Trianda: wat veranderde er
Trianda
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 20.758
stijging van € 20.758 (+158%), van € 13.173 naar € 33.931
- Materiële vaste activa +€ 715
nieuw in 2025: € 715
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 695
stijging van € 695 (+674%), van € 103 naar € 798
- Reserves +€ 18.336
nieuw in 2025: € 18.336
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 6.352
stijging van € 6.352 (+367%), van € 1.728 naar € 8.080
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar -€ 2.124
daling van € 2.124 (-46,0%), van € 4.620 naar € 2.496
- Handelsschulden -€ 949
daling van € 949 (-19,1%), van € 4.963 naar € 4.014
- Overgedragen winst (verlies) +€ 534
niet meer vermeld in 2025 (was -€ 534)
- Bruto bedrijfsmarge +€ 22.791
stijging van € 22.791 (+453%), van € 5.036 naar € 27.827
- Belastingen +€ 4.624
stijging van € 4.624 (+268%), van € 1.728 naar € 6.352
- Andere bedrijfskosten -€ 1.335
daling van € 1.335 (-64,6%), van € 2.068 naar € 733
- Financiële kosten -€ 569
daling van € 569 (-25,9%), van € 2.200 naar € 1.631
- Financiële opbrengsten -€ 427
niet meer vermeld in 2025 (was € 427)
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De liquide middelen of het resultaat staan niet als afzonderlijke post in beide jaarrekeningen. Daarom valt de kasstroom er niet uit af te leiden.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 13.276 | € 35.444 | +€ 22.168 | +167% |
| Vaste activa | 21/28 | - | € 715 | +€ 715 | |
| Materiële vaste activa | 22/27 | - | € 715 | +€ 715 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | - | € 715 | +€ 715 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 13.276 | € 34.729 | +€ 21.453 | +162% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 13.173 | € 33.931 | +€ 20.758 | +158% |
| Overige vorderingen | 41 | € 13.173 | € 33.931 | +€ 20.758 | +158% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 103 | € 798 | +€ 695 | +674% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 13.276 | € 35.444 | +€ 22.168 | +167% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 1.966 | € 20.836 | +€ 18.870 | +960% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.500 | € 2.500 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | - | € 18.336 | +€ 18.336 | |
| Beschikbare reserves | 133 | - | € 18.336 | +€ 18.336 | |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 534 | - | +€ 534 | |
| Schulden | 17/49 | € 11.311 | € 14.608 | +€ 3.297 | +29,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 11.311 | € 14.590 | +€ 3.279 | +29,0% |
| Financiële schulden | 43 | € 4.620 | € 2.496 | -€ 2.124 | -46,0% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 4.620 | € 2.496 | -€ 2.124 | -46,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 4.963 | € 4.014 | -€ 949 | -19,1% |
| Leveranciers | 440/4 | € 4.963 | € 4.014 | -€ 949 | -19,1% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 1.728 | € 8.080 | +€ 6.352 | +367% |
| Belastingen | 450/3 | € 1.728 | € 8.080 | +€ 6.352 | +367% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | - | € 18 | +€ 18 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | - | € 241 | +€ 241 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.068 | € 733 | -€ 1.335 | -64,6% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 5.036 | € 27.827 | +€ 22.791 | +453% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 2.968 | € 26.853 | +€ 23.885 | +805% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 427 | - | -€ 427 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 427 | - | -€ 427 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.200 | € 1.631 | -€ 569 | -25,9% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.200 | € 1.631 | -€ 569 | -25,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 1.194 | € 25.222 | +€ 24.028 | +2.012% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 1.728 | € 6.352 | +€ 4.624 | +268% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 534 | € 18.870 | +€ 19.404 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 534 | € 18.870 | +€ 19.404 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 8 november 2026 via checked.be.