Maison Chloé: wat veranderde er
Maison Chloé
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 74.281
daling van € 74.281 (-60,8%), van € 122.120 naar € 47.839
waarvan Handelsvorderingen: -€ 113.313
- Overige schulden -€ 62.622
daling van € 62.622 (-46,3%), van € 135.358 naar € 72.736
- Schulden op meer dan één jaar -€ 22.459
daling van € 22.459 (-19,6%), van € 114.761 naar € 92.302
- Reserves +€ 7.370
stijging van € 7.370 (+30,1%), van € 24.518 naar € 31.889
- Bruto bedrijfsmarge -€ 21.306
daling van € 21.306 (-63,8%), van € 33.385 naar € 12.079
- Belastingen -€ 3.619
daling van € 3.619 (-59,6%), van € 6.076 naar € 2.457
- Financiële opbrengsten +€ 854
stijging van € 854 (+426%), van € 200 naar € 1.055
- Andere bedrijfskosten +€ 444
nieuw in 2025: € 444
- Financiële kosten -€ 343
daling van € 343 (-10,7%), van € 3.205 naar € 2.862
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 305.740 | € 230.989 | -€ 74.751 | -24,4% |
| Vaste activa | 21/28 | € 183.150 | € 183.150 | = | 0,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 183.150 | € 183.150 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 122.590 | € 47.839 | -€ 74.751 | -61,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 122.120 | € 47.839 | -€ 74.281 | -60,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 118.000 | € 4.687 | -€ 113.313 | -96,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 4.120 | € 43.152 | +€ 39.032 | +947% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 269 | - | -€ 269 | |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 200 | - | -€ 200 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 305.740 | € 230.989 | -€ 74.751 | -24,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 27.518 | € 34.889 | +€ 7.370 | +26,8% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 24.518 | € 31.889 | +€ 7.370 | +30,1% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 24.518 | € 31.889 | +€ 7.370 | +30,1% |
| Schulden | 17/49 | € 278.221 | € 196.100 | -€ 82.121 | -29,5% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 114.761 | € 92.302 | -€ 22.459 | -19,6% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 114.761 | € 92.302 | -€ 22.459 | -19,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 163.461 | € 103.799 | -€ 59.662 | -36,5% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 22.026 | € 22.459 | +€ 433 | +2,0% |
| Handelsschulden | 44 | - | € 71 | +€ 71 | |
| Leveranciers | 440/4 | - | € 71 | +€ 71 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 6.076 | € 8.533 | +€ 2.457 | +40,4% |
| Belastingen | 450/3 | € 6.076 | € 8.533 | +€ 2.457 | +40,4% |
| Overige schulden | 47/48 | € 135.358 | € 72.736 | -€ 62.622 | -46,3% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | - | € 444 | +€ 444 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 33.385 | € 12.079 | -€ 21.306 | -63,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 33.385 | € 11.635 | -€ 21.750 | -65,1% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 200 | € 1.055 | +€ 854 | +426% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 200 | € 1.055 | +€ 854 | +426% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 3.205 | € 2.862 | -€ 343 | -10,7% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 3.205 | € 2.862 | -€ 343 | -10,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 30.380 | € 9.827 | -€ 20.553 | -67,7% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 6.076 | € 2.457 | -€ 3.619 | -59,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 24.304 | € 7.370 | -€ 16.934 | -69,7% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 24.304 | € 7.370 | -€ 16.934 | -69,7% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 8 november 2026 via checked.be.