Ga naar inhoud

105 OXFORD

Actief
BVopgericht 2025minder dan een jaar actiefRue de la Cathédrale 105, 4000 Liège, BelgiëKBO/BCE: BE 1030.743.576
Samenvatting

105 OXFORD is jonger dan twaalf maanden; er is nog geen publieke historiek om een faillissementskans op te berekenen. De jaarrekening over 2025 toont een eigen vermogen van € 1.465 en een nettoresultaat van -€ 35. De onderneming is actief sinds 2025 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventiesignalen. Wel staat er 1 administratieve registervermelding in het KBO (zie administratieve waarschuwingen).

Overzicht

Activiteit
“L’exploitation et la gestion de tout établissement pouvant se rattacher au secteur HORECA et…” (akte in het Frans)
Volgens de statuten, 7 activiteitenNog geen NACE-code in de KBO
Schaal
€ 3.781balanstotaal 2025
Eigen vermogen
€ 1.465
Verlies
-€ 35
Omzet niet gepubliceerd (microschema)
Gezondheid
56 Aanvaardbaar Checked score 2025
Te jong voor een faillissementskans
Structuur
Jaarrekening 2025 49 dagen te laat neergelegd
Signalenverhoogt risicoJonge ondernemingJaarrekening 2025 49 dagen te laat neergelegdAdministratieve waarschuwingen in de KBO-publicatiesToon onderbouwing

Checked score

Score 2025
56 / 100
Aanvaardbaar
Zonder faillissementskans: score uit de cijfers alleen
Financiële sterkte
Gemiddeld
Solvabiliteit 64
eigen vermogen 38,8% van het balanstotaal
Liquiditeit 68
kortlopende schulden 61,2% · geldmiddelen 39,7%
Rentabiliteit 35
rendement op activa -0,9%
Faillissementskans, 12 maanden

Deze onderneming is jonger dan 12 maanden. Er is nog geen publieke historiek om een betrouwbare inschatting op te bouwen, we tonen dan liever geen cijfer.

Kredietcheck voor een eigen bedrag en termijn

Toon het aanbevolen maximum en zie hoe het oordeel verandert met bedrag, termijn en voorschot.

Signalen

Drie signalen.
verhoogt risico
verhoogt risico · Jonge onderneming
Opgericht in 2025, minder dan een jaar geleden. Jonge ondernemingen gaan vaker failliet dan gevestigde; het risico is het hoogst tussen 2 en 8 jaar na de oprichting.
KBO · oprichtingsdatum
Leeftijd tegenover de risicozone
hoogste faalrisico 2 tot 8 jaar minder dan een jaar 0 10 jaar
verhoogt risico · Jaarrekening 2025 49 dagen te laat neergelegd
Het boekjaar afgesloten op 31-12-2025 was neer te leggen tegen 31-07-2026 en werd neergelegd op 18-09-2026, 49 dagen later. Bijna de helft (47%) van de Belgische ondernemingen legt te laat neer; van wie 1 tot 90 dagen te laat was, is vandaag 2,0% failliet, ontbonden of in een andere bijzondere rechtstoestand, tegenover 1,66% van alle neerleggers. Zo een vertraging telt niet mee in de score.
NBB · 1 neerlegging
Afwijking tegenover de termijn
2025
49 dagen te laat
← vóór de termijn na de termijn →
verhoogt risico · Administratieve waarschuwingen in de KBO-publicaties
1 publicatie van de FOD Economie over deze onderneming, zoals een schrapping van adres, jaarrekening of UBO, of de intrekking ervan.
KBO-publicaties
Publicaties
UBO-niet-conformiteit
  1. Jaarrekening neergelegdboekjaar 2025 · microschema ·…
  2. UBO-niet-conformiteitgebeurtenis 22-05-2026
  3. OprichtingOprichter · Kapitaal · Startkapitaal

Opvallend

  • Opgericht 11 maanden geledenopgericht 25-11-2025 11 maanden Bekijk
  • Balanstotaal 2025eerste neergelegde boekjaar € 3.781 Bekijk

Per onderwerp

Financieel

Boekjaar
2025
Balanstotaal
€ 3.781
Verlies
-€ 35
Solvabiliteit
38,8%
Naar Financieel

Ondernemingsgegevens

Rechtsvorm
BV
Opgericht
25-11-2025
Boekjaar eindigt
31-12
Peppol
Niet gevonden in de Peppol-lijst
Naar Ondernemingsgegevens

Statuten

Gelezen bepalingen
29
Jaarvergadering
Vierde donderdag van april om 18:00
Doel
“L’exploitation et la gestion de tout établissement pouvant se rattacher au secteur HORECA…” (akte in het Frans)
Naar Statuten

Kerngegevens van 105 OXFORD

Wat is het ondernemingsnummer van 105 OXFORD?
1030.743.576. In België is het btw-nummer het ondernemingsnummer met BE ervoor: BE 1030.743.576.
Waar is 105 OXFORD gevestigd?
De zetel is gevestigd op Rue de la Cathédrale 105, 4000 Liège.Ondernemingsgegevens
Wat is de rechtsvorm van 105 OXFORD?
Besloten Vennootschap (BV).
Wanneer werd 105 OXFORD opgericht?
Op 25-11-2025.
Is 105 OXFORD nog actief?
Ja, 105 OXFORD staat als actieve onderneming ingeschreven in de KBO.
Wat is de omzet van 105 OXFORD?
Niet vermeld in de verwerkte jaarrekeningen. In het verkort schema van kleine vennootschappen is de omzet niet verplicht.Financieel
Maakt 105 OXFORD winst?
In boekjaar 2025 boekte 105 OXFORD een verlies van € 35.
Waar vind ik de jaarrekening van 105 OXFORD?
105 OXFORD legde 1 jaarrekening neer bij de Nationale Bank van België, over boekjaar 2025.

Verder met deze onderneming

Uw eigen onderneming? Zie hoe klanten, leveranciers en banken haar bekijken en wat u eerst verbetert.

Onderzoekt u deze onderneming? Bewaar ze met de feiten van vandaag in een onderzoeksmap.