Bergstraat 24
14
nu geregistreerd
13
Maatschappelijke zetel
1
Vestiging
768 m²
bebouwde oppervlakte
Gedeeld adres
Op dit adres staan 14 actieve ondernemingen ingeschreven, tegenover een mediaan van één en 95% van de Belgische adressen op hoogstens vijf. Dat kan een kantoorgebouw, een postbusadres of een bedrijvencomplex zijn.
Inschrijvingen per jaar
Jaar waarin een onderneming zich op dit adres inschreef, huidige en vroegere samen. Uit het KBO-adresregister.
Gevestigde ondernemingen
- Bakkersgrond Maatschappelijke zetel · sinds 2023 1003959896
- Buitenbepleistering Joeri Maatschappelijke zetel · sinds 2013 0542635618
- Company X Maatschappelijke zetel · sinds 2014 0563523676
- DESOBO Maatschappelijke zetel · sinds 2022 0792197812
- Onderneming (natuurlijk persoon) Vestiging · sinds 2025 1021926573
- Elitso Maatschappelijke zetel · sinds 2020 0747629280
- Elitso Invest Maatschappelijke zetel · sinds 2017 0674937381
- FAST X Maatschappelijke zetel · sinds 2016 0645801056
- GROUP - J Maatschappelijke zetel · sinds 2016 0645761068
- Joboconstruct Maatschappelijke zetel · sinds 2017 0668950008
- Joeri Technics Maatschappelijke zetel · sinds 2015 0629700541
- Strivo Maatschappelijke zetel · sinds 2009 0818244290
- Strivo Invest Maatschappelijke zetel · sinds 2015 0632993690
- Topterra Maatschappelijke zetel · sinds 2019 0720852431
Over het gebouw
- Volume (3D/LiDAR)
- 3.979 m³
- Hoogte
- 9,7 m
- Grondoppervlakte gebouw
- 768 m²
- Perceeloppervlakte
- 9.151 m²
Bouwgegevens uit het kadaster en 3D-LiDAR; locatie via het BEST-adresregister. Occupatie, geen eigendom.
Bron: KBO (Kruispuntbank van Ondernemingen) · BOSA BEST · Kadaster/LiDAR. Laatst bijgewerkt: 27-09-2026.