Britselei 84
5
nu geregistreerd
5
Maatschappelijke zetel
257 m²
bebouwde oppervlakte
Inschrijvingen per jaar
Jaar waarin een onderneming zich op dit adres inschreef, huidige en vroegere samen. Uit het KBO-adresregister.
Gevestigde ondernemingen
- BABACAR Maatschappelijke zetel · sinds 2019 0737427850
- Notariële Bestuursvennootschap Natacha Stoop Maatschappelijke zetel · sinds 2020 0757468941
- Notariële Participatievennootschap Natacha Stoop Maatschappelijke zetel · sinds 2015 0633657052
- Notaris Natacha Stoop Maatschappelijke zetel · sinds 2020 0757507840
- OLIVIA WELLEKENS & NATACHA STOOP Maatschappelijke zetel · sinds 2001 0475358792
Over het gebouw
- Volume (3D/LiDAR)
- 5.439 m³
- Hoogte
- 29,4 m
- Grondoppervlakte gebouw
- 257 m²
- Perceeloppervlakte
- 257 m²
Bouwgegevens uit het kadaster en 3D-LiDAR; locatie via het BEST-adresregister. Occupatie, geen eigendom.
Bron: KBO (Kruispuntbank van Ondernemingen) · BOSA BEST · Kadaster/LiDAR. Laatst bijgewerkt: 26-09-2026.