Ga naar inhoud

2trade.com

Actief
BVopgericht 201115 jaar actiefProvinciebaan 261, 9620 Zottegem, BelgiëKBO/BCE: BE 0837.037.249
Samenvatting

2trade.com is actief sinds 2011, zonder insolventie- of waarschuwingssignalen in het Belgisch Staatsblad. Volgens de jaarrekening over 2025 had 2trade.com een eigen vermogen van € 1,6 mln en een nettoresultaat van -€ 54.451. Het eigen vermogen groeide sinds 2019 met gemiddeld ongeveer 9% per jaar. In 2025 daalde het met 3,3%. De solvabiliteit is hoger dan bij 92% van de 10.831 ondernemingen in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70, boekjaar 2025). De faillissementskans binnen 12 maanden is 0,2% (zeer laag).

Overzicht

Overzicht

Officiële gegevens

Bron: KBO
Status
Actief sinds 16-06-2011 Normale toestand
Activiteit
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies NACE 70200en 4 andere
Vestigingseenheden
2.200.440.842 9620 Zottegem, sinds 01-07-2011
2.343.623.433 8301 Knokke-Heist, sinds 03-04-2023
Einde boekjaar
31 maart
Peppol
Bereikbaar sinds 03-11-2025

Bestuur en eigendom

Bestuur
  • DE ROOVER JoBestuurder · sinds 16-05-2023

Financiële situatie

89 Uitstekend Checked score 2025
Faillissementskansbinnen 12 maanden
0,2%
Jaarrekening per 31-03-2025
Brutomarge
€ 13.752
▼ 64,1%
Omzet
≈ € 55.000
geschat
Verlies
€ 54.451
▲ 50,9%
Eigen vermogen
€ 1,6 mln
▼ 3,3%
Balanstotaal
€ 1,7 mln
▼ 3,3%
Personeel
≈ 0 VTE
geschat
  • Jaarrekening 2026 niet neergelegd, 5 dagen na de termijn
Opbouw van de scoreverhoogt risicoCijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 30-10-2025)verlaagt risicoOmvang: balanstotaal € 1,7 mlnSector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)Eigen vermogen € 1,6 mln (95,5% van het balanstotaal)Toon onderbouwing

Checked score

Score 2025
89 / 100
Uitstekend
Kans in deze klasse: minder dan 0,55%
Financieel sterker dan 44% van de microbedrijven in de sector hoofdkantoren en managementadvies (NACE 70)
Financiële sterkte · streepje: 2024
Gemiddeld
Solvabiliteit 100=
eigen vermogen 95,5% van het balanstotaal
Liquiditeit 53-17
kortlopende schulden 2,0% · geldmiddelen 2,5%
Rentabiliteit 23-26
rendement op activa -3,3%
Faillissementskans binnen 12 maanden
0,2% Zeer laag
0%0,5%1,5%4%10%≥ 25%

Ongeveer 2 op 1.000 vergelijkbare bedrijven gaan binnen 12 maanden failliet (schatting).

Sectormediaan 0,1% (48.544 ondernemingen, NACE 70, micro)
Verloop over 24 maanden 12-2024: 0,1% 01-2025: < 0,1%▼ -0,1 procentpunt tegenover 12-2024laagste waarde 02-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 01-2025laagste waarde 03-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 02-2025laagste waarde 04-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 03-2025laagste waarde 05-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 04-2025 06-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 05-2025 07-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 06-2025 08-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 07-2025 09-2025: < 0,1%● gelijk tegenover 08-2025 10-2025: 0,1%▲ +0,1 procentpunt tegenover 09-2025 11-2025: 0,1%● gelijk tegenover 10-2025 12-2025: 0,1%● gelijk tegenover 11-2025 01-2026: 0,1%● gelijk tegenover 12-2025 02-2026: 0,1%● gelijk tegenover 01-2026 03-2026: 0,1%● gelijk tegenover 02-2026 04-2026: 0,1%● gelijk tegenover 03-2026 05-2026: 0,1%● gelijk tegenover 04-2026 06-2026: 0,1%● gelijk tegenover 05-2026 07-2026: 0,1%● gelijk tegenover 06-2026 08-2026: 0,1%● gelijk tegenover 07-2026 09-2026: 0,1%● gelijk tegenover 08-2026 10-2026: 0,1%● gelijk tegenover 09-2026 11-2026: 0,2%▲ +0,1 procentpunt tegenover 10-2026hoogste waarde
Krediet tot € 140.000 op 30 dagen is aanvaardbaar
De liquiditeit is ruim, met een liquiditeitsratio van 21,81 (19,33 in 2024), boven de gangbare 1,5. De kortlopende schulden zijn 2% en de geldmiddelen 2,5% van het balanstotaal. Van het actief is 4,5% met schulden en voorzieningen gefinancierd.
Berekening

De klasse volgt uit de faillissementskans. 10 punten meer halveert die kans ongeveer.

75-100 Uitstekend minder dan 0,55%
60-74 Gezond 0,55% tot 1,5%
45-59 Aanvaardbaar 1,5% tot 4,2%
25-44 Zwak 4,2% tot 15,0%
0-24 Kritiek meer dan 15,0%

De plaats binnen de klasse hangt voor de helft af van de faillissementskans en voor de helft van de vergelijking met de sectorgenoten (NACE 70, micro). De solvabiliteit van de onderneming is beter dan bij 86% van hen, de liquiditeit beter dan bij 42%, de rentabiliteit beter dan bij 15% en de groei beter dan bij 34%.

De faillissementskans is berekend op 04-11-2026 met het faillissementsmodel van 2 oktober 2026. Het model steunt op de registers, de jaarrekening en het Staatsblad, en op eerdere Belgische faillissementen.

De kans steunt op de jaarrekening met balansdatum 31-03-2025.

Van de ondernemingen met een faillissementskans in de klasse zeer laag op 30-06-2025 ging 0,1% binnen twaalf maanden failliet.

