MUZZI DAVID: wat veranderde er
MUZZI DAVID
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 17.176
stijging van € 17.176 (+50,2%), van € 34.237 naar € 51.413
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 18.668) en Afschrijvingen (+€ 10.028)
- Materiële vaste activa -€ 8.191
daling van € 8.191 (-20,4%), van € 40.138 naar € 31.947
waarvan Installaties, machines en uitrusting: -€ 4.140
- Voorraden en bestellingen +€ 4.431
stijging van € 4.431 (+232%), van € 1.913 naar € 6.344
- Reserves +€ 17.868
stijging van € 17.868 (+183%), van € 9.786 naar € 27.654
- Schulden op meer dan één jaar -€ 8.963
daling van € 8.963 (-20,8%), van € 43.001 naar € 34.038
waarvan Financiële schulden: -€ 8.963
- Overige schulden +€ 2.825
stijging van € 2.825 (+49,7%), van € 5.689 naar € 8.514
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 2.503
daling van € 2.503 (-22,7%), van € 11.035 naar € 8.532
- Handelsschulden +€ 1.395
stijging van € 1.395 (+43,3%), van € 3.224 naar € 4.619
- Bruto bedrijfsmarge +€ 34.297
stijging van € 34.297 (+112%), van € 30.655 naar € 64.952
- Personeelskosten +€ 16.250
stijging van € 16.250 (+157%), van € 10.363 naar € 26.613
- Afschrijvingen +€ 5.251
stijging van € 5.251 (+110%), van € 4.777 naar € 10.028
- Belastingen +€ 4.357
stijging van € 4.357 (+155%), van € 2.811 naar € 7.168
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 81.957 | € 93.887 | +€ 11.930 | +14,6% |
| Vaste activa | 21/28 | € 40.138 | € 31.947 | -€ 8.191 | -20,4% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 40.138 | € 31.947 | -€ 8.191 | -20,4% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 21.785 | € 17.645 | -€ 4.140 | -19,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 18.353 | € 14.302 | -€ 4.051 | -22,1% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 41.819 | € 61.940 | +€ 20.121 | +48,1% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 1.913 | € 6.344 | +€ 4.431 | +232% |
| Voorraden | 30/36 | € 1.913 | € 6.344 | +€ 4.431 | +232% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 2.357 | € 1.512 | -€ 845 | -35,9% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 1.813 | € 87 | -€ 1.726 | -95,2% |
| Overige vorderingen | 41 | € 544 | € 1.425 | +€ 881 | +162% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 34.237 | € 51.413 | +€ 17.176 | +50,2% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 3.312 | € 2.671 | -€ 641 | -19,4% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 81.957 | € 93.887 | +€ 11.930 | +14,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 12.786 | € 30.654 | +€ 17.868 | +140% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 9.786 | € 27.654 | +€ 17.868 | +183% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 9.786 | € 27.654 | +€ 17.868 | +183% |
| Schulden | 17/49 | € 69.171 | € 63.233 | -€ 5.938 | -8,6% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 43.001 | € 34.038 | -€ 8.963 | -20,8% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 23.001 | € 14.038 | -€ 8.963 | -39,0% |
| Overige schulden | 178/9 | € 20.000 | € 20.000 | = | 0,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 25.540 | € 28.602 | +€ 3.062 | +12,0% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 11.035 | € 8.532 | -€ 2.503 | -22,7% |
| Handelsschulden | 44 | € 3.224 | € 4.619 | +€ 1.395 | +43,3% |
| Leveranciers | 440/4 | € 3.224 | € 4.619 | +€ 1.395 | +43,3% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 5.592 | € 6.937 | +€ 1.345 | +24,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 2.811 | € 2.168 | -€ 643 | -22,9% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 2.781 | € 4.769 | +€ 1.988 | +71,5% |
| Overige schulden | 47/48 | € 5.689 | € 8.514 | +€ 2.825 | +49,7% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 630 | € 593 | -€ 37 | -5,9% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 10.363 | € 26.613 | +€ 16.250 | +157% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 4.777 | € 10.028 | +€ 5.251 | +110% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.168 | € 1.035 | -€ 133 | -11,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 30.655 | € 64.952 | +€ 34.297 | +112% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 14.347 | € 27.276 | +€ 12.929 | +90,1% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 950 | € 1.440 | +€ 490 | +51,6% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 950 | € 1.440 | +€ 490 | +51,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 13.397 | € 25.836 | +€ 12.439 | +92,8% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 2.811 | € 7.168 | +€ 4.357 | +155% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 10.586 | € 18.668 | +€ 8.082 | +76,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 10.586 | € 18.668 | +€ 8.082 | +76,3% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 3 november 2026 via checked.be.