FAYMONBOIS: wat veranderde er
FAYMONBOIS
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 48.492
stijging van € 48.492 (+6,2%), van € 782.479 naar € 830.971
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 54.206
- Liquide middelen -€ 20.973
daling van € 20.973 (-34,6%), van € 60.678 naar € 39.706
vooral door Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 110.546) en Schulden op meer dan één jaar (-€ 47.138)
- Overige schulden +€ 47.558
stijging van € 47.558 (+28,9%), van € 164.583 naar € 212.141
- Schulden op meer dan één jaar -€ 47.138
daling van € 47.138 (-10,2%), van € 462.775 naar € 415.637
- Reserves +€ 23.809
stijging van € 23.809 (+5,4%), van € 438.181 naar € 461.990
- Bruto bedrijfsmarge -€ 21.304
daling van € 21.304 (-18,4%), van € 115.917 naar € 94.613
- Financiële opbrengsten +€ 19.000
stijging van € 19.000 (+500%), van € 3.800 naar € 22.800
- Afschrijvingen -€ 15.277
daling van € 15.277 (-19,8%), van € 77.332 naar € 62.055
- Belastingen +€ 4.941
stijging van € 4.941 (+98,7%), van € 5.009 naar € 9.950
- Andere bedrijfskosten +€ 4.339
stijging van € 4.339 (+58,3%), van € 7.447 naar € 11.787
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.151.047 | € 1.178.824 | +€ 27.778 | +2,4% |
| Vaste activa | 21/28 | € 782.479 | € 830.971 | +€ 48.492 | +6,2% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 782.479 | € 830.971 | +€ 48.492 | +6,2% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 776.764 | € 830.971 | +€ 54.206 | +7,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 5.715 | - | -€ 5.715 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 368.568 | € 347.854 | -€ 20.714 | -5,6% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 300.000 | € 300.000 | = | 0,0% |
| Overige vorderingen | 291 | € 300.000 | € 300.000 | = | 0,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 3.362 | € 5.303 | +€ 1.942 | +57,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 498 | € 590 | +€ 91 | +18,3% |
| Overige vorderingen | 41 | € 2.863 | € 4.714 | +€ 1.850 | +64,6% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 60.678 | € 39.706 | -€ 20.973 | -34,6% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 4.528 | € 2.845 | -€ 1.683 | -37,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.151.047 | € 1.178.824 | +€ 27.778 | +2,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 468.181 | € 491.990 | +€ 23.809 | +5,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 30.000 | € 30.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 438.181 | € 461.990 | +€ 23.809 | +5,4% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 438.181 | € 461.990 | +€ 23.809 | +5,4% |
| Schulden | 17/49 | € 682.865 | € 686.834 | +€ 3.969 | +0,6% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 462.775 | € 415.637 | -€ 47.138 | -10,2% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 462.775 | € 415.637 | -€ 47.138 | -10,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 219.730 | € 270.837 | +€ 51.107 | +23,3% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 46.066 | € 47.138 | +€ 1.072 | +2,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 732 | € 3.524 | +€ 2.792 | +382% |
| Leveranciers | 440/4 | € 732 | € 3.524 | +€ 2.792 | +382% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 8.350 | € 8.034 | -€ 316 | -3,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 8.350 | € 8.034 | -€ 316 | -3,8% |
| Overige schulden | 47/48 | € 164.583 | € 212.141 | +€ 47.558 | +28,9% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 360 | € 360 | = | 0,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 77.332 | € 62.055 | -€ 15.277 | -19,8% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 7.447 | € 11.787 | +€ 4.339 | +58,3% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 115.917 | € 94.613 | -€ 21.304 | -18,4% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 31.137 | € 20.772 | -€ 10.366 | -33,3% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 3.800 | € 22.800 | +€ 19.000 | +500% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 3.800 | € 22.800 | +€ 19.000 | +500% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 6.763 | € 9.813 | +€ 3.050 | +45,1% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 6.763 | € 9.813 | +€ 3.050 | +45,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 28.175 | € 33.759 | +€ 5.584 | +19,8% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 5.009 | € 9.950 | +€ 4.941 | +98,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 23.166 | € 23.809 | +€ 643 | +2,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 23.166 | € 23.809 | +€ 643 | +2,8% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2024 en 30 juni 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 5 november 2026 via checked.be.