Sommige feiten begrenzen de score, hoe klein de kans ook is. Bij negatief of nul eigen vermogen, een zwaar verlies, een afwijkende toestand in de KBO, één ontbrekende jaarrekening of een jaarrekening die meer dan 90 dagen te laat werd neergelegd, is de score hoogstens Aanvaardbaar (59). Bij twee ontbrekende jaarrekeningen is hij hoogstens Zwak (44). Bij een lopende gerechtelijke reorganisatie of het einde van de onderneming (faillissement, ontbinding, vereffening) is hij hoogstens Kritiek (24).

Kredietcheck voor een bedrag en termijn naar keuze

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

De scores en ratio's zijn berekeningen van Checked, geen kredietbeslissing.

Signalen

Zes signalen.
verlaagt risicoverhoogt risiconeutraal
verlaagt risico · Omvang: balanstotaal € 1,7 mln
Ondernemingen van deze omvang gaan minder vaak failliet. Hoeveel dat weegt, hangt af van de rest van het profiel van de onderneming.
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Cijfers over boekjaar 2025 (neergelegd op 30-10-2025)
NBB · jaarrekening
verlaagt risico · Sector Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70)
KBO
verlaagt risico · Eigen vermogen € 1,6 mln (95,5% van het balanstotaal)
NBB · jaarrekening
verhoogt risico · Aanhoudend verlies
Twee opeenvolgende verliesjaren (2024 en 2025); ook het eigen vermogen is lager. Kan wijzen op structurele druk op de rendabiliteit.
NBB · jaarrekening 2025
Nettoresultaat per boekjaar
19202122232425
2019 tot 2025 · laatste jaar -€ 54.451
neutraal · Laatste jaarrekening tijdig neergelegd
De jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31-03-2025 moest uiterlijk op 31-10-2025 neergelegd zijn. Ze werd neergelegd op 30-10-2025, 1 dag voor het einde van de termijn.
NBB · 10 neerleggingen
Afwijking van de termijn
2026
niet neergelegd
2025
1 dag voor het einde van de termijn
2024
30 dagen te laat
2023
op de dag
2022
4 dagen te laat
2021
18 dagen te laat
2020
25 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
streepje = mediaan van alle Belgische neerleggingenrondje = mediaan in de sector

De onderneming legde haar voorbije 6 jaarrekeningen gemiddeld 13 dagen na de termijn neer. In de sector (NACE 70) lag de mediaan voor boekjaar 2024 op 9 dagen voor het einde van de termijn, en 32% van die ondernemingen legde te laat neer.

Nagekeken zonder bevinding (1)
neutraal · Geen schrappingen in de KBO-publicaties
Dat geldt voor alle publicaties sinds 2021.
KBO-publicaties

Financieel

Financieel · boekjaar 2025, verkort schema

Jaarrekening 2025 neergelegd op 30-10-2025 PDF alle 13 neerleggingen

Omzet
≈ € 55.000
Geschat: waarschijnlijk tussen € 24.000 en € 140.000
Totaal activa
€ 1,7 mln▼ 3,3%
2024 · € 1,7 mln
Nettoresultaat
-€ 54.451▼ 50,9%
2024 · -€ 36.081
Werkkapitaal
€ 676.092▲ 1,4%
2024 · € 666.674
Meerjarenoverzicht
2019 tot 2025, 7 boekjaren
Bedrijfsresultaat
-€ 58.140
▼ 104% 2025
20192025
Nettoresultaat
-€ 54.451
▼ 50,9% 2025
laagste kwart van de sector
20192025
Eigen vermogen
€ 1,6 mln
▼ 3,3% 2025
hoogste kwart van de sector
20192025
Totaal activa
€ 1,7 mln
▼ 3,3% 2025
middelste helft van de sector
20192025
Schulden
€ 74.124
▼ 2,0% 2025
20192025
Werkkapitaal
€ 676.092
▲ 1,4% 2025
hoogste kwart van de sector
20192025
Solvabiliteit
95,5%
▼ 0,1pp 2025
hoogste kwart van de sector
20192025
Liquiditeit
21,81
▲ 2,48 2025
hoogste kwart van de sector
20192025
Rendabiliteit (ROA)
-3,3%
▼ 1,2pp 2025
laagste kwart van de sector
20192025
Alle cijfers per boekjaar
Elk cijfer met de verandering tegenover het boekjaar ervoor
gunstig ongunstig
Post2019202020212022202320242025
Bedrijfsresultaat€ 0,3 mln-€ 0,3 mln▼ 3,5%€ 0,3 mln▲ 15,8%€ 0,2 mln▼ 26,1%€ 0,3 mln▲ 10,3%-€ 0,03 mln-€ 0,06 mln▼ 104%
Nettoresultaat€ 0,2 mln-€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 3,4%€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 21,7%€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 25,5%€ 0,2 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 10,8%-€ 0,04 mlnonder de middelste helft van de sector-€ 0,05 mlnonder de middelste helft van de sector▼ 50,9%
Eigen vermogen€ 0,9 mln-€ 1,1 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 18,5%€ 1,3 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 19,0%€ 1,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 12,1%€ 1,7 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 11,9%€ 1,6 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 2,2%€ 1,6 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 3,3%
Totaal activa€ 1,0 mln-€ 1,3 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 28,4%€ 1,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 14,6%€ 1,7 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 14,3%€ 1,8 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 2,3%€ 1,7 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 3,2%€ 1,7 mlnbinnen de middelste helft van de sector▼ 3,3%
Schulden€ 0,08 mln-€ 0,2 mln▲ 143%€ 0,2 mln▼ 10,1%€ 0,2 mln▲ 30,5%€ 0,1 mln▼ 58,9%€ 0,08 mln▼ 21,2%€ 0,07 mln▼ 2,0%
Werkkapitaal€ 0,3 mln-€ 0,5 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 51,0%€ 0,7 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 45,4%€ 0,5 mlnboven de middelste helft van de sector▼ 32,6%€ 0,6 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 30,6%€ 0,7 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 11,8%€ 0,7 mlnboven de middelste helft van de sector▲ 1,4%
Solvabiliteit92,0%-84,9%boven de middelste helft van de sector▼ 7,1pp88,2%boven de middelste helft van de sector▲ 3,3pp86,5%boven de middelste helft van de sector▼ 1,7pp94,6%boven de middelste helft van de sector▲ 8,1pp95,6%boven de middelste helft van de sector▲ 1,0pp95,5%boven de middelste helft van de sector▼ 0,1pp
Liquiditeit6,20-6,66boven de middelste helft van de sector▲ 0,469,74boven de middelste helft van de sector▲ 3,073,80binnen de middelste helft van de sector▼ 5,9311,33boven de middelste helft van de sector▲ 7,5219,33boven de middelste helft van de sector▲ 8,0021,81boven de middelste helft van de sector▲ 2,48
Rendabiliteit (ROA)17,9%-13,5%binnen de middelste helft van de sector▼ 4,4pp14,3%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,8pp9,3%binnen de middelste helft van de sector▼ 5,0pp10,1%binnen de middelste helft van de sector▲ 0,8pp-2,1%onder de middelste helft van de sector▼ 12,2pp-3,3%onder de middelste helft van de sector▼ 1,2pp
boven binnen onder De sectorband is de middelste helft van de ondernemingen in Hoofdkantoor- en bedrijfsadvies (NACE 70). Een kwart van hen zit eronder, een kwart erboven. Per jaar tellen alleen jaarrekeningen in hetzelfde schema mee, en alleen als het er minstens 30 zijn.

