RA ONE: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
RA ONE
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 5.052
daling van € 5.052 (-34,7%), van € 14.553 naar € 9.501
vooral door Resultaat van het boekjaar (-€ 15.442) en Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 3.109)
- Voorraden en bestellingen +€ 1.336
stijging van € 1.336 (+111%), van € 1.209 naar € 2.546
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 457
daling van € 457 (-30,5%), van € 1.499 naar € 1.042
- Immateriële vaste activa -€ 443
daling van € 443 (-47,5%), van € 933 naar € 489
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 329
stijging van € 329 (+365%), van € 90 naar € 419
- Overgedragen winst (verlies) -€ 15.442
daling van € 15.442 (-46,4%), van -€ 33.309 naar -€ 48.752
- Overige schulden +€ 10.986
stijging van € 10.986 (+24,5%), van € 44.823 naar € 55.809
- Bruto bedrijfsmarge +€ 19.394
stijging van € 19.394 (+64,5%), van -€ 30.067 naar -€ 10.673
- Afschrijvingen +€ 1.754
stijging van € 1.754 (+86,5%), van € 2.027 naar € 3.780
- Waardeverminderingen -€ 954
niet meer vermeld in 2025 (was € 954)
- Financiële kosten +€ 478
stijging van € 478 (+271%), van € 176 naar € 655
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 27.399 | € 22.884 | -€ 4.515 | -16,5% |
| Vaste activa | 21/28 | € 10.048 | € 9.377 | -€ 671 | -6,7% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 933 | € 489 | -€ 443 | -47,5% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 8.215 | € 7.988 | -€ 228 | -2,8% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | - | € 2.235 | +€ 2.235 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 8.215 | € 5.753 | -€ 2.463 | -30,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 900 | € 900 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 17.351 | € 13.507 | -€ 3.844 | -22,2% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 1.209 | € 2.546 | +€ 1.336 | +111% |
| Voorraden | 30/36 | € 1.209 | € 2.546 | +€ 1.336 | +111% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 1.499 | € 1.042 | -€ 457 | -30,5% |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.499 | € 1.042 | -€ 457 | -30,5% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 14.553 | € 9.501 | -€ 5.052 | -34,7% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 90 | € 419 | +€ 329 | +365% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 27.399 | € 22.884 | -€ 4.515 | -16,5% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 19.309 | -€ 34.752 | -€ 15.442 | -80,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 14.000 | € 14.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 33.309 | -€ 48.752 | -€ 15.442 | -46,4% |
| Schulden | 17/49 | € 46.708 | € 57.636 | +€ 10.928 | +23,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 46.708 | € 57.636 | +€ 10.928 | +23,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.886 | € 1.827 | -€ 59 | -3,1% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.886 | € 1.827 | -€ 59 | -3,1% |
| Overige schulden | 47/48 | € 44.823 | € 55.809 | +€ 10.986 | +24,5% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 2.027 | € 3.780 | +€ 1.754 | +86,5% |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen) | 631/4 | € 954 | - | -€ 954 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 85 | € 334 | +€ 249 | +293% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 30.067 | -€ 10.673 | +€ 19.394 | +64,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 33.133 | -€ 14.787 | +€ 18.346 | +55,4% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 176 | € 655 | +€ 478 | +271% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 176 | € 655 | +€ 478 | +271% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 33.309 | -€ 15.442 | +€ 17.867 | +53,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 33.309 | -€ 15.442 | +€ 17.867 | +53,6% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 33.309 | -€ 15.442 | +€ 17.867 | +53,6% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 17 oktober 2026 via checked.be.