MDM Construct: wat veranderde er
MDM Construct
Grootste bewegingen
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 34.998
nieuw in 2025: € 34.998
- Liquide middelen +€ 20.353
stijging van € 20.353 (+27,6%), van € 73.610 naar € 93.963
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 71.077) en Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten (+€ 4.376)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 14.163
nieuw in 2025: € 14.163
waarvan Handelsvorderingen: +€ 14.157
- Materiële vaste activa +€ 6.372
stijging van € 6.372 (+186%), van € 3.429 naar € 9.801
waarvan Overige materiële vaste activa: +€ 7.959
- Reserves +€ 71.077
stijging van € 71.077 (+129%), van € 55.065 naar € 126.142
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 4.376
stijging van € 4.376 (+22,6%), van € 19.358 naar € 23.734
- Bruto bedrijfsmarge +€ 20.367
stijging van € 20.367 (+28,0%), van € 72.646 naar € 93.013
- Belastingen +€ 4.086
stijging van € 4.086 (+26,7%), van € 15.285 naar € 19.371
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 77.039 | € 152.924 | +€ 75.885 | +98,5% |
| Vaste activa | 21/28 | € 3.429 | € 9.801 | +€ 6.372 | +186% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 3.429 | € 9.801 | +€ 6.372 | +186% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 3.429 | € 1.842 | -€ 1.587 | -46,3% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | - | € 7.959 | +€ 7.959 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 73.610 | € 143.123 | +€ 69.513 | +94,4% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | - | € 14.163 | +€ 14.163 | |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 14.157 | +€ 14.157 | |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 6 | +€ 6 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 73.610 | € 93.963 | +€ 20.353 | +27,6% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | - | € 34.998 | +€ 34.998 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 77.039 | € 152.924 | +€ 75.885 | +98,5% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 56.065 | € 127.142 | +€ 71.077 | +127% |
| Inbreng | 10/11 | € 1.000 | € 1.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 55.065 | € 126.142 | +€ 71.077 | +129% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 55.065 | € 126.142 | +€ 71.077 | +129% |
| Schulden | 17/49 | € 20.974 | € 25.782 | +€ 4.808 | +22,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 20.749 | € 25.782 | +€ 5.033 | +24,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.135 | € 1.750 | +€ 615 | +54,2% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.135 | € 1.750 | +€ 615 | +54,2% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 19.358 | € 23.734 | +€ 4.376 | +22,6% |
| Belastingen | 450/3 | € 19.358 | € 23.734 | +€ 4.376 | +22,6% |
| Overige schulden | 47/48 | € 256 | € 298 | +€ 42 | +16,5% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 225 | € 0 | -€ 225 | -100% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.333 | € 1.994 | +€ 661 | +49,6% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 871 | € 502 | -€ 369 | -42,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 72.646 | € 93.013 | +€ 20.367 | +28,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 70.441 | € 90.517 | +€ 20.075 | +28,5% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 91 | € 68 | -€ 23 | -25,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 91 | € 68 | -€ 23 | -25,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 70.351 | € 90.449 | +€ 20.098 | +28,6% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 15.285 | € 19.371 | +€ 4.086 | +26,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 55.065 | € 71.077 | +€ 16.012 | +29,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 55.065 | € 71.077 | +€ 16.012 | +29,1% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 5 november 2026 via checked.be.