Het bedrijfsresultaat van 2025 is een verlies van € 58.140, groter dan het verlies van € 28.518 in 2024. Dat is het laagste resultaat sinds 2019.

Omzet en EBIT-marge zijn niet gepubliceerd. In het verkort of microschema zijn ze niet verplicht. De getoonde omzet is een schatting uit de brutomarge.

Balanssamenstelling
2025 in kleur, 2024 als grijze balk eronder
Activa € 1,7 mln
Vaste activa € 943.799 ▼ 6,1%
Vlottende activa € 708.581 ▲ 0,8%
Passiva € 1,7 mln
Eigen vermogen € 1,6 mln ▼ 3,3%
Schulden € 74.124 ▼ 2,0%
Het aandeel van de schulden in het balanstotaal stijgt van 4,4% naar 4,5%. Het eigen vermogen en de schuld zijn lager.
Kerncijfers en ratio's
waarde 2025 · verandering tegenover 2024
EBITDA
€ 5.774▼
2024 · € 27.737
Cashflow
€ 9.463▼
2024 · € 20.174
Snelle liquiditeit
8,57▲
2024 · 7,92
Schuldgraad
0,05▲
2024 · 0,05
ROE
-3,5%▼
2024 · -2,2%
Rentedekking
0,98▼
2024 · 4,00
Schulden ≤ 1 jaar
€ 32.490▼
2024 · € 36.370
Schulden > 1 jaar
€ 35.000=
2024 · € 35.000
Belastingen
€ 1.153▲
2024 · € 1.037
Personeelskosten
€ 28
Groen betekent een gunstige beweging, ook wanneer het cijfer zelf daalt, zoals bij de schulden of de schuldgraad.

Investeringen

aanschaffingen van vaste activa
Post31-03-202231-03-202331-03-202431-03-2025
Materiële vaste activa€ 454.331€ 64.237€ 123.676€ 2.405
Afschrijvingen en waardeverminderingen van het jaar€ 95.120€ 58.620€ 56.256€ 63.914

Bron: toelichting bij de jaarrekeningen 2022 tot 2025 (staat van de vaste activa)

Subsidies en steun

Vlaamse overheid

2025 · 2 vermeldingen · € 655 toegekend · € 655 uitbetaald
Regelingen
1 vermelding · € 416 · € 416 uitbetaald · Vlaams Energie- en Klimaatagentschap
1 vermelding · € 239 · € 239 uitbetaald · Fonds voor Innoveren en Ondernemen
Jaarrekening
Neergelegde jaarrekening Zoals ingediend bij de NBB · 2025 tegenover 2024 · 52 posten
Balans Code20242025
Activa
Totaal activa20/58€ 1,7 mln€ 1,7 mln▼
Vaste activa21/28€ 1,0 mln€ 0,9 mln▼
Materiële vaste activa22/27€ 1,0 mln€ 0,9 mln▼
Terreinen en gebouwen22€ 0,8 mln€ 0,8 mln▼
Installaties, machines en uitrusting23€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼
Meubilair en rollend materieel24€ 0,04 mln€ 0,03 mln▼
Overige materiële vaste activa26€ 0,02 mln€ 0,01 mln▼
Vlottende activa29/58€ 0,7 mln€ 0,7 mln▲
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,4 mln€ 0,4 mln▲
Voorraden30/36€ 0,4 mln€ 0,4 mln▲
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,003 mln€ 0,03 mln▲
Handelsvorderingen40€ 0,001 mln€ 0,01 mln▲
Overige vorderingen41€ 0,001 mln€ 0,01 mln▲
Geldbeleggingen50/53-€ 0,2 mln
Liquide middelen54/58€ 0,3 mln€ 0,04 mln▼
Overlopende rekeningen490/1€ 0,005 mln€ 0,01 mln▲
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,7 mln€ 1,7 mln▼
Eigen vermogen10/15€ 1,6 mln€ 1,6 mln▼
Inbreng10/11€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Reserves13€ 1,7 mln€ 1,7 mln=
Onbeschikbare reserves130/1€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Statutair onbeschikbare reserves1311€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Belastingvrije reserves132€ 45€ 45=
Beschikbare reserves133€ 1,7 mln€ 1,7 mln=
Overgedragen winst (verlies)14-€ 0,04 mln-€ 0,09 mln▼
Schulden17/49€ 0,08 mln€ 0,07 mln▼
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,04 mln€ 0,04 mln=
Financiële schulden170/4€ 0,04 mln€ 0,04 mln=
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,04 mln€ 0,03 mln▼
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42€ 0,003 mln-
Handelsschulden44€ 0,01 mln€ 0,008 mln▼
Leveranciers440/4€ 0,01 mln€ 0,008 mln▼
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45€ 0,002 mln€ 0,003 mln▲
Belastingen450/3€ 0,002 mln€ 0,003 mln▲
Overige schulden47/48€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲
Overlopende rekeningen492/3€ 0,004 mln€ 0,007 mln▲
Resultaat Code20242025
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A€ 0,1 mln-
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62-€ 28
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 0,06 mln€ 0,06 mln▲
Andere bedrijfskosten640/8€ 0,01 mln€ 0,008 mln▼
Bruto bedrijfsmarge9900€ 0,04 mln€ 0,01 mln▼
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901-€ 0,03 mln-€ 0,06 mln▼
Financiële opbrengsten75/76B€ 418€ 0,01 mln▲
Recurrente financiële opbrengsten75€ 418€ 0,01 mln▲
Financiële kosten65/66B€ 0,007 mln€ 0,006 mln▼
Recurrente financiële kosten65€ 0,007 mln€ 0,006 mln▼
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903-€ 0,04 mln-€ 0,05 mln▼
Belastingen op het resultaat67/77€ 0,001 mln€ 0,001 mln▲
Winst (verlies) van het boekjaar9904-€ 0,04 mln-€ 0,05 mln▼
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905-€ 0,04 mln-€ 0,05 mln▼
Resultaatverwerking
Te bestemmen winst (verlies)9906-€ 0,04 mln-€ 0,09 mln▼
Overgedragen winst (verlies) van het vorige boekjaar14P€ 25-€ 0,04 mln▼

