Thierry De Baets: wat veranderde er
Thierry De Baets
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 20.121
daling van € 20.121 (-66,8%), van € 30.102 naar € 9.981
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 25.000) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 8.329)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 8.329
stijging van € 8.329 (+83,3%), van € 9.996 naar € 18.324
waarvan Handelsvorderingen: +€ 6.050
- Materiële vaste activa +€ 1.392
stijging van € 1.392 (+53,5%), van € 2.601 naar € 3.993
waarvan Meubilair en rollend materieel: +€ 1.932
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 686
nieuw in 2025: € 686
- Reserves -€ 8.862
daling van € 8.862 (-32,4%), van € 27.371 naar € 18.508
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 4.632
daling van € 4.632 (-51,2%), van € 9.051 naar € 4.419
- Handelsschulden +€ 3.780
stijging van € 3.780 (+115%), van € 3.278 naar € 7.058
- Bruto bedrijfsmarge -€ 4.846
daling van € 4.846 (-18,5%), van € 26.137 naar € 21.290
- Belastingen -€ 2.444
daling van € 2.444 (-34,7%), van € 7.049 naar € 4.604
- Afschrijvingen +€ 443
stijging van € 443 (+447%), van € 99 naar € 542
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 42.699 | € 32.985 | -€ 9.714 | -22,8% |
| Vaste activa | 21/28 | € 2.601 | € 3.993 | +€ 1.392 | +53,5% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 2.601 | € 3.993 | +€ 1.392 | +53,5% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 2.601 | € 2.061 | -€ 540 | -20,8% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | - | € 1.932 | +€ 1.932 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 40.098 | € 28.992 | -€ 11.106 | -27,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 9.996 | € 18.324 | +€ 8.329 | +83,3% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 0 | € 6.050 | +€ 6.050 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 9.996 | € 12.274 | +€ 2.279 | +22,8% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 30.102 | € 9.981 | -€ 20.121 | -66,8% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | - | € 686 | +€ 686 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 42.699 | € 32.985 | -€ 9.714 | -22,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 30.371 | € 21.508 | -€ 8.862 | -29,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 27.371 | € 18.508 | -€ 8.862 | -32,4% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 27.371 | € 18.508 | -€ 8.862 | -32,4% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | € 0 | = | |
| Schulden | 17/49 | € 12.328 | € 11.477 | -€ 852 | -6,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 12.328 | € 11.477 | -€ 852 | -6,9% |
| Handelsschulden | 44 | € 3.278 | € 7.058 | +€ 3.780 | +115% |
| Leveranciers | 440/4 | € 3.278 | € 7.058 | +€ 3.780 | +115% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 9.051 | € 4.419 | -€ 4.632 | -51,2% |
| Belastingen | 450/3 | € 9.051 | € 4.419 | -€ 4.632 | -51,2% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | - | € 1.083 | +€ 1.083 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 99 | € 542 | +€ 443 | +447% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 390 | € 315 | -€ 75 | -19,3% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 26.137 | € 21.290 | -€ 4.846 | -18,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 25.647 | € 20.433 | -€ 5.214 | -20,3% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 552 | € 501 | -€ 51 | -9,2% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 552 | € 501 | -€ 51 | -9,2% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 135 | € 192 | +€ 58 | +42,9% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 135 | € 192 | +€ 58 | +42,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 26.065 | € 20.742 | -€ 5.322 | -20,4% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 7.049 | € 4.604 | -€ 2.444 | -34,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 19.016 | € 16.138 | -€ 2.878 | -15,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 19.016 | € 16.138 | -€ 2.878 | -15,1% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.