M
M is actief sinds 2002 en het Belgisch Staatsblad bevat geen insolventie- of waarschuwingssignalen. De jaarrekening over 2024 toont een eigen vermogen van €934k en een nettoresultaat van €130k. Het eigen vermogen groeit met ~9,3% per jaar over de neergelegde boekjaren. De solvabiliteit is beter dan 79% van 1230 sectorgenoten (boekjaar 2024). De berekende faillissementskans over 12 maanden is 0,8% (laag).
| Eigen vermogen | €934k |
| Netto resultaat | €130k |
| Werknemers (VTE) | 5,7 |
| Beter dan sector | 79% |
Uitzonderlijk profiel, sterk op vrijwel elke as.
Alle 5 assen zijn berekend uit gegevens die Checked heeft ingelezen.
Hoe berekenen we dit?
De trend is een robuuste mediaan van alle paarsgewijze hellingen tussen de boekjaren (Theil-Sen), zodat één afwijkend jaar de lijn niet kan kapen. Voor strikt positieve reeksen rekenen we ook een loggroei-variant (samengestelde jaargroei) en kiezen we de variant die de cijfers het best beschrijft.
De zone rond de projectie is 1,8 × de mediane absolute afwijking van de trend, en verbreedt per jaar vooruit (×1 / ×1,6 / ×2,2), met een minimum van 8% van de laatste waarde. Dit is een indicatieve marge, géén statistisch betrouwbaarheidsinterval.
Een reeks waarvan de afwijkingen meer dan 35% van het niveau bedragen, is te volatiel: dan tonen we bewust géén projectie. Elke projectie veronderstelt ongewijzigd beleid en kent geen niet-publieke informatie (orderboek, contracten, financieringsrondes).
| Kengetal | Dit bedrijf | Sectormediaan | Positie in de sector |
|---|---|---|---|
| Solvabiliteit | 53,0% | 20,3% | |
| Nettoresultaat | €130k | €25k | |
| Eigen vermogen | €934k | €142k | |
| Bruto bedrijfsmarge | €573k | €215k | |
| Personeelskosten | €284k | €160k |
Cijfers per boekjaar en ratio's
| Boekjaar | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Neerlegging | verkort schema | verkort schema | verkort schema |
| Omzet | - | - | - |
| EBITDA | €278k | €187k | €175k |
| Nettoresultaat | €130k | €69k | €65k |
| Cashflow | €179k | €119k | €115k |
| Personeelskosten | €284k | €275k | €260k |
| Belastingen op het resultaat | €58k | €30k | €31k |
| Dividenden | €41k | - | - |
| Totaal activa | €1,76M | €1,60M | €1,68M |
| Eigen vermogen | €934k | €845k | €776k |
| Schulden | €828k | €755k | €907k |
| waarvan ≤ 1 jaar | €510k | €408k | €535k |
| waarvan > 1 jaar | €318k | €346k | €372k |
| Werkkapitaal | €1,09M | €983k | €887k |
| Werknemers (VTE) | 5,7 | 5,3 | 5,2 |
| 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|
| Current ratio | 3,13 | 3,41 | 2,66 |
| Quick ratio | 1,35 | 1,21 | 1,21 |
| Werkkapitaalratio | 61,6% | 61,4% | 52,7% |
| Solvabiliteit | 53,0% | 52,8% | 46,1% |
| Debt / equity | 0,89 | 0,89 | 1,17 |
| Langetermijnschuldgraad | 0,34 | 0,41 | 0,48 |
| Interest coverage | 6,61 | 4,97 | 5,99 |
| Bruto rentabiliteit | - | - | - |
| Netto rentabiliteit | - | - | - |
| ROA | 7,4% | 4,3% | 3,9% |
| ROE | 13,9% | 8,2% | 8,4% |
| EBITDA-marge | - | - | - |
| Klantenkrediet (DSO) | - | - | - |
| Leverancierskrediet (DPO) | - | - | - |
| Voorraadrotatie | - | - | - |
| Voorraaddagen (DSI) | - | - | - |
Volledige jaarrekening (25 posten)
| Post | Code | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Balans, Activa | ||||
| TOTAAL ACTIVA | 20/58 | €1,76M | €1,60M | €1,68M |
| Vaste activa | 21/28 | €166k | €209k | €261k |
| Materiële vaste activa | 22/27 | €160k | €202k | €251k |
| Financiële vaste activa | 28 | €6k | €6k | €10k |
| Vlottende activa | 29/58 | €1,60M | €1,39M | €1,42M |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | €906k | €899k | €774k |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | €60k | €13k | €36k |
| Liquide middelen | 54/58 | €610k | €464k | €594k |
| Balans, Passiva | ||||
| TOTAAL PASSIVA | 10/49 | €1,76M | €1,60M | €1,68M |
| Eigen vermogen | 10/15 | €934k | €845k | €776k |
| Inbreng / kapitaal | 10/11 | €244k | €244k | €244k |
| Reserves | 13 | €359k | €270k | €201k |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | €331k | €331k | €331k |