De toelichting bij deze jaarrekening telt 8 rubrieken, onder meer de staat van de activa en schulden, de uitsplitsing van de kosten en de rechten en verplichtingen. U vindt ze in de neergelegde jaarrekening (PDF).

Bron: Jaarrekening 2025 (PDF), neergelegd op 30-10-2025.

Post2019202020212022202320242025Verschil
Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten76A-----€ 117.368--
Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen62------€ 28-
Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa630€ 38.002€ 66.216€ 46.904€ 95.120€ 58.620€ 56.256€ 63.914▲ 13,6%
Andere bedrijfskosten640/8---€ 7.341€ 5.857€ 10.521€ 7.950▼ 24,4%
Bruto bedrijfsmarge9900€ 324.148€ 342.427€ 367.829€ 335.829€ 321.797€ 38.258€ 13.752▼ 64,1%
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies)9901€ 282.634€ 272.704€ 315.687€ 233.368€ 257.320-€ 28.518-€ 58.140▼ 104%
Financiële opbrengsten75/76B---€ 290€ 138€ 418€ 10.762▲ 26×
Recurrente financiële opbrengsten75€ 15€ 183€ 259€ 290€ 138€ 418€ 10.762▲ 26×
Financiële kosten65/66B---€ 4.499€ 1.233€ 6.943€ 5.920▼ 14,7%
Recurrente financiële kosten65€ 3.321€ 4.873€ 4.399€ 4.499€ 1.233€ 6.943€ 5.920▼ 14,7%
Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting9903€ 279.328€ 268.015€ 311.547€ 229.159€ 256.225-€ 35.044-€ 53.297▼ 52,1%
Belastingen op het resultaat67/77€ 95.928€ 90.828€ 95.925€ 68.619€ 78.392€ 1.037€ 1.153▲ 11,2%
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 183.400€ 177.187€ 215.622€ 160.540€ 177.833-€ 36.081-€ 54.451▼ 50,9%
Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar9905€ 183.400€ 177.187€ 215.622€ 160.540€ 177.833-€ 36.081-€ 54.451▼ 50,9%
Post2019202020212022202320242025Verschil
Activa
Totaal activa20/58€ 1,0 mln€ 1,3 mln€ 1,5 mln€ 1,7 mln€ 1,8 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln▼ 3,3%
Vaste activa21/28€ 0,7 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln€ 1,0 mln€ 0,9 mln▼ 6,1%
Materiële vaste activa22/27€ 0,7 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln€ 1,1 mln€ 1,1 mln€ 1,0 mln€ 0,9 mln▼ 6,1%
Terreinen en gebouwen22---€ 1,0 mln€ 1,0 mln€ 0,8 mln€ 0,8 mln▼ 4,1%
Installaties, machines en uitrusting23---€ 0,04 mln€ 0,05 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln▼ 8,8%
Meubilair en rollend materieel24---€ 0,009 mln€ 0,003 mln€ 0,04 mln€ 0,03 mln▼ 19,3%
Overige materiële vaste activa26---€ 0,04 mln€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0,01 mln▼ 44,5%
Vlottende activa29/58€ 0,4 mln€ 0,5 mln€ 0,8 mln€ 0,6 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln€ 0,7 mln▲ 0,8%
Voorraden en bestellingen in uitvoering3€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln▲ 3,6%
Voorraden30/36---€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln€ 0,4 mln▲ 3,6%
Vorderingen op ten hoogste één jaar40/41€ 0,06 mln€ 0,09 mln€ 0,09 mln€ 0,1 mln€ 0,02 mln€ 0,003 mln€ 0,03 mln▲ 921%
Handelsvorderingen40---€ 0,07 mln€ 0,001 mln€ 0,001 mln€ 0,01 mln▲ 12×
Overige vorderingen41---€ 0,03 mln€ 0,02 mln€ 0,001 mln€ 0,01 mln▲ 746%
Geldbeleggingen50/53------€ 0,2 mln-
Liquide middelen54/58€ 0,06 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,1 mln€ 0,2 mln€ 0,3 mln€ 0,04 mln▼ 85,2%
Overlopende rekeningen490/1---€ 0,006 mln€ 0,002 mln€ 0,005 mln€ 0,01 mln▲ 77,6%
Passiva
Totaal passiva10/49€ 1,0 mln€ 1,3 mln€ 1,5 mln€ 1,7 mln€ 1,8 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln▼ 3,3%
Eigen vermogen10/15€ 0,9 mln€ 1,1 mln€ 1,3 mln€ 1,5 mln€ 1,7 mln€ 1,6 mln€ 1,6 mln▼ 3,3%
Inbreng10/11€ 0,006 mln€ 0,006 mln-€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln€ 0,006 mln=
Reserves13€ 0,9 mln€ 1,1 mln€ 1,3 mln€ 1,5 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln=
Onbeschikbare reserves130/1---€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Statutair onbeschikbare reserves1311---€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln€ 0,002 mln=
Belastingvrije reserves132---€ 45€ 45€ 45€ 45=
Beschikbare reserves133---€ 1,5 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln€ 1,7 mln=
Overgedragen winst (verlies)14€ 406€ 13€ 15€ 25€ 25-€ 0,04 mln-€ 0,09 mln▼ 151%
Schulden17/49€ 0,08 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,2 mln€ 0,1 mln€ 0,08 mln€ 0,07 mln▼ 2,0%
Schulden op meer dan één jaar17€ 0,02 mln€ 0,1 mln€ 0,1 mln€ 0,07 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln=
Financiële schulden170/4---€ 0,07 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln€ 0,04 mln=
Schulden op ten hoogste één jaar42/48€ 0,06 mln€ 0,08 mln€ 0,08 mln€ 0,2 mln€ 0,06 mln€ 0,04 mln€ 0,03 mln▼ 10,7%
Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen42---€ 0,03 mln€ 0,03 mln€ 0,003 mln--
Financiële schulden43---€ 0,1 mln----
Kredietinstellingen430/8---€ 0,1 mln----
Handelsschulden44€ 0,03 mln€ 0,008 mln€ 0,01 mln€ 0,009 mln€ 0,005 mln€ 0,01 mln€ 0,008 mln▼ 24,5%
Leveranciers440/4---€ 0,009 mln€ 0,005 mln€ 0,01 mln€ 0,008 mln▼ 24,5%
Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten45---€ 0,006 mln€ 267€ 0,002 mln€ 0,003 mln▲ 35,8%
Belastingen450/3---€ 0,006 mln€ 267€ 0,002 mln€ 0,003 mln▲ 35,8%
Overige schulden47/48---€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln€ 0,02 mln▲ 2,9%
Overlopende rekeningen492/3---€ 0,002 mln€ 0,001 mln€ 0,004 mln€ 0,007 mln▲ 55,2%
Post2019202020212022202320242025Verschil
Winst (verlies) van het boekjaar9904€ 183.400€ 177.187€ 215.622€ 160.540€ 177.833-€ 36.081-€ 54.451▼ 50,9%
+ Afschrijvingen en waardeverminderingen630€ 38.002€ 66.216€ 46.904€ 95.120€ 58.620€ 56.256€ 63.914▲ 13,6%
Kasstroom uit de werking (benadering)€ 221.402€ 243.402€ 262.526€ 255.660€ 236.454€ 20.174€ 9.463▼ 53,1%
Investeringen in vaste activa (benadering)--€ 177.404-€ 33.083-€ 445.331-€ 64.237€ 48.916-€ 2.405-
Verandering liquide middelen-€ 111.619€ 77.379-€ 156.898€ 118.067€ 66.841-€ 238.633-

