Britselei 80
10
nu geregistreerd
7
Maatschappelijke zetel
3
Vestiging
153 m²
bebouwde oppervlakte
Gedeeld adres
Op dit adres staan 10 actieve ondernemingen ingeschreven, tegenover een mediaan van één en 95% van de Belgische adressen op hoogstens vijf. Dat kan een kantoorgebouw, een postbusadres of een bedrijvencomplex zijn.
Inschrijvingen per jaar
Jaar waarin een onderneming zich op dit adres inschreef, huidige en vroegere samen. Uit het KBO-adresregister.
Gevestigde ondernemingen
- DENISE ROELANTS Maatschappelijke zetel · sinds 2019 0717644107
- Eric Whitacre, Inc Vestiging · sinds 2025 1027819819
- Kwaliteitswet Maatschappelijke zetel · sinds 2022 0782608668
- NOORDERHUIS Maatschappelijke zetel · sinds 2019 0728737244
- Onderneming (natuurlijk persoon) Vestiging · sinds 2026 1039707267
- PlugPlug Travel Maatschappelijke zetel · sinds 2025 1024515582
- Travel-Company Maatschappelijke zetel · sinds 2007 0893083354
- Travel Venture Company Maatschappelijke zetel · sinds 2025 1027089646
- Zuiderhuis Maatschappelijke zetel · sinds 2013 0443491423
- Zuiderhuis Rondreizen Vestiging · sinds 2024 1004579807
Over het gebouw
- Wooneenheden / entiteiten
- 4
- Busnummers
- 4
- Volume (3D/LiDAR)
- 2.143 m³
- Hoogte
- 25,6 m
- Grondoppervlakte gebouw
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 384 m²
Bouwgegevens uit het kadaster en 3D-LiDAR; locatie via het BEST-adresregister. Occupatie, geen eigendom.
Bron: KBO (Kruispuntbank van Ondernemingen) · BOSA BEST · Kadaster/LiDAR. Laatst bijgewerkt: 26-09-2026.