| Schulden | 17/49 | €828k | €755k | €907k |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | €318k | €346k | €372k |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | €510k | €408k | €535k |
| Handelsschulden op ten hoogste één jaar | 44 | €291k | €228k | €347k |
| Resultatenrekening | ||||
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | €573k | €468k | €441k |
| Bedrijfsresultaat | 9901 | €229k | €137k | €126k |
| Financiële opbrengsten | 75 | €959 | €0 | €123 |
| Financiële kosten | 65 | €42k | €38k | €29k |
| Resultaat vóór belasting | 9903 | €188k | €99k | €96k |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | €58k | €30k | €31k |
| Resultaat van het boekjaar | 9904 | €130k | €69k | €65k |
| Te bestemmen resultaat | 9905 | €130k | €69k | €65k |
-
EGGERS MarjanEnig bestuurderStaatsblad-akte 23331495 (06-04-2023)Actief29-03-2023 → heden
Voormalige bestuurders (1)
-
EGGERS Marjan Hendrik MelaniaEnig bestuurderStaatsblad-akte 23331495 (06-04-2023)Voormalig- → 29-03-2023
| NACE primair | Detailhandel in huishoudtextiel en beddengoed(47512) |
| Rechtsvorm | BV(610) |
| Oprichtingsdatum | 17-01-2002 |
| Status | Actief |
| Postcode | 2000 |
| Perceel (capakey) | Regio | Oppervlakte | Gebouwen | Hoogte / verd. |
|---|---|---|---|---|
| 31334B0600/00A000 | Vlaanderen | 283 m² | 1 · 105 m² | 25,2 m · 7 verd. |
| 11803C1932/00D000 | Vlaanderen | 182 m² | 1 · 100 m² | 18,5 m · 6 verd. |
Wij kennen 2 Staatsblad-aktes van dit bedrijf. Daarvan is er nog geen enkele gelezen: wat erin staat, is hier niet vastgesteld en ook niet weerlegd.
06-04-2023 1 bestuurder benoemd, 1 ontslagnemend
- EGGERS Marjan, Enig bestuurder
- EGGERS Marjan Hendrik Melania, Enig bestuurder
Technische details
{
"events": [
{
"kind": "director_out",
"role": "enige_bestuurder",
"person": {
"rrn": null,
"name": "EGGERS Marjan Hendrik Melania",
"address": "2018 Antwerpen, Helenalei 16 bus 5",
"birth_date": null,
"profession": null,
"birth_place": null
},
"reason": "de_plein_droit_dissolution",
"subkind": null,
"via_org": null,
"statutory": "niet_statutair",
"compensated": null,
"effective_date": "2023-03-29",
"evidence_quote": "De vergadering heeft in dit verband ingevolge de overgang naar de nieuwe vennootschapsvorm kennis genomen van en verleent met ingang vanaf negenentwintig maart tweeduizend drie\u00EBntwintig ontslag aan de huidige enige niet-statutaire bestuurder (zaakvoerder) van de vennootschap, Mevrouw EGGERS Marjan H",
"decharge_status": "granted",
"mandate_duration": null,
"rep_rotation_new_rep": null,
"rep_rotation_old_rep": null,
"effective_date_qualifier": "immediate"
},
{
"kind": "director_in",
"role": "enige_bestuurder",
"person": {
"rrn": null,
"name": "EGGERS Marjan",
"address": null,
"birth_date": null,
"profession": null,
"birth_place": null
},
"reason": null,
"subkind": null,
"via_org": null,
"statutory": "niet_statutair",
"compensated": true,
"effective_date": "2023-03-29",
"evidence_quote": "Zijn mandaat is van onbepaalde duur en is bezoldigd tenzij de algemene vergadering later anders beslist.",
"decharge_status": null,
"mandate_duration": {
"kind": "indefinite",
"value": null
},
"rep_rotation_new_rep": null,
"rep_rotation_old_rep": null,
"effective_date_qualifier": "immediate"
}
],
"notary": {
"name": "Philip Van den Abbeele",
"firm_city": null,
"firm_name": null,
"office_city": "Antwerpen",
"is_associated": false
},
"act_meta": {
"language": "nl",
"pub_date": "2023-04-06",
"filing_date": "2023-04-04",
"act_kind_objet": "WIJZIGING RECHTSVORM, STATUTEN (VERTALING, COORDINATIE, OVERIGE WIJZIGINGEN), ONTSLAGEN, BENOEMINGEN"
},
"decisions": [
{
"body": "algemene_vergadering",
"date": "2023-03-29",
"unanimous": true
},
{
"body": "algemene_vergadering",
"date": "2023-03-29",
"unanimous": true
}
],
"is_correction": false,
"subject_company": {
"kbo": "0476.587.625",
"name_full": "M",
"legal_form": "BV"
},
"publication_proxy": {
"kind": "org",
"org_kbo": "0453.043.448",
"org_name": "Boekhoudkantoor Kovico BV",
"person_name": null,
"org_rep_person_name": null,
"person_role_at_subject": null
},
"co_filed_documents": [
"1 afschrift \u002B co\u00F6rdinatie"
],
"corrected_publication_numac": null
}| Officiële naamNL | M |