Een Belgische jaarrekening bevat geen kasstroomtabel. Deze rijen zijn daarom een benadering, afgeleid uit de resultatenrekening en de beweging van de balans.

Download als CSV

Historische waarneming

In juli 2024 hadden 2.686 ondernemingen hetzelfde profiel als 2trade.com nu. Twee jaar later bestond 93,7% nog en was 0,6% failliet.

  • Klein
  • 10 tot 20 jaar oud
  • solvabiliteit 30% of meer
  • klein verlies
93,7% bestond nog
5,4% stopte op een andere manier
0,6% ging failliet

Nog 0,3% is gestopt zonder precieze datum, mogelijk pas na die twee jaar.

Dat past bij de faillissementskans van 2trade.com zelf: 0,2% binnen 12 maanden.

Test van de methode

De methode is getest op de 497.446 ondernemingen van juli 2024. Elke onderneming kreeg het faillissementscijfer van hetzelfde profiel een jaar eerder, in juli 2023. Verwacht was dat 1,6% binnen 24 maanden failliet zou gaan. Werkelijk ging 1,7% failliet.

De ondernemingen in tien even grote groepen, van het laagste naar het hoogste verwachte cijfer
Groep Verwacht Werkelijk
1 0,2% 0,2%
2 0,3% 0,5%
3 0,5% 0,6%
4 0,7% 0,8%
5 0,9% 0,9%
6 1,3% 1,5%
7 1,6% 1,8%
8 1,8% 1,8%
9 3,0% 3,1%
10 5,6% 6,2%

Een onderneming die failliet ging, had in 74,5% van de vergelijkingen een hoger verwacht cijfer dan een onderneming die bleef bestaan. Het niveau hangt af van de conjunctuur. In een jaar met meer faillissementen dan het jaar ervoor is het werkelijke cijfer hoger dan het verwachte.

Dit is een waarneming over 2.686 ondernemingen, geen voorspelling voor 2trade.com. De sector telt niet mee, want in de KBO staat bij een gestopte onderneming geen sector meer. Per sector zouden vooral de overlevers meetellen, en dat geeft een te mooi beeld.

