: 0,2%▼ -0,2 procentpunt t.o.v. 07-2026laagste waarde 09-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 08-2026laagste waarde 10-2026: 0,2%● gelijk t.o.v. 09-2026laagste waarde
Krediet tot € 1.000 op 30 dagen aanvaardbaar
Liquiditeit ruim (liquiditeitsratio 2,07 tegenover 0,61 in 2024, boven de gangbare 1,5; kortlopende schulden: 39,9% en geldmiddelen: 34,1% van het balanstotaal), en 39,9% van het actief is met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Hoe berekend

De klasse volgt uit de faillissementskans, op een schaal waarop 10 punten meer die kans ongeveer halveren:

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

Waar de onderneming binnen haar klasse staat, hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van hoe ze het doet tegenover haar sectorgenoten (NACE 93, micro): beter dan 74% op solvabiliteit, 77% op liquiditeit, 94% op rentabiliteit en 99% op groei.

De faillissementskans werd berekend op 13-10-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026, dat de registers, de jaarrekening en het Staatsblad leest en leert uit eerdere Belgische faillissementen.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, houden hem hoogstens op Aanvaardbaar (59); twee ontbrekende jaarrekeningen op Zwak (44). Een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) houdt hem hoogstens op Kritiek (24).

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Vijf signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Sector NACE 93
KBO
verlaagt risico · Liquiditeit 2,07, liquide middelen € 6.341
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Omvang: balanstotaal € 18.587
Ondernemingen van deze omvang gaan vaker failliet; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Opgericht in 2024
Ondernemingen van deze leeftijd gaan vaker failliet dan oudere; hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van haar profiel.
KBO
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 moest tegen 31-07-2026 zijn neergelegd en werd neergelegd op 14-07-2026, 17 dagen voor de termijn.
NBB · 2 neerleggingen
Afwijking tegenover de termijn
2025
17 dagen vroeg
2024
17 dagen vroeg
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

Deze onderneming legde de voorbije 2 jaarrekeningen gemiddeld 17 dagen voor de termijn neer; de mediaan in de sector (NACE 93) voor boekjaar 2024 is 1 dag voor de termijn, en 42% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (2)
neutraal · Volgende termijn loopt nog
Het volgende boekjaar sluit af op 31-12-2026 en moet uiterlijk op 31-07-2027 zijn neergelegd. Er is vandaag niets te laat.
Wetboek van vennootschappen · zeven maanden
Positie in de lopende termijn
14-10-2026 vandaag31-12-2026 einde boekjaar31-07-2027 termijn
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Nagekeken sinds de oprichting in 2024.
KBO-publicaties · eigen dekking
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema
  2. Terug winstgevendnetto € 12.491
  3. Liquiditeit meer dan verdrievoudigdliquiditeit 2,07

Opvallend

  • Balanstotaal 20252 boekjaren neergelegd € 18.587 Bekijk
  • Actief sinds 2024opgericht 05-07-2024 2 jaar Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 18.587
Winst
€ 12.491
Solvabiliteit
60,1%
Balanstotaal▲ 99,8%
Nettoresultaat
20242025
Naar Financieel

Tijdlijn

Gebeurtenissen
4
Sinds
2025
Volgende jaarrekening
uiterlijk 31-07-2027
  1. 14-07-2025Jaarrekening neergelegd
Naar Tijdlijn

Ondernemingsgegevens

Vestigingen
1
Rechtsvorm
BV
Activiteit
Overige sportactiviteiten, n.e.g.NACE 93199
Opgericht
05-07-2024
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Bereikbaar voor e-facturen
Naar Ondernemingsgegevens

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.