Laatste 10 van 13 neerleggingen bij de Nationale Bank
Boekjaar Type Neerlegging Referentie Document
31-03-2025 verkort schema 30-10-2025 2025-00554003 PDF
31-03-2024 verkort schema 30-11-2024 2024-00607751 PDF
31-03-2023 microschema 31-10-2023 2023-00503134 PDF
31-03-2022 microschema 04-11-2022 2022-20518677 PDF
31-03-2021 microschema 18-11-2021 2021-77900055 PDF
31-03-2020 microschema 25-11-2020 2020-72200366 PDF
31-03-2019 microschema 31-10-2019 2019-73100254 PDF
31-03-2018 microschema 29-10-2018 2018-70800601 PDF
31-03-2017 verkort schema 25-10-2017 2017-67600209 PDF
31-03-2016 verkort schema 24-10-2016 2016-65900309 PDF

Toon alle 13 neerleggingen

Bestuur & eigendom

Bestuurders

Bestuurders
1 bestuurder, laatste wijziging in 2024
DE ROOVER Jo
Bestuurder · sinds 16-05-2023 · vermeld in de jaarrekening 2025, neergelegd op 30-10-2025
Actief

Eigenaars en kapitaal

Kapitaalverrichtingen

Verloop van het kapitaal
  1. 19-06-2023 Omgezet in onbeschikbaar eigen vermogen · € 8.060

Mandaathistoriek

3 personen, 1 in functie
Toon
  • Bestuursorgaan
  • mandaat liep al vóór de eerste vermelding
  • einde niet gedateerd
Mandaten per persoon, met begin- en einddatum
Naam Functies en periodes
DE ROOVER Jo
  • Bestuurder, van 16-05-2023 tot heden
De Spiegeleer Kathelijn
  • Bestuurder, benoemd bij akte van 12-03-2024, tot 20-08-2024
Jozef De Roover
  • Zaakvoerder, tot 19-06-2023
  • Niet-statutair bestuurder, benoemd bij akte van 19-06-2023, niet meer vermeld in de jaarrekening 2025
Bestuur, naam en zetel op een datum bekijken →

Statuten

AandelensoortDe statuten bepalen welke soorten aandelen er zijn en welke rechten elke soort geeft.
186 aandelen
OverdrachtsbeperkingDeze regel zegt of aandeelhouders hun aandelen vrij mogen verkopen of eerst toestemming nodig hebben.
Helft overdrager,helft koper(s) naar evenredigheid verworven aantal bij meerdere kopers, elke overdracht onder levenden ten…

Statuten, akte van 19-06-2023

Netwerk & groep

2trade.com deelt geen bestuurder met een andere onderneming.

Verbindingen & netwerk

1 huidige bestuurder
Diepte

Het netwerk vertrekt bij de bestuurders van 2trade.com. Elke andere onderneming die zij besturen, is een knooppunt.

Deze onderneming Onderneming Bestuurder Aandeelhouderschap +N: nog niet getoonde verbindingen Klik op een knooppunt om verder te kijken, sleep om te schikken, zoom met het muiswiel.

Tijdlijn

Akten, neerleggingen en financiële mijlpalen

2025
30-10
NBB-neerlegging Jaarrekening 2025 neergelegdPDF
verkort schema · 1 dag voor het einde van de termijn
31-03
Financieel Zwakste boekjaarnetto -€ 54.451
Het nettoresultaat zakt naar -€ 54.451, het laagste van 2019 tot 2025.
2024
30-11
NBB-neerlegging Jaarrekening 2024 neergelegdPDF
verkort schema · 30 dagen te laat
20-08
Staatsblad-akte Ontslag: De Spiegeleer Kathelijn (bestuurder)
Kwijting bestuurder: De Spiegeleer Kathelijn4 punten ▸
  • Algemene vergadering, 30-06-2024
  • Bestuurder in functie, DE ROOVER Jozef
  • Ontslag bestuurder, De Spiegeleer Kathelijn
  • Kwijting bestuurder, De Spiegeleer Kathelijn
  • De akte bevat nog 1 ander punt.

Open de akte in het Staatsblad

12-03
Staatsblad-akte Benoeming: De Spiegeleer Kathelijn (bestuurder)
2 punten ▸
  • Algemene vergadering, 16-02-2024
  • Benoeming bestuurder, De Spiegeleer Kathelijn
  • De akte bevat nog 1 ander punt.

Open de akte in het Staatsblad

2023
31-10
NBB-neerlegging Jaarrekening 2023 neergelegdPDF
microschema · op de laatste dag van de termijn
19-06
Staatsblad-akte Functiewijziging: Jozef De Roover, van zaakvoerder naar niet-statutair bestuurder
“De inrichting,de uitbating en organisatie van één of meerdere…” · Kapitaalomzetting: statutair onbeschikbare eigen vermogensrekening7 punten ▸
  • Algemene vergadering, 16-05-2023
  • Doelwijziging, De inrichting,de uitbating en organisatie van één of meerdere koffiehuizen,loungebars,champagnebars,verbruikerssalons,tearooms,milkbars,cafés,dancings,bodega’s…
  • Kapitaalomzetting, statutair onbeschikbare eigen vermogensrekening
  • Ontslag bestuurder, Jozef De Roover (zaakvoerder)
  • Benoeming bestuurder, Jozef De Roover (niet-statutair bestuurder)
  • Statutaire zetel, Provinciebaan 261, 9620 Zottegem
  • Volmacht, Brigitte Vermeersch
  • De akte bevat nog 5 andere punten.

Open de akte in het Staatsblad

31-03
Financieel Liquiditeit meer dan verdubbeldliquiditeit 11,33
De liquiditeit stijgt van 3,80 naar 11,33. De schulden op korte termijn zakken van € 162.879 naar € 57.767.
2022
04-11
NBB-neerlegging Jaarrekening 2022 neergelegdPDF
microschema · 4 dagen te laat
2021
18-11
NBB-neerlegging Jaarrekening 2021 neergelegdPDF
microschema · 18 dagen te laat
31-03
Financieel Hoogste resultaat van 2019 tot 2025netto € 215.622 ▲21,7%
Het bedrijfsresultaat van € 315.687 en het nettoresultaat van € 215.622 zijn allebei een record.
2020
25-11
NBB-neerlegging Jaarrekening 2020 neergelegdPDF
microschema · 25 dagen te laat
Toon oudere gebeurtenissen
31-03
Financieel Eigen vermogen boven € 1 mlneigen vermogen € 1,1 mln ▲18,5%
Met winst in elk boekjaar sinds 2019 groeit het eigen vermogen tot € 1,1 mln.
2019
31-10
NBB-neerlegging Jaarrekening 2019 neergelegdPDF
microschema · op de laatste dag van de termijn
2018
29-10
NBB-neerlegging Jaarrekening 2018 neergelegdPDF
microschema · 2 dagen voor het einde van de termijn
2017
25-10
NBB-neerlegging Jaarrekening 2017 neergelegdPDF
verkort schema · 6 dagen voor het einde van de termijn
2016
24-10
NBB-neerlegging Jaarrekening 2016 neergelegdPDF
verkort schema · 7 dagen voor het einde van de termijn
2011
28-06
Staatsblad-akte OprichtingPDF
Financiële mijlpaalStaatsblad-akteNBB-neerleggingFinanciële mijlpalen staan op de afsluitdatum van het boekjaar, niet op de neerleggingsdatum.

Bronnen:Publicaties in het Belgisch StaatsbladNeerleggingen bij de Nationale Bank

Geschiedenis

2trade.com werd opgericht op 16 juni 2011.1 Het balanstotaal steeg van € 1,0 mln in 2019 tot € 1,7 mln in 2025.2

  1. 1Kruispuntbank van Ondernemingen
  2. 2Nationale Bank, jaarrekeningen 2019 en 2025

Ondernemingsgegevens

KBO-gegevens

Identiteit

Fiche in de KBO
Naam 2trade.com in het Nederlands
Ondernemingsnummer 0837.037.249
Rechtsvorm Besloten Vennootschap (BV)
Status Actief, normale toestand
Opgericht 16-06-2011
Type entiteit Rechtspersoon
DuurDe meeste vennootschappen bestaan voor onbepaalde duur, tot ze ontbonden worden.
Onbepaalde duur
akte van 19-06-2023
Statutaire naamDe vennootschap treedt volgens haar statuten onder deze naam op.

Zetel en vestigingen

Zetel Provinciebaan 261, 9620 Zottegem, België
Vestigingen 2TRADE.COM, Provinciebaan 261, 9620 Zottegem sinds 01-07-2011 · vestigingsnummer 2.200.440.842
DéliciJo, Zeedijk-Duinbergen 306-307, 8301 Knokke-Heist sinds 03-04-2023 · vestigingsnummer 2.343.623.433 47110 Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen

Activiteiten

NACEBEL 2025
70200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies hoofdactiviteit
41001 Algemene bouw van residentiële gebouwen
46213 Groothandel in ruwe plantaardige en dierlijke oliën en vetten
68110 Handel in eigen onroerend goed
81100 Diverse ondersteunende activiteiten ten behoeve van voorzieningen
Codes volgens NACEBEL 2008
70220 Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering hoofdactiviteit
41201 Algemene bouw van residentiële gebouwen
46213 Groothandel in ruwe plantaardige en dierlijke oliën en vetten
68100 Handel in eigen onroerend goed
81100 Diverse ondersteunende activiteiten ten behoeve van voorzieningen
DoelHet doel beschrijft de activiteiten die de vennootschap volgens haar statuten mag uitoefenen.
De inrichting,de uitbating en organisatie van één of meerdere koffiehuizen,loungebars,champagnebars,verbruikerssalons,tearooms,milkbars,cafés,dancings,bodega’s en tavernes,alsook…
26 activiteiten
  1. De inrichting,de uitbating en organisatie van één of meerdere koffiehuizen,loungebars,champagnebars,verbruikerssalons,tearooms,milkbars,cafés,dancings,bodega’s en tavernes,alsook alle drankgelegenheden allerhande al dan niet met alcoholhoudende dranken en sterke dranken. Evenals de mogelijke uitbating,inrichting en organisatie van wijnbars,wijn- en bierproeverijen,eetgelegenheden,restaurants,feestzalen,… kortom de uitoefening van alle activiteiten in de horecasector en het horecabedrijf in de ruimste zin van het woord,met uitsluiting van de activiteiten waarvoor een bijzondere erkenning is vereist,indien deze erkenning niet is verkregen.
  2. Alle traiteurdiensten en aanverwante activiteiten,zoals de verkoop van voorbereide maaltijden en alle toebehoren.
  3. De in- en uitvoer,de groot- en kleinhandel van alle voedingswaren en dranken.
  4. Het organiseren van allerhande feesten en alle andere activiteiten die daarmee rechtstreeks of onrechtstreeks verband houden.
  5. Verkoop aan de toog of via telefoon,fax,internet van eetwaren en dranken.
  6. Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte < 100 m²).
  7. Aankoop en verkoop,kleinhandel en groothandel,distributie,productie van brood en patisserie,snoepgoed,chocolade,pralines en dergelijke; voeding (kaas,vleeswaren,charcuterie,vis,klaargemaakte gerechten,soepen en delicatessen in het algemeen); groenten en fruit.
  8. De import en export van,de aan en verkoop van,de groot en kleinhandel in allerhande grondstoffen in de ruimste zin
  9. Het verlenen van advies in aankoop van allerhande grondstoffen,chemicaliën en ingrediënten,technische goederen,transport via de weg of over het water
  10. Het optreden als tussenpersoon in de handel,als zelfstandig vertegenwoordiger,commissionair,agent of andere tussenpersoon voor alle producten en diensten die wettelijk toegestaan zijn,met uitsluiting van deze waarvoor beperkende overheidsmaatregelen zijn uitgevaardigd
  11. Het onderzoek,de ontwikkeling,de vervaardiging of commercialisering van nieuwe producten,nieuwe vormen van technologie en hun toepassingen
  12. Het ontwikkelen,uitbaten,kopen,verkopen,in licentie nemen of geven van merken,octrooien en patenten
  13. Aanneming van algemene bouwwerken en oprichten van gebouwen en woningen voor alle gebruik in de ruimste zin
  14. Het aannemen en uitvoeren van alle soorten bouw,verbouwings en veranderingswerken
  15. Onderneming voor industriebouw,bouwwerken,dakwerken,gevelwerken en alle werkzaamheden in verband met het optrekken en oprichten van gebouwen,inbegrepen pleister en voegwerken,dakbedekkingswerkzaamheden,stukadoorswerken,metsel en bezettingswerken,betegelingwerken,betonwerken,bevloeringswerken,schilder en behangwerken,loodgieterij en schrijnwerkerij,alsmede alle werkzaamheden die betrekking hebben op de gehele of gedeeltelijke uitvoering van voltooiingswerken in de mate dat zij door onderaannemers uitgevoerd worden
  16. De aankoop,verkoop en verhuur van alle materialen en producten nodig in verband met bovenstaande activiteiten en dit in de meest uitgebreide zin
  17. Ontwerpen,aanleggen en onderhouden van tuinen,sportterreinen,parken,vijvers,wintertuinen en groene zones van zowel particulieren als bedrijven. Het ontwerpen en aanleggen van klinkers,tegels,kasseien en soortgelijke verhardingen; het snijden en snoeien van bomen
  18. De import en export van,de aan en verkoop van,de groot en kleinhandel in en alle overige handelsbemiddeling in nieuwe en tweedehandsauto’s,motorrijwielen,motorhomes,caravans,autobussen,touringcars,minibusjes en alle overige motorvoertuigen,inclusief voor bijzondere doeleinden (bvb. ambulances),alsook onderdelen,allerhande accessoires en overige toebehoren van motorvoertuigen,brandstoffen (inclusief LPG) voor auto’s en motorrijwielen,smeer en koelmiddelen,banden,enzovoort
  19. Het verwerven van participaties in eender welke vorm in alle bestaande of op te richten rechtspersonen en vennootschappen,het stimuleren,de planning,de coördinatie,de ontwikkeling van en de investering in rechtspersonen en vennootschappen waarin zij al of niet een participatie aanhoudt
  20. Het toestaan van leningen en kredietopeningen aan rechtspersonen en ondernemingen of particulieren onder om het even welke vorm; in dit kader kan zij zich ook borg stellen en alle handels en financiële operaties verrichten,behalve deze die wettelijk voorbehouden zijn aan kredietinstellingen
  21. Het beheren van vermogens van roerende en onroerende goederen,het aankopen,verkopen,ruilen,doen bouwen,doen verbouwen,onderhouden,verhuren,huren en verkavelen van onroerende goederen,alsmede alle handelingen die rechtstreeks of onrechtstreeks met dit voorwerp in verband staan en die van aard zijn de opbrengst van de roerende en onroerende goederen te bevorderen
  22. Het verlenen van bijstand,diensten en advies aan bedrijven,vennootschappen,verenigingen,private en/of overheidsinstellingen,op het vlak van management,marketing,organisatie,administratie,financiën,verkoop,productie en algemeen bestuur
  23. Managementadvies en opleidingscentrum in de breedste zin,inzake begeleiding,opleiding en training van gespecialiseerd technisch en commercieel personeel
  24. Het waarnemen en uitoefenen van de functie van zaakvoerder,bestuurder of vereffenaar in andere vennootschappen
  25. Het waarnemen van alle bestuurders en controleopdrachten,het uitoefenen van opdrachten en functies
  26. Overige zakelijke dienstverlening.
akte van 19-06-2023

Facturatie en betaling

Btw-nummer BE 0837.037.249
E-facturatie via Peppol
Bereikbaar via Peppol
Peppol-ID 0208:0837037249
Ander Peppol-ID 9925:BE0837037249
Ingeschreven 03-11-2025

Volg deze onderneming en u krijgt de volgende ochtend bericht als ze uit het Peppol-register verdwijnt.

Stand van het register op 5 november 2026 · Peppol Directory

Controleer de inhoudingsplicht Voor bouw- of schoonmaakwerk door deze onderneming gaat u vóór elke betaling na of u een deel van de factuur moet inhouden. Gebruik daarvoor het ondernemingsnummer 0837.037.249

Boekjaar en algemene vergadering

Jaarrekeningen bij de NBB
Boekjaareinde 31-03

Erkenningen · vergunningen · registraties

Voedselveiligheid, FAVV

1 vestiging
Knokke-Heistvestigingsnummer 2.343.623.433
2 vergunningen
Toelating · Detailhandel · sinds 01-05-2023
Toelating · Eetgelegenheid · sinds 01-05-2023

Bron: FAVV-AFSCA, open data, bijgewerkt op 26-10-2026

Omgevingsvergunningen

1 aanvraag in Vlaanderen sinds 2022 · 1 vergund
Verbouwen en/of uitbreiden met functiewijziging, maar zonder wijziging van het aantal woongelegenheden
Vergund op 09-12-2022ingediend 18-10-2022bevoegde overheid: Knokke-Heistproject 2022136083

Bron: Omgevingsloket Vlaanderen.

Vestigingen & vastgoed

Ligging
zetel vestiging Alle 2 vestigingseenheden op de kaart

Gebouwen en percelen op de adressen

Grondoppervlakte
5.339 m²
Gebouwvoetafdruk
440 m²
Volume, LiDAR
6.736 m³
Hoogste gebouw: 35,1 m.
Perceel (capakey) Regio Oppervlakte Gebouwen Hoogte / verdiepingen
41069B1438/00E000 Vlaanderen 5.016 m² 1 · 269 m² 8,8 m · 2
31337F0009/00_000 Vlaanderen 323 m² 1 · 171 m² 35,1 m · 11